Sari la conținut

Show cu Lary si Laura 0722847441


Vizitator LarysaLaura

Postări Recomandate

Vizitator LarysaLaura
Reputație: 0
Acum 9 ore, andreasa a spus:

sunt tentat sa fac o vizita, insa as vrea sa stiu daca doamnele presteaza oral impreuna, in acelasi timp! 

Buna da feam oral in acelasi timp.

Link spre comentariu
Vizitator LarysaLaura
Reputație: 0
Acum 57 minute, Adored a spus:

Bună Fetelor !!! Vreau și eu oral cu amândouă!! 

Buna te asteptam cu drag sa iti faci programare o zi frumoasa.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Recenzie intarziata pentru threesome:

 

tot vazusem recenzii negative sau pozitive, am zis sa incerc pe pielea mea, sunat, programat la 2h distanta, specific ca au o varsta inaintata, mai ales Laura, ea fiind si foarte stramta, m au asteptat pe tocuri, intru la dush, Laura a specificat ca facuse inainte dush, dupa mine a intrat si Larisa, sa inceapa show’ul!


LOCATIE - 8, apartament 2 camere, curat, baia era utilata cu tot ce aveai nevoie

ON - 8, m am intins pe pat si m a luat Laura l a supt, nu a mai avut rabdare sa o astepte pe colega ei:)))) vine si Larisa, se baga la sateliti, un oral executat bine, se sarutau in timpul oralului, soldatul era facut sandwich, scuipati si supt, forta!

NP - 8, o iau prima data pe Larisa in doggy, in timp ce o lingea pe Laura, schimbam si invers, ce le place sa se joace cu limba’n pizda! Le pun una peste alta, dadeam sus putin si jos, nu mi mai aduc aminte care cum era, da ceva ca n filme, au specificat, ca ma uit la prea multe filme :))))))))))) le a placut zic eu, o bag pe Laura peste mine, in timp ce Larisa ma sugea de sateliti, ce chimie au intre ele! Le bag la marginea patului sa l dezmembreze in oral, il fura din gura in gura, finalizez pe sanii lor!

Halat: 200 ron (1fin)

De revenit: Da! Curand, tot cu amanadoua!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 8 ore, rolexshef a spus:

 

Recenzie intarziata pentru threesome:

 

tot vazusem recenzii negative sau pozitive, am zis sa incerc pe pielea mea, sunat, programat la 2h distanta, specific ca au o varsta inaintata, mai ales Laura, ea fiind si foarte stramta, m au asteptat pe tocuri, intru la dush, Laura a specificat ca facuse inainte dush, dupa mine a intrat si Larisa, sa inceapa show’ul!


LOCATIE - 8, apartament 2 camere, curat, baia era utilata cu tot ce aveai nevoie

ON - 8, m am intins pe pat si m a luat Laura l a supt, nu a mai avut rabdare sa o astepte pe colega ei:)))) vine si Larisa, se baga la sateliti, un oral executat bine, se sarutau in timpul oralului, soldatul era facut sandwich, scuipati si supt, forta!

NP - 8, o iau prima data pe Larisa in doggy, in timp ce o lingea pe Laura, schimbam si invers, ce le place sa se joace cu limba’n pizda! Le pun una peste alta, dadeam sus putin si jos, nu mi mai aduc aminte care cum era, da ceva ca n filme, au specificat, ca ma uit la prea multe filme :))))))))))) le a placut zic eu, o bag pe Laura peste mine, in timp ce Larisa ma sugea de sateliti, ce chimie au intre ele! Le bag la marginea patului sa l dezmembreze in oral, il fura din gura in gura, finalizez pe sanii lor!

Halat: 200 ron (1fin)

De revenit: Da! Curand, tot cu amanadoua!

Salutare la toată lumea  !! Bravo cumetre  mi-a lăsat apa"n gură....Fetelor foarte frumos din partea voastră ! Va vizitez cat de curând va pupicesc dulce peste tot 😋😋😋😋😋😋😋😋😘😘😘😘😘😘😘😜

Link spre comentariu
Vizitator LarysaLaura
Reputație: 0
Acum 22 ore, rolexshef a spus:

 

Recenzie intarziata pentru threesome:

 

tot vazusem recenzii negative sau pozitive, am zis sa incerc pe pielea mea, sunat, programat la 2h distanta, specific ca au o varsta inaintata, mai ales Laura, ea fiind si foarte stramta, m au asteptat pe tocuri, intru la dush, Laura a specificat ca facuse inainte dush, dupa mine a intrat si Larisa, sa inceapa show’ul!


LOCATIE - 8, apartament 2 camere, curat, baia era utilata cu tot ce aveai nevoie

ON - 8, m am intins pe pat si m a luat Laura l a supt, nu a mai avut rabdare sa o astepte pe colega ei:)))) vine si Larisa, se baga la sateliti, un oral executat bine, se sarutau in timpul oralului, soldatul era facut sandwich, scuipati si supt, forta!

