Sari la conținut

Show cu Lary si Laura 0722847441


Vizitator LarysaLaura

Postări Recomandate

Vizitator LarysaLaura
Reputație: 0
Acum 40 minute, imotess a spus:

2 dulapuri... sau șifoniere... de culoare neagră... brr !!

Sincer 2 Dressing-uri dar nu cred ca asta este problema ta fati viata și nu o mai labari.

Link spre comentariu
Acum 1 minut, LarysaLaura a spus:

Sincer 2 Dressing-uri dar nu cred ca asta este problema ta fati viata și nu o mai labari.

Două dressing-uri puse pe 2 dulapuri !

Parcă sunteți luptătoare de sumo !

Trebuie să fi beat rău să ți se scoale la voi !

Hai, pe centură cu voi, la 50 de lei !

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator LarysaLaura
Reputație: 0
Acum 5 minute, imotess a spus:

Două dressing-uri puse pe 2 dulapuri !

Parcă sunteți luptătoare de sumo !

Trebuie să fi beat rău să ți se scoale la voi !

Hai, pe centură cu voi, la 50 de lei !

Sincer poti spune ce vrei chiar nu imi pasa dar multumesc orice critica este buna in viata o zi superba!

Link spre comentariu
Acum 1 minut, LarysaLaura a spus:

Sincer poti spune ce vrei chiar nu imi pasa dar multumesc orice critica este buna in viata o zi superba!

Mă bucur că nu vă demoralizați !

În viață trebuie să ai speranță !

Sperați și voi că trece cineva pe la voi !

Deși sperați degeaba !

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 27 minute, imotess a spus:

Două dressing-uri puse pe 2 dulapuri !

Parcă sunteți luptătoare de sumo !

Trebuie să fi beat rău să ți se scoale la voi !

Hai, pe centură cu voi, la 50 de lei !

Cu respect pentru toată lumea !  Vreau sa adaug și eu câteva cuvinte ,nu neapărat la adresa ta... pentru toți care intra și citește aici. In primul rand toți avem dreptul ,la opinii servicii , joburi,etc având în vedere că stăm pe aceeași planetă fie frumos,fie urât, deștept sau prost avem dreptul la viață și nu neapărat sa fim condiționați de anumite persoane care efectiv mă lasă cu in gust amar ,criticile unora,sau pompoasele vb ,zise de alți. In paranteză as vrea sa citească și să scrie celui care îi convine ,sau cel care e interesat de persoanele respective. Eu am fost  la ele și nu mai dau detalii !! Închei această paranteză și pot spune cu mana pe inimă că sun două Doamne, drăguțe și foarte amabile și fffff respectoase. Va mulțumesc fetelor că v-am  cunoscut și vin la voi că la mine acasă . Sa nu uitați cânii latră ,ursul merge . Va pup 😘😜

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Domnul Imotess sau cum te-oi numi de fapt..aveti tupeu sa scrieti critici numai la adresa doar anumitor doamne? Oare de ce???? Daca ele sunt sifoniere atunci altele la 100 kg cum sunt? Fiecare arata intr-un fel,gras,slab..e alegerea ta la cine mergi!! Dar sa stai ca un labar care nu are ce face si se afla in treaba comentand...Suntem multi dupa acest forum care am fost la cele doua doamne si am fost foarte multumiti! Daca nu scriem de fiecare data asta nu inseamna ca nu umblam. Una peste alta uita-te de cand am eu cont si de cand ai tu! 

Link spre comentariu
Vizitator LarysaLaura
Reputație: 0
Acum 1 oră, Adored a spus:

Cu respect pentru toată lumea !  Vreau sa adaug și eu câteva cuvinte ,nu neapărat la adresa ta... pentru toți care intra și citește aici. In primul rand toți avem dreptul ,la opinii servicii , joburi,etc având în vedere că stăm pe aceeași planetă fie frumos,fie urât, deștept sau prost avem dreptul la viață și nu neapărat sa fim condiționați de anumite persoane care efectiv mă lasă cu in gust amar ,criticile unora,sau pompoasele vb ,zise de alți. In paranteză as vrea sa citească și să scrie celui care îi convine ,sau cel care e interesat de persoanele respective. Eu am fost  la ele și nu mai dau detalii !! Închei această paranteză și pot spune cu mana pe inimă că sun două Doamne, drăguțe și foarte amabile și fffff respectoase. Va mulțumesc fetelor că v-am  cunoscut și vin la voi că la mine acasă . Sa nu uitați cânii latră ,ursul merge . Va pup 😘😜

