Sari la conținut

Andreea, noua în orașul vostru ❤😘


Vizitator Andreea279

Postări Recomandate

  • Oras:craiova
  • Oras:craiova
Acum 2 minute, Andreea279 a spus:

Macar exista cineva care ma înțelege,  eu nu stau sa ma rog de nimeni , dacă exista persoane care vor sa vin la mine și le primesc cu drag 💋

Sigur ca exista si sunt sigur ca mai sunt si altele,este decizia ta nu te poate forta nimeni sa faci ceva ce nu ti place..:)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Andreea279
Reputație: 0
Acum 1 minut, tufanici a spus:

Sigur ca exista si sunt sigur ca mai sunt si altele,este decizia ta nu te poate forta nimeni sa faci ceva ce nu ti place..:)

Bineînțeles,  dar când am deschis topic pe aceasta platforma ma așteptăm să fie oameni mai înțelegători decât ceea ce este pe publi 

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova
Acum 3 minute, Andreea279 a spus:

Bineînțeles,  dar când am deschis topic pe aceasta platforma ma așteptăm să fie oameni mai înțelegători decât ceea ce este pe publi 

Nemultumiri sunt si vor fi mereu,nu poti multumi toata lumea,atata timp cat lucrezi cu persoane diferite este normal sa fie asa,insa eu zic ca nu trebuie sa dai importanta,cine e multumit de tine a fost la tine ,va mai venii cine nu are dreptul sa aleaga altceva.zi frumoasa

Link spre comentariu
Vizitator Andreea279
Reputație: 0
Acum 3 minute, tufanici a spus:

Nemultumiri sunt si vor fi mereu,nu poti multumi toata lumea,atata timp cat lucrezi cu persoane diferite este normal sa fie asa,insa eu zic ca nu trebuie sa dai importanta,cine e multumit de tine a fost la tine ,va mai venii cine nu are dreptul sa aleaga altceva.zi frumoasa

Mulțumesc de incurajare te pup 💋💋

Link spre comentariu
Vizitator Andreea279
Reputație: 0
Acum 7 ore, KyntaRoyala a spus:

unele sunt smechere fac si acele servici doar ca nu cu toti clientii stiu din surse sigure ca peste 90% fac si finalizare orala doar ca nu la oricine " :))))

Sa facă cine vreau , eu una nu fac 😇

Link spre comentariu
  • Oras:Calea lactee
  • Oras:Calea lactee
Acum 6 minute, Andreea279 a spus:

Nu😇

extraordinar nici cand le rogi cu bani nu vor , nu creeeed 😂😂🤣

v ati ajuns si voi, faceti figuri pe burta goala acum 🤣🤣

lasa ca e mai bine cand le sugeti pula pe gratis la pesti 😂🤣😅

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Andreea279
Reputație: 0
Acum 9 minute, KyntaRoyala a spus:

extraordinar nici cand le rogi cu bani nu vor , nu creeeed 😂😂🤣

v ati ajuns si voi, faceti figuri pe burta goala acum 🤣🤣

lasa ca e mai bine cand le sugeti pula pe gratis la pesti 😂🤣😅

Asta este fix părerea ta , nu sunt genul si nici în caracter nu mi sta sa ma cert cu nimeni 

Link spre comentariu
  • Oras:Calea lactee
  • Oras:Calea lactee
Acum 4 minute, Andreea279 a spus:

Asta este fix părerea ta , nu sunt genul si nici în caracter nu mi sta sa ma cert cu nimeni 

ca tine am fumat multe crede-ma , nu imi spui tu mie ca nu ai facut pana acum finalizare orala la nimeni si nu ti-a placut , doar ca voi curvele din ziua de azi v-ati luat-o in cap , ati uitat cand erati pe centura si o sugeti si o luati in toate gaurile pe 30 de lei tot tacamul , fraier e cine vine la voi si da bani degeaba 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
8 hours ago, KyntaRoyala said:

ca tine am fumat multe crede-ma , nu imi spui tu mie ca nu ai facut pana acum finalizare orala la nimeni si nu ti-a placut , doar ca voi curvele din ziua de azi v-ati luat-o in cap , ati uitat cand erati pe centura si o sugeti si o luati in toate gaurile pe 30 de lei tot tacamul , fraier e cine vine la voi si da bani degeaba 

