Sari la conținut

Show cu Lary si Laura 0722847441


Vizitator LarysaLaura

Postări Recomandate

Vizitator LarysaLaura
Reputație: 0
Acum 19 ore, alints a spus:

Bună bună ce fac fetele? Maine ce program aveți vreau sa ajung pe la voi sa ne distram impreuna sa ma simt superb în compania voastră ca am înțeles ca sunt artiste în compania unui bărbat 💋💋💋

Buna azi suntem pana la ora 20.30 ultima progamare. Multumim o zi superbaaa

Link spre comentariu

Salut băieți , am fost și eu ieri la doamne....

Deci....nu am cuvinte...prima experiență de genul ( cu doua)....și a fost super....pe scurt ...e că și cum ai bea un cocktail intr.un club house și stingi cu un courvoisier X.O intr-un bar de jazz in new orleans....

In fine , detaliile care văd că sunt punctate pe forum: 

Locația 8.5 : primitoare , geluri de dus gârlă , prosop proaspăt , nașpa cu parcarea că nu prea găseștidar a fost oke

Doamnele 9 : super prietenoase , calde , primitoare , glumețe (doamne în adevăratul sens al cuvântului)

Acțiunea 10 : exista chimie intre ele , se vede clar , nu știu ce coleg zicea că vezi doamne că se face pe navazute ....că nu e clar sau concludent sau cu s-o fi exprimat .... Pe șleau este că se ling peste tot pe fata , la un moment dat eram eu împreună cu Laura(ori Larisa scuze încurcătura) și lingeam jos pe cealaltă :)) , și ne sărutăm și între noi in timp ce etc. / Practic au fost deschise la cam orice aveam in minte . Însă la final simțeai că ești în compania unor doamne 

Cu alte cuvinte , recomand și clar că voi mai reveni .... 💯%

Doamnelor...a-ti fost de vis (băiatul timid )

 

 

 

 

Link spre comentariu
Vizitator LarysaLaura
Reputație: 0
Acum 2 ore, vlad19922017 a spus:

Salut băieți , am fost și eu ieri la doamne....

Deci....nu am cuvinte...prima experiență de genul ( cu doua)....și a fost super....pe scurt ...e că și cum ai bea un cocktail intr.un club house și stingi cu un courvoisier X.O intr-un bar de jazz in new orleans....

In fine , detaliile care văd că sunt punctate pe forum: 

Locația 8.5 : primitoare , geluri de dus gârlă , prosop proaspăt , nașpa cu parcarea că nu prea găseștidar a fost oke

Doamnele 9 : super prietenoase , calde , primitoare , glumețe (doamne în adevăratul sens al cuvântului)

Acțiunea 10 : exista chimie intre ele , se vede clar , nu știu ce coleg zicea că vezi doamne că se face pe navazute ....că nu e clar sau concludent sau cu s-o fi exprimat .... Pe șleau este că se ling peste tot pe fata , la un moment dat eram eu împreună cu Laura(ori Larisa scuze încurcătura) și lingeam jos pe cealaltă :)) , și ne sărutăm și între noi in timp ce etc. / Practic au fost deschise la cam orice aveam in minte . Însă la final simțeai că ești în compania unor doamne 

Cu alte cuvinte , recomand și clar că voi mai reveni .... 💯%

Doamnelor...a-ti fost de vis (băiatul timid )

 

 

 

 

Multumim foarte mult si sper sa nu mai fi timid.

Te pupam dulce 

Link spre comentariu
Vizitator LarysaLaura
Reputație: 0
Acum 1 oră, Giolgau777 a spus:

Anal in gaoaza faceti?

Anal in gaoaza noastra nu dar daca o oferi pe a ta cu placere ti-o penetrez 😈😈😈😈😈 ( si cred ca anal se face doar in gaoaza) 

O zi superba 

Link spre comentariu
Vizitator LarysaLaura
Reputație: 0
1 oră în urmă, maverick0000 a spus:

fetelor, pozele alea cand le faceti?

In primul rand am spus ca ne gandim nu am promis nimic. O zi superba!

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...