Sari la conținut

Blondi Moni (20) - 0759611186


venom5

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Moni draga, si azi mi ai facut ziua mai frumoasa,ca fiecare data cand te vizitez.Imi place compania ta si cum te comporti cu mine.

Esti o fata frumoasa si draguta si deja astept urmatorea intilnire.

Sa ai o seara faina,te pup!😍😍

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 12 minute, sosoboso a spus:

Moni draga, si azi mi ai facut ziua mai frumoasa,ca fiecare data cand te vizitez.Imi place compania ta si cum te comporti cu mine.

Esti o fata frumoasa si draguta si deja astept urmatorea intilnire.

Sa ai o seara faina,te pup!😍😍

Multumesc darga soso te pup dulce si te mai astept sa ti mai fac si alte zile frumoase💋😊🤩

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna dragilor va rog nu mai veniti cu nevestele la usa mea,si daca doriti sa ma mai recomandati prietenilor spunetile si voi nu numai eu ca nu primesc cupluri.

Nu doresc sa mai fiu amenintata de nevestele voastre pentru ca eu nu am treaba cu nimeni si consider ca nimeni nu ar trebui sa aiba treaba cu mine,ma scuzati pentru remarca zi faina in continuare va pup pe toti😽💋🥰

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
1 hour ago, Blondiblondi said:

Buna dragilor va rog nu mai veniti cu nevestele la usa mea,si daca doriti sa ma mai recomandati prietenilor spunetile si voi nu numai eu ca nu primesc cupluri.

Nu doresc sa mai fiu amenintata de nevestele voastre pentru ca eu nu am treaba cu nimeni si consider ca nimeni nu ar trebui sa aiba treaba cu mine,ma scuzati pentru remarca zi faina in continuare va pup pe toti😽💋🥰

Da ce ai pățit drăgălaso 😓🤦‍♂️

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
1 hour ago, Blondiblondi said:

Buna dragilor va rog nu mai veniti cu nevestele la usa mea,si daca doriti sa ma mai recomandati prietenilor spunetile si voi nu numai eu ca nu primesc cupluri.

Nu doresc sa mai fiu amenintata de nevestele voastre pentru ca eu nu am treaba cu nimeni si consider ca nimeni nu ar trebui sa aiba treaba cu mine,ma scuzati pentru remarca zi faina in continuare va pup pe toti😽💋🥰

Ar fi trebuit sa ii iei nevasta si sa-l expediezi pe barbatu-sau🤣🤣🤣 o ciufuleai bine cum numa tu stii si se invatau minte🤣🤣🤣!

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

A fost o programare ca orice alta programare domnul mi a spua daca accept cuplu si i am raspus politicos ca nu,a venit i am dat interfonul a sunat,dar nu am vazut pe nimeni intrand dupa el i am deschis usa si domnul o astepta pe sotia lui si au intrat amandoi dupa care le am spus frumos ca nu accept cupluri,doamna crred ca fiind revoltata a inceput sa ma ameninte si i am poftit afara dupa care ma suna si ii spun ca ei sunt oameni importanti si multe alte baliverne si idupa care eu am hotarat sa le inchid telefonul si sa bag numarul la block dar am spus sa anunt si pe forum in caz de vreti sa ma mai sugerati si altor prieteni sa le spuneti sa nu vina cu nevasta la usa,cam asta a fost povestea nimjc foarte deosebit dar totusi nu a fost frumos,eu m am comportat frumos pana la capat fara scandal deoare ce nu voiam sa ma stie tot blocul.

  • Like 3
  • Haha 1
  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane
1 oră în urmă, Blondiblondi a spus:

A fost o programare ca orice alta programare domnul mi a spua daca accept cuplu si i am raspus politicos ca nu,a venit i am dat interfonul a sunat,dar nu am vazut pe nimeni intrand dupa el i am deschis usa si domnul o astepta pe sotia lui si au intrat amandoi dupa care le am spus frumos ca nu accept cupluri,doamna crred ca fiind revoltata a inceput sa ma ameninte si i am poftit afara dupa care ma suna si ii spun ca ei sunt oameni importanti si multe alte baliverne si idupa care eu am hotarat sa le inchid telefonul si sa bag numarul la block dar am spus sa anunt si pe forum in caz de vreti sa ma mai sugerati si altor prieteni sa le spuneti sa nu vina cu nevasta la usa,cam asta a fost povestea nimjc foarte deosebit dar totusi nu a fost frumos,eu m am comportat frumos pana la capat fara scandal deoare ce nu voiam sa ma stie tot blocul.

era frumoasa sotia ??

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 8 minute, razvy1234 a spus:

Dragalaso😗...ne faci un update cu tarifele si serviciile tale

Mersi anticipat

Te pup😍

Dragilor asta este lista de preturi si servicii:

‼ON(igiena impecabila -epilat,spalat-)

‼mici fantezii

‼FK(in functie de igiena clientrului-imi iau dreptul de a-mi selecta clientii-)

‼69(in funtie de igiena clientului)

‼COB

‼CCOF,COM-50 extra 

‼saruturi corporale

📍150-30min(1fin,op/on,np,sex intre sani)    📍300-60min(2fin,op/on,np,sex intre sani,masaj de relaxare)
                  

 🔞🚨NU PRIMESC PERSOANE CU ACCESORII(bile,silicon,etc.)🚨🔞

🔞🚨NU PRIMESC MINORII🚨🔞

🔞🚨NU PRIMESC PERSOANE IN STARE DE EBRIETATE SAU CARE AU FOLOSIT DIFERITE SUBSTANTE🚨🔞

🔞🚨SEXUL NORMAL DOAR PROTEJAT🚨🔞

🔞🚨VA ROG NU NEGOCIATI TARIFELE🚨🔞

🔞🚨PERSOANELE FARA BUN SIMT VOR FI RUGATE SA PLECE🚨🔞

🔞🚨NU ACCEPT MARIMI MARI🚨🔞

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...