Sari la conținut

🔞sexy blondi-0757683365🔞


venom5

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
20 hours ago, Moise1999 said:

Am sunat - o azi pentru o programare însă a răspuns foarte plictisita la telefon și am zis pas.... Daca eu sun și din telefon părea plictisita, nu a avut rost sa mai ma duc. Pentru mine este de evitat, sunt alte fete mai super ok în oraș. Nu ma duc sa o vad pe asta plictisita ca clar chef de pula nu avea în niciun caz. 

Am vorbit de doua ori deja cu ea la telefon, nu ne-am potrivit cu programul, dar nu am avut nici o clipa impresia ca ar fi fara chef, plictisita sau repezita. 

Poate ti s-a parut...

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Salutare... 

Am trecut astăzi pe la Moni, pot sa spun ca pozele sunt 100% reale și chiar arata f bine ! 

Pe scurt...

Programare respectata, locație Prima Universității, apartament curat, mare.. Mi-au plăcut f mult ledurile din jurul patului, creează o ambianta calda și de relaxare. 

Moni este o fata tânără, naturala, corp bine proporționat, cu sâni și fund super faini. Zâmbește sexi, te servește cu apa, suc, tigara, o companie plăcută și o atitudine pro client. 

Acțiunea în sine a fost ok... Oral bun, am ales protejat dar bine executat. La normal nu comentează, am schimbat câteva poziții fără nicio problema. 

Eu m-am simțit bine în compania ei.

Îți mulțumesc Moni pt clipele de placere oferite. 

De revenit-Da/De recomandat-Da! 

Sănătate multa! 

 

  • Like 5
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 20 ore, ionutp34 a spus:

Salutare... 

Am trecut astăzi pe la Moni, pot sa spun ca pozele sunt 100% reale și chiar arata f bine ! 

Pe scurt...

Programare respectata, locație Prima Universității, apartament curat, mare.. Mi-au plăcut f mult ledurile din jurul patului, creează o ambianta calda și de relaxare. 

Moni este o fata tânără, naturala, corp bine proporționat, cu sâni și fund super faini. Zâmbește sexi, te servește cu apa, suc, tigara, o companie plăcută și o atitudine pro client. 

Acțiunea în sine a fost ok... Oral bun, am ales protejat dar bine executat. La normal nu comentează, am schimbat câteva poziții fără nicio problema. 

Eu m-am simțit bine în compania ei.

Îți mulțumesc Moni pt clipele de placere oferite. 

De revenit-Da/De recomandat-Da! 

Sănătate multa! 

 

multumesc mult si te mai astept pe la mine😘

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
La 12.11.2021 la 19:25, ionutp34 a spus:

Salutare... 

Am trecut astăzi pe la Moni, pot sa spun ca pozele sunt 100% reale și chiar arata f bine ! 

Pe scurt...

Programare respectata, locație Prima Universității, apartament curat, mare.. Mi-au plăcut f mult ledurile din jurul patului, creează o ambianta calda și de relaxare. 

Moni este o fata tânără, naturala, corp bine proporționat, cu sâni și fund super faini. Zâmbește sexi, te servește cu apa, suc, tigara, o companie plăcută și o atitudine pro client. 

Acțiunea în sine a fost ok... Oral bun, am ales protejat dar bine executat. La normal nu comentează, am schimbat câteva poziții fără nicio problema. 

Eu m-am simțit bine în compania ei.

Îți mulțumesc Moni pt clipele de placere oferite. 

De revenit-Da/De recomandat-Da! 

Sănătate multa! 

 

multumesc mult si te mai astept pe la mine😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...