Cand le-ai fumat? De duminica pana azi? Sau cum de ai aparut asa peste noapte? Daca fata te-ar face nespalat, imputit si mai stiu eu cum, doar pentru ca exista foarte multi de acest fel si ar generaliza indreptand toate aceste cuvinte catre tine, ti-ar placea? Nu cred ca e cazul sa generalizezi lucrurile si sa o bagi in oala aia doar pentru ca a ales sa practice meseria asta. Poate daca ai intalni-o in alt mediu sau ti-ar fi colega de munca, ti-ai dori chiar tu sa-i oferi 150 de lei doar ca sa o futi, nu sa te mai si termini in gura ei. N-am vizitat-o pe Andreea ca sa-mi pot da cu parerea asupra serviciilor ei, dar cel putin pana acum a dat dovada de foarte mult bun simt, asa ca macar apreciaz-o pentru asta. De supt pula, invata multe, dar sa fie si om, asta nu prea se mai invata daca ai lipsit la orele alea. Asa ca mergi si fute-o si povesteste-ne cum a fost. ✌️

  • Like 5
  • Mersi 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator Andreea279
Reputație: 0
Acum 12 ore, robi29 a spus:

Cand le-ai fumat? De duminica pana azi? Sau cum de ai aparut asa peste noapte? Daca fata te-ar face nespalat, imputit si mai stiu eu cum, doar pentru ca exista foarte multi de acest fel si ar generaliza indreptand toate aceste cuvinte catre tine, ti-ar placea? Nu cred ca e cazul sa generalizezi lucrurile si sa o bagi in oala aia doar pentru ca a ales sa practice meseria asta. Poate daca ai intalni-o in alt mediu sau ti-ar fi colega de munca, ti-ai dori chiar tu sa-i oferi 150 de lei doar ca sa o futi, nu sa te mai si termini in gura ei. N-am vizitat-o pe Andreea ca sa-mi pot da cu parerea asupra serviciilor ei, dar cel putin pana acum a dat dovada de foarte mult bun simt, asa ca macar apreciaz-o pentru asta. De supt pula, invata multe, dar sa fie si om, asta nu prea se mai invata daca ai lipsit la orele alea. Asa ca mergi si fute-o si povesteste-ne cum a fost. ✌️

Mulțumesc tare mult , dar nu vreau sa intri în polemici și tu ca și băiatul care îmi lăsase recenzie , eu merg pe premiza  ca cine vrea sa ma cunoască cu adevărat și sa vadă ce și cum ma poate vizita cine nu la revedere ca cum am spus fiecăruia nu bag mana în buzunarul nimănui , cine știe sa aprecieze apreciază cine nu o sa ajungă la un moment dat când își va da seama ca să apreciezi un lucru micuț e de 1000 de ori mai bun decât o critica 💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:Calea lactee
  • Oras:Calea lactee
Acum 13 ore, robi29 a spus:

Cand le-ai fumat? De duminica pana azi? Sau cum de ai aparut asa peste noapte? Daca fata te-ar face nespalat, imputit si mai stiu eu cum, doar pentru ca exista foarte multi de acest fel si ar generaliza indreptand toate aceste cuvinte catre tine, ti-ar placea? Nu cred ca e cazul sa generalizezi lucrurile si sa o bagi in oala aia doar pentru ca a ales sa practice meseria asta. Poate daca ai intalni-o in alt mediu sau ti-ar fi colega de munca, ti-ai dori chiar tu sa-i oferi 150 de lei doar ca sa o futi, nu sa te mai si termini in gura ei. N-am vizitat-o pe Andreea ca sa-mi pot da cu parerea asupra serviciilor ei, dar cel putin pana acum a dat dovada de foarte mult bun simt, asa ca macar apreciaz-o pentru asta. De supt pula, invata multe, dar sa fie si om, asta nu prea se mai invata daca ai lipsit la orele alea. Asa ca mergi si fute-o si povesteste-ne cum a fost. ✌️

dute ba in plm de lake ca nu stau sa iti dau tie explicatii hai plimba ursu ca faci praf 

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Here and There
  • Oras:Here and There
La 23.10.2021 la 14:09, KyntaRoyala a spus:

djslaw 

 

de ce dai minus ? 

stai asa ca fac eu 200 de comuri verzi tu 

😂 Ce penibil esti, stie toata lumea ca esti nebunul cu multe conturi...ce nu-mi vine mie sa cred e ca utilizatori vechi si cu multe recenzii (sioux, dinoz, etc) au fost banati, iar dementul asta jigneste si face ce vrea si nu-l baneaza nimeni. Apropo de conturi, in momentul de fata mai are cel putin un cont pe langa asta cu KyntaRoyala, si anume: dyawolo.

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Calea lactee
  • Oras:Calea lactee
1 oră în urmă, djslaw a spus:

😂 Ce penibil esti, stie toata lumea ca esti nebunul cu multe conturi...ce nu-mi vine mie sa cred e ca utilizatori vechi si cu multe recenzii (sioux, dinoz, etc) au fost banati, iar dementul asta jigneste si face ce vrea si nu-l baneaza nimeni. Apropo de conturi, in momentul de fata mai are cel putin un cont pe langa asta cu KyntaRoyala, si anume: dyawolo.

Doamne cat de prost esti 😂

 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...