NP - 8, o iau prima data pe Larisa in doggy, in timp ce o lingea pe Laura, schimbam si invers, ce le place sa se joace cu limba’n pizda! Le pun una peste alta, dadeam sus putin si jos, nu mi mai aduc aminte care cum era, da ceva ca n filme, au specificat, ca ma uit la prea multe filme :))))))))))) le a placut zic eu, o bag pe Laura peste mine, in timp ce Larisa ma sugea de sateliti, ce chimie au intre ele! Le bag la marginea patului sa l dezmembreze in oral, il fura din gura in gura, finalizez pe sanii lor!

Halat: 200 ron (1fin)

De revenit: Da! Curand, tot cu amanadoua!

Multumim mult si te asteptam cu drag 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
1 oră în urmă, LarysaLaura a spus:

Disponibile pana la ora 18.00

Bună dragelor !! Răspunsul meu este Normal că va iubesc foarte mult!! Parcă aș fi singurul care scrie ,sau se uită ? Sunteți deosebite, și f drăguțe.La recenziile primite ,cine nu ar vrea sa citească și să fie curios . Bucurați-vă !!!  Este un site mult  mai rafinat și mai îndrăzneț pentru socializare.Toti suntem curioși ....și de ce nu sa fiți lăudate !! Va sărut cu drag!😍😍

Link spre comentariu
Vizitator LarysaLaura
Reputație: 0
Acum 3 minute, Adored a spus:

 Din fericire am apucat sa citesc întrebarea pusă de voi !😜🔥

Nu este vorba despre scris sau ceva gen este vorba despre faptul ca nu este zi sa fi pe pagina noastra atata tot daca am deranjat scuze dar sincer mi se pare cam dubios atata tot dar poate sunt eu mai suspicioasa. o zi superba in continuare .

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 21 minute, LarysaLaura a spus:

Nu este vorba despre scris sau ceva gen este vorba despre faptul ca nu este zi sa fi pe pagina noastra atata tot daca am deranjat scuze dar sincer mi se pare cam dubios atata tot dar poate sunt eu mai suspicioasa. o zi superba in continuare .

Nu este nimic dubios,sa nu vă fie teamă!! Atâta timp cât sunteți persoane ,,Publice" lumea va place și va urmărește ! Odată ce se poartă o discuție civilizată din punct de vedere,e totul ok .O zi făină !

Link spre comentariu
Vizitator LarysaLaura
Reputație: 0
Acum 17 ore, liviu95 a spus:

 Ar fi interesant un threesome cu 2 mature, dar sincer recenziile cât și laudele sunt cam ciudate de la persoane care nu par de mult timp pe aici...🤔

Buna daca chiar vrei sa incerci te asteptam cu drag si dupa sa iti dai singur cu parerea o zi superba.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 4 ore, LarysaLaura a spus:

Disponibile pana la ora 18.00

Bună dragelor ! Eu m-am hotărât . Mâine va fac o vizită,va sun pentru o programare mâine dimineață .O zi superbă ! 😘😘💞💞

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 10 ore, LarysaLaura a spus:

Buna daca chiar vrei sa incerci te asteptam cu drag si dupa sa iti dai singur cu parerea o zi superba.

Din cate vad, ați mai lucrat și pe tarife mult mai mici, dar în altă locație. 

 Iar domnul Adored din ce văd are comentarii doar la voi aici, laudative bineînțeles...e dubios. 

 Pe viitor, învățații să pună comentarii și la alte tipe, să pară mai autentic....așa prea bate la ochi. 

 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 10 ore, liviu95 a spus:

Din cate vad, ați mai lucrat și pe tarife mult mai mici, dar în altă locație. 

 Iar domnul Adored din ce văd are comentarii doar la voi aici, laudative bineînțeles...e dubios. 

 Pe viitor, învățații să pună comentarii și la alte tipe, să pară mai autentic....așa prea bate la ochi. 

 

Va salut cu respect domnul Liviu 95, vreau sa va dau un răspuns la comentariul dv .Am specificat clar : azi m-am hotărât să le văd și eu pe Doamnele!!! Nici nu le cunosc,nu am cu ce sa le laud momentan .După.... poate... și încă ceva sunt nou in brașa aceasta și din fericire aici am găsit cele mai frumoase Fete și cele mai bune recenzii .O zi frumoasă la toată lumea. Ne vedem azi Fetelor !😘😘

Link spre comentariu

Vizitator LarysaLaura
Reputație: 0
Acum 13 ore, liviu95 a spus:

Din cate vad, ați mai lucrat și pe tarife mult mai mici, dar în altă locație. 

 Iar domnul Adored din ce văd are comentarii doar la voi aici, laudative bineînțeles...e dubios. 

 Pe viitor, învățații să pună comentarii și la alte tipe, să pară mai autentic....așa prea bate la ochi. 

 

Domnul Liviu am lucrat in alte locati adevarat dar niciodata pe pret mai mic de 100 finalizarea una singuara la show am lucrat cred ca de 6 luni si mereu a avut acest pret o pot dovedi oricand oriunde domnule draga . Daca am facut ceva ce nu iti convine si cad ca sunt multe persoane care nu prea ne inghit asta este se mai intampla dar vorbeste pe fapte nu pe lucruri aiure . Multumesc mult si o zi superba . 

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...