Sari la conținut

ROXANA 0750137994


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti


Buna, numele meu este Roxana! Te astept pentru a petrece momente de neuitat împreună. Fără prea multe cuvinte in zadar, te vei convinge de amabilitatea mea la fata locului. Atentă la detalii, nu există o metoda mai buna de relaxare decât să petreci câteva clipe fierbinți alături de o femeie care stie ce are se facut! Te voi face sa te relaxezi complet, devenind total dezinhibat. Ofer respectul cuvenit si il astept la rândul meu. Ps: nu stau cu ochii pe ceas, Dar nu as vrea sa se profite de acest lucru. Va pupăcesc!🥰🥰🥰Snapchat-586889034.jpg.47e755eccb04d1e74d69090214c895bd.jpg

Servicii :
- preludiu (mangaieri/sarutari corporale)
- deepthroat (in functie de marime)
- oral protejat/neprotejat daca igiena este impecabila
- sex normal (obligatoriu protejat)
- sex intre sani
- cunnilingus, anilingus 
- COB
- masaj de relaxare sau erotic 
🔞fantezii in limita bunului simt
 

CADOU- 150 LEI O FINALIZARE

250 LEI ORA

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 5 ore, fixlagaura a spus:

Eu zic ca as vrea sa vad pe viu ! Accepti si acest aspect ? ( sa nu zic servici ca suna cam urat ) ... e taxat cu alt pret ? 

Nu sunt genu de fata sa iau extra pentru tot...nu am făcut asta niciodată si nici nu o sa fac...extra iau doar anal si CIM

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 35 minute, fixlagaura a spus:

350 / h ... ce sa zic ... nu ma mir ca ai mereu disponibilitate ! Bafta 🤗👅

Poftim? 350 h? Aici te referi la ? Am mereu disponibilitate? Ti se pare ca pun non stop pe topic ca sunt disponibilă? Dacă nu aveam clienti sau dacă nu eram bine primită aici nu mai stăteam, asta i clar...totusi iti multumesc! Ai fost cumva pe la mine?😁accept si răutăcioși🤭

Link spre comentariu

Acum 3 ore, Roxxanna2020 a spus:

Poftim? 350 h? Aici te referi la ? Am mereu disponibilitate? Ti se pare ca pun non stop pe topic ca sunt disponibilă? Dacă nu aveam clienti sau dacă nu eram bine primită aici nu mai stăteam, asta i clar...totusi iti multumesc! Ai fost cumva pe la mine?😁accept si răutăcioși🤭

Oral, normal , anal , jucarie = 350 lei finaluzarea , nu ? Nu ora ... finalizarea , ma scuzi ! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...