Sari la conținut

0721591976


Postări Recomandate

  • Telefon: 0785000500
  • Oras:Cluj Napoca
  • Telefon: 0785000500
  • Oras:Cluj Napoca

Acest cuplu pretinde ca face show web dar pe cand  ii doar o frauda. Doama se milogeste sa tot faci transferuri pe revolut si cand  nu mai vrei iti da block. Am facut 2 transfer de cate 150 de lei si de fiecare data a zis ca nu a primit. Ce ziceti merita o plangere la politie?

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/webcam/anunt/show-web-cuplu/9h299i245h2d78h3dhdf8007524g07gi.html

Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca
Acum 6 ore, alexandrucat a spus:

Multumesc frumos!

Hmm. Nu trebuia sa te riști sa faci doua transferuri pentru ca dacă nu a primit primul transfer sigur nu o sa primească nici a 2-a.Si sincer după pozele de pe publi puteai sa îți dai seama ca nu merita. Dacă faci plângere la politie nu cred ca o sa rezolvi ceva și nici banii nu o să-i primești înapoi. Pentru chestii din alea cu show trebuie doar sa apelezi doar la cele care au ceva recenzii sau ceva. 

Te salut și grija data viitoare! 

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Treaba ii asta? 

Dai 150x2 la o tigancusa Pt o laba când de banii aia chiar ai fi putut sa futi ceva mai mult decât ok dacă nu chiar wow. 

Ce o fost în capul tău? 

Bla Bla Bla ca tu vroiai show... De la aia? 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator silviudulce
Reputație: 0
12 hours ago, boieru said:

Treaba ii asta? 

Dai 150x2 la o tigancusa Pt o laba când de banii aia chiar ai fi putut sa futi ceva mai mult decât ok dacă nu chiar wow. 

Ce o fost în capul tău? 

Bla Bla Bla ca tu vroiai show... De la aia? 

Si inca la ce bucati avem acum la 150/fin puteai sa fii tratat regeste. Plm si eu speram ca teparelor sa li se termine prostii dar vad ca o sa o duca mult si bine.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0785000500
  • Oras:Cluj Napoca
  • Telefon: 0785000500
  • Oras:Cluj Napoca
Acum 15 ore, silviudulce a spus:

Si inca la ce bucati avem acum la 150/fin puteai sa fii tratat regeste. Plm si eu speram ca teparelor sa li se termine prostii dar vad ca o sa o duca mult si bine.

Poti sa dai un exemplu de "bucata"  la pretul acesta? Dar la care le-ai facut o vizita

Link spre comentariu
Vizitator silviudulce
Reputație: 0
7 hours ago, alexandrucat said:

Poti sa dai un exemplu de "bucata"  la pretul acesta? Dar la care le-ai facut o vizita

Paula Lidia, vezi daca apar Giulia sau Brianna mi-a placut la ele. Brianna e in top 3 al meu personal.

Link spre comentariu

  • Telefon: 0785000500
  • Oras:Cluj Napoca
  • Telefon: 0785000500
  • Oras:Cluj Napoca
Acum 16 minute, silviudulce a spus:

Paula Lidia, vezi daca apar Giulia sau Brianna mi-a placut la ele. Brianna e in top 3 al meu personal.

Paula si Lidia apar. Celalalte 2 nu stiu daca sunt ele 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...