Sari la conținut

Blondi Moni (20) - 0759611186


venom5

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 15 ore, mrwick a spus:

Ce corp frumos, ce sâni, ce fund...norocoși sunteți căci o aveți la Oradea.

Moni, la Arad in viitorul apropiat nu te-ai gândit să vi ?

Cu siguranță ai avea succes prin felul cum arati.

Multumesc!!

nu stiu momentan nu mi am facut planuri sa plec 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤
La 19.10.2021 la 16:36, mihaimisu80 a spus:

Moni e o fata deosebita... E la început de drum dar e foarte promițătoare pt viitor . E zâmbăreață, lipicioasa,poze reale, naturală, cu GFE și servicii de calitate. Merita vizitata și încurajată să rămână în Oradea pt mult timp. In afara de ea AZI nu am găsit în Oradea nimic de calitate doar  dezastru.... N am timp de recenzie dar o recomand cu căldură....

Salutare! Mihaimisu, hai fă o recenzie despre Monica. Mi-ar fi de mare ajutor. Știu ai gusturi alese și că 90% vizităm aceeași domnițe. Am încercat să-ți scriu în privat, dar sistemul spune că nu poți primi mesaje. Mulțumesc.

O zi frumoasă tuturor! 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0741 61 41 81
  • Oras:oradea
  • Telefon: 0741 61 41 81
  • Oras:oradea
Acum 3 ore, ursuletulpanda a spus:

Salutare! Mihaimisu, hai fă o recenzie despre Monica. Mi-ar fi de mare ajutor. Știu ai gusturi alese și că 90% vizităm aceeași domnițe. Am încercat să-ți scriu în privat, dar sistemul spune că nu poți primi mesaje. Mulțumesc.

O zi frumoasă tuturor! 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna confrati.

Ma scuzati ca scriu tarziu recenzia dar nu am avut timp pana azi. Deci saptamana trecuta (duminica mai exact) in urma pozelor si celor scrise am zis sa incerc norocul la titulara topicului. A raspuns la sms cu ceva intarziere dar am reusit sa ma programez relativ repede in 2 ore. Ajuns in zona Prima universitatii o resun si imi comunice blocul si unde sa sun. Urcat sus ma intampina dupa usa o domnisoara foarte draguta si frumoasa, intr-un halat de baie si facem cunostinta.  M-a servit cu un pahar de apa si am stat putin la povestit, unde am aflat ca e destul de tanara, si e la inceputul meseriei. Inainte sa merg la dus am lasat cadoul pe masa din proprie initiativa( un punct in plus ca nu a zis nimic de bani). Am primit un prosop curat si dupa dusul de rigoare ne-am retras in camera de nebunii. Aici am avut ocazia sa ii admir corpul de nota 10, nu e genul slim(ma refer 40 kg), e chiar perfecta, sanii destul de mari in raport cu corpul (cred ca sunt naturali), si la fata e draguta. A inceput cu ON ok, cu priviri insa fara deep, mai mult a luat capul si putin din restul, cateodata se parea ca se grabeste. Am cerut sa ii intorc si eu favorul, asa ca am gustat putin si eu din ea. Se parea ca ii place, fara nici un miros sau gust suspect. Pe urma am trecut la NP unde am facut doar LOT. Aici se misca bine, e foarte stramta se vede ca nu are mult km, foloseste si putin lubrifiant. In pozitita aceasta am avut ocazia sa ma ocup si de sanii ei asa ca nu am mai schimbat si dupa vreo 10 minute am terminat in prez. Nu am intrebat de Fk, dar am incercat in timpul actului si sa ferit deci am zis ca nu mai incerc(se pare ca nu a fost chimia) . S-a retras a urmat igienizarea, m-am imbracat , am mai baut putina apa dar nu am mai stat la discutii si am plecat. In mare a fost ok dar se vede ca e la inceput, ne e pe fast fuck, nu s-a uitat la ceas dar parca aveam asa un feeling ca se grabeste si asteapta pe urmatorul. Merita bifata si poate pe percurs isi mai imbnatateste serviciile. 

Notele:

ON-8 fara atentie la vecini, fara deep, foloseste servetel ca nu ii place saliva, 

NP-10 Incercat doar LOT, dar aici a fost Ok

GFE-8 *** fara FK, in rest a fost ok ca si prima intalnire, la final mi s-a parut doar ca deja asteapta pe urmatorul

Aspect- 10 corp foarte bine proportionat, natural, 

Locatie-10 baia doatat cu de toate, pat ok, 

Amenda-150 RON/nr.  

De recomandat-Da, pentru trofeu

  • Like 6
  • Mersi 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 6 ore, sparatcus a spus:

Buna confrati.

