Sari la conținut

😇Sara😈 0759126515


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Bună dragilor!Săptămâna aceasta (adică până pe 22.12) o să iau ultimele programări din Cluj.Apoi sper să ne revedem fericiți și sănătoși în 2022.

😇 Vă aștept cu drag! 😈

0759126515

💋Service 

Oral(în funcție de igienă)

Normal(protejat) 

69/GFE/FK/DT

Sex între sâni

Masaj erotic/Masaj de relaxare

Diferite poziții

Streptease/Dans lasciv

‼️ Nu practic anal ‼️

💋Prețuri 

200lei-Finalizarea(maxim 30 de minute)

300lei-45 de minute 

350lei-60 de minute.

‼️Atenție‼️
Risc de îndrăgosteală. 😂

6CB21F1E-E29B-440C-AC29-3C1F2D12EB5B.jpeg

  • Like 2
  • Minus 1
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Am vizitat o și eu pe domnișoara . Când am ajuns în locație am fost invitat la dus după am trecut la actiune când am terminat primul număr fata sa ridicat ma servit cu un pahar de apa si a intrat la dus am crezut ca e gata ca trebuie sa plec m-am îmbrăcat și când iasa de la dus imi zice ca ce fac unde ma duc ca trebuie sa fac dus si sa începem al 2 număr... Tare

Ca aspect 9.5 

Locație 10 loc de parcare cât vrei 

ON 10 

NP 10 

de revenit Da

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 3 ore, goe20cm a spus:

Am vizitat o și eu pe domnișoara . Când am ajuns în locație am fost invitat la dus după am trecut la actiune când am terminat primul număr fata sa ridicat ma servit cu un pahar de apa si a intrat la dus am crezut ca e gata ca trebuie sa plec m-am îmbrăcat și când iasa de la dus imi zice ca ce fac unde ma duc ca trebuie sa fac dus si sa începem al 2 număr... Tare

Ca aspect 9.5 

Locație 10 loc de parcare cât vrei 

ON 10 

NP 10 

de revenit Da

Hai ca asta e tare, futi nu futi vremea puli trece, daca ai platit o ora si primul numar a durat 5 minute, e clar ca urma si a-l doilea😂

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
1 oră în urmă, Baddboykills a spus:

Hai ca asta e tare, futi nu futi vremea puli trece, daca ai platit o ora si primul numar a durat 5 minute, e clar ca urma si a-l doilea😂

🤣🤣🤣 exact asta era problema ca primul număr a durat 30 de minute și nu ma asteptam sa mai vreie si al 2 . Bine nu toti putem ca tine sa ne terminăm de 5 ori in 60 de min. Scuza ma pe mine . Spor la futut 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 3 ore, goe20cm a spus:

🤣🤣🤣 exact asta era problema ca primul număr a durat 30 de minute și nu ma asteptam sa mai vreie si al 2 . Bine nu toti putem ca tine sa ne terminăm de 5 ori in 60 de min. Scuza ma pe mine . Spor la futut 

Auzi la mucosu asta🤦‍♂️ pai ma mucosule, tu ca sa futi ca mine trebuie sa te mai nasti de 5 ori in alea 60 de minute te-n gura😂

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
1 oră în urmă, Baddboykills a spus:

Auzi la mucosu asta🤦‍♂️ pai ma mucosule, tu ca sa futi ca mine trebuie sa te mai nasti de 5 ori in alea 60 de minute te-n gura😂

Puff daddy in țeapă măgarul ca deja faci spam . 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 1 minut, Baddboykills a spus:

Acum am vazut ce nickname ai, auzi la el 20 cm😂😂 ma tu te piși pe genunchi si nu vrei sa stie lumea😂

🤣🤣🤣 buna buna asta. Iti doresc o seara mirifică în continuare și spor la futut

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Bună dragilor!😘

În primul rând la mulți,ani și un an mai bun!În al doilea rând,am vreo două vești bune și vreo două mai puțin bune.
Cele bune: 

1.Am revenit la voi.

2.Voi sta ceva timp pe aici.

Iar cele rele:

1.Voi face mai puține programări decât înainte  (motive întemeiate).

2.Prefer programările până-ntr-o oră ca și durată (adică le voi onora în mare parte pe cele scurte). 
În rest,nu s-a schimbat nimic.Același număr de telefon (0759126515),aceleași prețuri,același program,aceeași eu. 😂💜 
                           😇 PUPICI 😈

 

CE1ECE19-DB45-4884-AE98-5679C1E7C5D2.jpeg

  • Minus 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca
Acum 40 minute, LadySara a spus:

Bună dragilor!😘

În primul rând la mulți,ani și un an mai bun!În al doilea rând,am vreo două vești bune și vreo două mai puțin bune.
Cele bune: 

1.Am revenit la voi.

2.Voi sta ceva timp pe aici.

Iar cele rele:

1.Voi face mai puține programări decât înainte  (motive întemeiate).

2.Prefer programările până-ntr-o oră ca și durată (adică le voi onora în mare parte pe cele scurte). 
În rest,nu s-a schimbat nimic.Același număr de telefon (0759126515),aceleași prețuri,același program,aceeași eu. 😂💜 
                           😇 PUPICI 😈

 

CE1ECE19-DB45-4884-AE98-5679C1E7C5D2.jpeg

mmm parca e girl next door...superba! bine ai revenit ☺️🤤

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 1 oră, LadySara a spus:

Bună dragilor!😘

În primul rând la mulți,ani și un an mai bun!În al doilea rând,am vreo două vești bune și vreo două mai puțin bune.
Cele bune: 

1.Am revenit la voi.