Multumim mult 

Link spre comentariu
Vizitator LarysaLaura
Reputație: 0
Acum 18 minute, kristian75 a spus:

Domnul Imotess sau cum te-oi numi de fapt..aveti tupeu sa scrieti critici numai la adresa doar anumitor doamne? Oare de ce???? Daca ele sunt sifoniere atunci altele la 100 kg cum sunt? Fiecare arata intr-un fel,gras,slab..e alegerea ta la cine mergi!! Dar sa stai ca un labar care nu are ce face si se afla in treaba comentand...Suntem multi dupa acest forum care am fost la cele doua doamne si am fost foarte multumiti! Daca nu scriem de fiecare data asta nu inseamna ca nu umblam. Una peste alta uita-te de cand am eu cont si de cand ai tu! 

Multumimmmm

Link spre comentariu
Acum 19 minute, kristian75 a spus:

Domnul Imotess sau cum te-oi numi de fapt..aveti tupeu sa scrieti critici numai la adresa doar anumitor doamne? Oare de ce???? Daca ele sunt sifoniere atunci altele la 100 kg cum sunt? Fiecare arata intr-un fel,gras,slab..e alegerea ta la cine mergi!! Dar sa stai ca un labar care nu are ce face si se afla in treaba comentand...Suntem multi dupa acest forum care am fost la cele doua doamne si am fost foarte multumiti! Daca nu scriem de fiecare data asta nu inseamna ca nu umblam. Una peste alta uita-te de cand am eu cont si de cand ai tu! 

Mai și sugi pula ?

Link spre comentariu
Vizitator LarysaLaura
Reputație: 0
Acum 2 ore, imotess a spus:

Mă bucur că nu vă demoralizați !

În viață trebuie să ai speranță !

Sperați și voi că trece cineva pe la voi !

Deși sperați degeaba !

Te oftici rau observ. cate conturi ai de gand sa iti faci ??

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 8 minute, imotess a spus:

Mai și sugi pula ?

Poftim? Tu sugi pula pe centura cu 50 lei? De ce atata oftica? Care e problema ta? Vrei sa o futi pe una din ele si nu ai bani?? Saj te refuza ca esti vai mortii tai!! Te-as ruga sa ai grija la limbaj ca data viitoare schimbam pagina! Tu nu stii decat sa comentezi la aceste fete ,atat!  Eu te sfatuiesc sa te rezumi doar la ce ai scris pana acum!

Link spre comentariu
Vizitator AlexA700
Reputație: 0

Bună fetelor! Ce faceți? Sper ca nu v-au afectat idioțeniile scrise ieri de oameni care nu au 2 chifle în buzunar. Am fost la voi, sunteți minunate din toate punctele de vedere, cum arătați, cum vorbiți cu clientul, atitudine perfecta!! Nu mai băgați în seama toți idioții pt ca nu are rost! Fiți natu9, jucați-vă între voi cum va place și restul care comercializează aiurea La revedere! Eu voi ajunge marți sau miercuri la voi! Va sărut din cap pana în picioare! 

Link spre comentariu
Vizitator LarysaLaura
Reputație: 0
Acum 10 minute, AlexA700 a spus:

Bună fetelor! Ce faceți? Sper ca nu v-au afectat idioțeniile scrise ieri de oameni care nu au 2 chifle în buzunar. Am fost la voi, sunteți minunate din toate punctele de vedere, cum arătați, cum vorbiți cu clientul, atitudine perfecta!! Nu mai băgați în seama toți idioții pt ca nu are rost! Fiți natu9, jucați-vă între voi cum va place și restul care comercializează aiurea La revedere! Eu voi ajunge marți sau miercuri la voi! Va sărut din cap pana în picioare! 

Multumim mult si te asteptam cu drag. O zi superba!

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...