Sari la conținut

Miki pustoaica frumoasa


Postări Recomandate

Acum 2 ore, colericul a spus:

Poporul e un intreg... are si genii dar si o groaza de prosti care reduc media si astfel ajungem la cel mai mic IQ din Europa... iar cand nu pricepi mesajul scris CLAR CAND DESCHIZI TOPIC NOU, e clar ca reduce mult coeficientul chiar daca ar fi numai patru: el, Henry Coanda, Iustin Capra si Ana Aslan, media tot sub 100 ar da... 

Ai numit acesti patru..dar pe Anghel Saligny ..nu..Pe Aurel Vlaicu . nu..si mai sant dar pentru tine doar cei enumerati de tine se pun la socoteala..restul sant la gramada..mi am permis sa iti adaug 2 valori.. Dar daca tu nu ii consideri valori....Toate cele bune

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

La prânz, deschid Publi şi cad pe acest profil. Cred că fotografiile sunt false, dar tot am sunat. răspunsuri vocale dulci şi tinere, descrie serviciile, tarifele şi zona (lângă filicori Lapusneneanu) şi eu decid să merg s-o văd. parcare uşoară, mă duc la etajul ei şi când mă deschide văd o tânără blondă miniona, nevinovată şi liniştită. Face tot fara graba, și nu face nici un comentariu pentru poziții. foarte GFE şi îmbrăţişare.
fata: 10
ON: 9
NP: 10+
AP: Nu ştiu dacă face

150fin/300ora

de revenit!

  • Like 4
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Vizitator gimilica
Reputație: 0
La 29.10.2021 la 14:37, Trolo92 a spus:

La prânz, deschid Publi şi cad pe acest profil. Cred că fotografiile sunt false, dar tot am sunat. răspunsuri vocale dulci şi tinere, descrie serviciile, tarifele şi zona (lângă filicori Lapusneneanu) şi eu decid să merg s-o văd. parcare uşoară, mă duc la etajul ei şi când mă deschide văd o tânără blondă miniona, nevinovată şi liniştită. Face tot fara graba, și nu face nici un comentariu pentru poziții. foarte GFE şi îmbrăţişare.
fata: 10
ON: 9
NP: 10+
AP: Nu ştiu dacă face

150fin/300ora

de revenit!

Presupun că pozele nu sunt ale ei...

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...