Ma scuzati ca scriu tarziu recenzia dar nu am avut timp pana azi. Deci saptamana trecuta (duminica mai exact) in urma pozelor si celor scrise am zis sa incerc norocul la titulara topicului. A raspuns la sms cu ceva intarziere dar am reusit sa ma programez relativ repede in 2 ore. Ajuns in zona Prima universitatii o resun si imi comunice blocul si unde sa sun. Urcat sus ma intampina dupa usa o domnisoara foarte draguta si frumoasa, intr-un halat de baie si facem cunostinta.  M-a servit cu un pahar de apa si am stat putin la povestit, unde am aflat ca e destul de tanara, si e la inceputul meseriei. Inainte sa merg la dus am lasat cadoul pe masa din proprie initiativa( un punct in plus ca nu a zis nimic de bani). Am primit un prosop curat si dupa dusul de rigoare ne-am retras in camera de nebunii. Aici am avut ocazia sa ii admir corpul de nota 10, nu e genul slim(ma refer 40 kg), e chiar perfecta, sanii destul de mari in raport cu corpul (cred ca sunt naturali), si la fata e draguta. A inceput cu ON ok, cu priviri insa fara deep, mai mult a luat capul si putin din restul, cateodata se parea ca se grabeste. Am cerut sa ii intorc si eu favorul, asa ca am gustat putin si eu din ea. Se parea ca ii place, fara nici un miros sau gust suspect. Pe urma am trecut la NP unde am facut doar LOT. Aici se misca bine, e foarte stramta se vede ca nu are mult km, foloseste si putin lubrifiant. In pozitita aceasta am avut ocazia sa ma ocup si de sanii ei asa ca nu am mai schimbat si dupa vreo 10 minute am terminat in prez. Nu am intrebat de Fk, dar am incercat in timpul actului si sa ferit deci am zis ca nu mai incerc(se pare ca nu a fost chimia) . S-a retras a urmat igienizarea, m-am imbracat , am mai baut putina apa dar nu am mai stat la discutii si am plecat. In mare a fost ok dar se vede ca e la inceput, ne e pe fast fuck, nu s-a uitat la ceas dar parca aveam asa un feeling ca se grabeste si asteapta pe urmatorul. Merita bifata si poate pe percurs isi mai imbnatateste serviciile. 

Notele:

ON-8 fara atentie la vecini, fara deep, foloseste servetel ca nu ii place saliva, 

NP-10 Incercat doar LOT, dar aici a fost Ok

GFE-8 *** fara FK, in rest a fost ok ca si prima intalnire, la final mi s-a parut doar ca deja asteapta pe urmatorul

Aspect- 10 corp foarte bine proportionat, natural, 

Locatie-10 baia doatat cu de toate, pat ok, 

Amenda-150 RON/nr.  

De recomandat-Da, pentru trofeu

buna,multumesc mult pentru vorbele frumoase spuse😘

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
7 hours ago, Blondiblondi said:

buna,programul incep sa lucrez de la 11pana la 20 

Vaccinații pot veni și mai târziu? 🙄 Întreb pt un prieten care numa noaptea poate... 🤣

  • Haha 5
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
Vizitator Moise1999
Reputație: 0

Am sunat - o azi pentru o programare însă a răspuns foarte plictisita la telefon și am zis pas.... Daca eu sun și din telefon părea plictisita, nu a avut rost sa mai ma duc. Pentru mine este de evitat, sunt alte fete mai super ok în oraș. Nu ma duc sa o vad pe asta plictisita ca clar chef de pula nu avea în niciun caz. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
47 minutes ago, Moise1999 said:

Am sunat - o azi pentru o programare însă a răspuns foarte plictisita la telefon și am zis pas.... Daca eu sun și din telefon părea plictisita, nu a avut rost sa mai ma duc. Pentru mine este de evitat, sunt alte fete mai super ok în oraș. Nu ma duc sa o vad pe asta plictisita ca clar chef de pula nu avea în niciun caz. 

Nu cred ca e vb de chef de pula🤭

Ele primesc zeci daca nu sute de telefoane pe zi, din care doar cativa sunt seriosi restu is tepari, plisctisiti si nehotarati.. E cv normal sa fie plictisite.. Fenomenul e si mai valabil la cele care lucreaza si cu publi24

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
19 hours ago, Blondiblondi said:

Dragut spus,dar nu si pentru cei vaccinati sunt aceleasi ore din nefericire pt ei.

Mai intrebati-ma de ce nu am recenzii pe Oradea... La noi apar tot din astea la care nu le place poezia, inchid pravalia ca bugetarii mult inainte de orele romantice, au secrete care se discuta in PM (de catre Panda & Misu) 😅

  • Haha 3
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 18 ore, Moise1999 a spus:

Am sunat - o azi pentru o programare însă a răspuns foarte plictisita la telefon și am zis pas.... Daca eu sun și din telefon părea plictisita, nu a avut rost sa mai ma duc. Pentru mine este de evitat, sunt alte fete mai super ok în oraș. Nu ma duc sa o vad pe asta plictisita ca clar chef de pula nu avea în niciun caz. 

buna imi poti spune si mie o ora cand mai apelat pt ca din ce tin eu minte toti care m au sunat ieri au venit cu programare nu a fost nimeni sa ma sune si sa nu vina am raspuns chiar la telefon si dupa ora 20 deci  nu cred in ruptul capului ce ai scris mai sus 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 17 ore, nickname90 a spus:

Nu cred ca e vb de chef de pula🤭

Ele primesc zeci daca nu sute de telefoane pe zi, din care doar cativa sunt seriosi restu is tepari, plisctisiti si nehotarati.. E cv normal sa fie plictisite.. Fenomenul e si mai valabil la cele care lucreaza si cu publi24

da aici chiar ai punctat bine,multumesc😚

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 6 minute, Blondiblondi a spus:

buna imi poti spune si mie o ora cand mai apelat pt ca din ce tin eu minte toti care m au sunat ieri au venit cu programare nu a fost nimeni sa ma sune si sa nu vina am raspuns chiar la telefon si dupa ora 20 deci  nu cred in ruptul capului ce ai scris mai sus 

si inca ceva daca se intampa intr o zi anume sa nu am chef voi avea telefonul inchis pt ca eu consider ca nu e ok sa stric cheful altora daca eu nu il am 

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...