Sari la conținut

Alina 0757653682


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 55
  • Creat
  • Ultimul Răspuns
  • Telefon: 0770960405
  • Oras:Baia Mare
  • Telefon: 0770960405
  • Oras:Baia Mare
La 02.12.2021 la 16:35, sefu_lor a spus:

Stie cineva mai e prin zona ?

Mai este, suna la numar sau lasa-i mesaj, am fost ieri si nu am regretat cei 100 de lei cheltuiti.

Link spre comentariu
  • Oras:Baia mare
  • Oras:Baia mare
La 12.10.2021 la 13:49, colericul a spus:

Ai deja topi, nu-ti deschide altele caci NU E PUBLI24 EXACT ASTA TI SE SPUNE SI CAND DESCHIZI TOPIC NOU!

Buna ziua,multi imi zic ca nu-mi vad pozele,si ca anuntul meu nu este activ,daca e asa,ce trebue sa fac ca nu prea inteleg acest sait?Ms.

Link spre comentariu

  • Telefon: 0766343457
  • Oras:Baia Mare
  • Telefon: 0766343457
  • Oras:Baia Mare

Vizitat d-na Alina de vreo 5, 6 zile ( mi-era dor de anal si era singura optiune)  

Facut programare prin sms, la tel  nu a rasp. Stabilit intalnirea intr o ora, cum a cerut si ea timp sa se pregateasca. Ajuns la locatie, zona Meda. M a asteptat intr o lenjerie intima cu jartiere, destul de sexi. In interior conditii decente, curatenie, miros ok. Am observat si eu o pereche de slapi nr mare, dar nu ma interesat. Serviciile mi le a zis prin sms

Onp umed, adanc

Np

Anal p sau np

Tarife. 150 cu 250 fara anal

200 cu 350 cu anal

Am ales o fin . O np, si anal(am ales protejat, altfel  nu recomand)

Fata e mica de statura , sanii putin lasati, la fata nu am studiat o prea bn ca era tare bezna in camera

Igiena ei impecabila, parfumata ,fara mirosuri neplacute. Oral 9 , anal 10. F stramta. Abia am bagat o. Nu avea lubrifiant. Schimba pozitii cum vrei, atitudine pro client. Nu ma grabit. Dupa fin am mers la baie pt igienizare, acolo lasa de dorit. 1 sampon, si 1 prosop folosit. Spalat, imbracat asa ud si plecat. Am platit 200. De revenit, cand vreau anal, da. 

Ps, a zis ca nu a intrat pe forum de peste 1  an. Si a uitat parola

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Creează nouă...