Sari la conținut

Show cu Lary si Laura 0722847441


Vizitator LarysaLaura

Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Salutare tuturor. Am fost la cele doua fete cucuiete 😅si a iesit un dezmat de ne descris in cuvinte.Oral si futai ca la carte🤣 Atat Laura cat si Larysa ma stors de energie(aveti mare grija ca va suge toata energia)Imbracate ca in primele poze,in negru ma excitat la maxim in timp ce ii ligeam sani Laurei, Larysa imi executa un oral de nedescris....umed,lent cu deep...si atentie la oute... dupa care s-au schimbat,si iar extaz si iar si iar....era ca in cuibul cu serpii...nu voiam sa se mai termine acele clipe de extaz

Totusi sa trec la note ca iar imi aduc aminte si le vizitez😅

 

Locatia-9,usor de ajuns,cam greu cu parcarea(seara)

Prestatia-oral si normal protejat-10

Cadou 200 lei

Sigur voi reveni cu mare placere

Link spre comentariu
Vizitator LarysaLaura
Reputație: 0
Acum 5 ore, Lupulyk3 a spus:

Salutare tuturor. Am fost la cele doua fete cucuiete 😅si a iesit un dezmat de ne descris in cuvinte.Oral si futai ca la carte🤣 Atat Laura cat si Larysa ma stors de energie(aveti mare grija ca va suge toata energia)Imbracate ca in primele poze,in negru ma excitat la maxim in timp ce ii ligeam sani Laurei, Larysa imi executa un oral de nedescris....umed,lent cu deep...si atentie la oute... dupa care s-au schimbat,si iar extaz si iar si iar....era ca in cuibul cu serpii...nu voiam sa se mai termine acele clipe de extaz

Totusi sa trec la note ca iar imi aduc aminte si le vizitez😅

 

Locatia-9,usor de ajuns,cam greu cu parcarea(seara)

Prestatia-oral si normal protejat-10

Cadou 200 lei

Sigur voi reveni cu mare placere

Multumim mult te mai asteptam 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰😛😛😛😛😛😛😛😛😛😛😂😂😂😂😂😂😂😂

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...