2.Voi sta ceva timp pe aici.

Iar cele rele:

1.Voi face mai puține programări decât înainte  (motive întemeiate).

2.Prefer programările până-ntr-o oră ca și durată (adică le voi onora în mare parte pe cele scurte). 
În rest,nu s-a schimbat nimic.Același număr de telefon (0759126515),aceleași prețuri,același program,aceeași eu. 😂💜 
                           😇 PUPICI 😈

 

CE1ECE19-DB45-4884-AE98-5679C1E7C5D2.jpeg

Adica vrei sa o sugi pe banda rulanta, te-a rebrenduit pestele este?🤦‍♂️😂 nu mai are bani de pacanele la Seven?😂😂

Link spre comentariu
Vizitator silviudulce
Reputație: 0
17 minutes ago, Baddboykills said:

Adica vrei sa o sugi pe banda rulanta, te-a rebrenduit pestele este?🤦‍♂️😂 nu mai are bani de pacanele la Seven?😂😂

Ce ai cu fata tinere, ai fost la ea si nu a fost ok? Ca vad ca o cam "tachinezi" cum ai facut in trecut cu altele care nu meritau...zic si eu, s-ar putea sa mai si gresim. Acuma inteleg daca te-a ranit in orgoliu dar fata s-a comportat decent pe forum, la ea nu am ajuns inca dar pare destul de educata asa ca m-a convins ca merita o vizita de protocol.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 1 minut, silviudulce a spus:

Ce ai cu fata tinere, ai fost la ea si nu a fost ok? Ca vad ca o cam "tachinezi" cum ai facut in trecut cu altele care nu meritau...zic si eu, s-ar putea sa mai si gresim. Acuma inteleg daca te-a ranit in orgoliu dar fata s-a comportat decent pe forum, la ea nu am ajuns inca dar pare destul de educata asa ca m-a convins ca merita o vizita de protocol.

Viziteaz-o, dupa vino si scrie aici recenzia aia buna cu serviciile bune pe care le presteaza, dar vezi, am sa iti pun 3 intrebari cu ce are prin apartament, ca sa fiu sigur ca ai fost.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Proaspat iesit de la domnișoara Sara.

O vizită extraordinară. Ma așteptat îmbrăcată în lenjerie neagră foarte sexy. Am.stat la o poveste în timpul căreia am lăsat bani pe masă și am fost invitat la duș. Cand am iesit ma astepta in pat. A început cu un oral foarte bine executat cu DT  vreo 10 min are nota 10. După care a pus prezervativul si a inceput la un LOT de zile mari tin sa precizez ca se umezeste natural si nu folosește lubrifiant. Am schimbat câteva poziții după care am finalizat .La normal are 10+. Gfe foarte ridicat . FK la greu si foarte întreținut si aici tot 10 . 

Merita vizitată si facut abonament.

Ms sara si ne vedem saptamana viitoare

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

"2.Prefer programările până-ntr-o oră ca și durată (adică le voi onora în mare parte pe cele scurte). "

 

ba boss, astea s-au tampit de tot?

eu inteleg pissy ca preferi sa faci 200 lei pt 20 min din care 5 de dat la buci, versus o ora cu 350 in care trebuie sa si vorbesti, sa mai si faci putin teatru.

dar serios acum, sa o zici chiar asa pe fata deja mi se pare prea mult.

Link spre comentariu
Vizitator uaername44
Reputație: 0
Acum 2 ore, miticaxx a spus:

"2.Prefer programările până-ntr-o oră ca și durată (adică le voi onora în mare parte pe cele scurte). "

 

ba boss, astea s-au tampit de tot?

eu inteleg pissy ca preferi sa faci 200 lei pt 20 min din care 5 de dat la buci, versus o ora cu 350 in care trebuie sa si vorbesti, sa mai si faci putin teatru.

dar serios acum, sa o zici chiar asa pe fata deja mi se pare prea mult.

Salut,

Am inteles ca accepta si programari de o ora. 

Eu am mers azi pe varianta de 45 min. Din cate mi-am dat seama sunt alte motive pt care prefera programari mai scurte.

Cu mine a fost f sociabila si draguta. 

Sara e simpatica si are un corp f fain, iar sexul a fost consistent si chiar super misto.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Hello!Disponibilă și săptămâna viitoare. 💜

0759126515

💋Service 

Oral(în funcție de igienă)

Normal(protejat) 

69/GFE/FK/DT

Sex între sâni

Masaj erotic/Masaj de relaxare

Diferite poziții

Streptease/Dans lasciv

‼️ Nu practic anal ‼️

💋Prețuri 

200lei-Finalizarea(maxim 30 de minute)

300lei-45 de minute 

350lei-60 de minute.

‼️Atenție‼️
Risc de îndrăgosteală. 😂

25E39155-759C-4C8A-9859-667D8BF21992.jpeg

  • Like 2
  • Minus 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Din nou la sara. O întâlnire de nota 10. Locație foarte buna cu multe locuri de parcare. Apartamentul curat. Am postat pentru o finalizare. Un oral de 10 cu dt cu atentie la vecini. La normal in 3 poziții finalizare in stil doggy. Se misca foarte bine da contre frumoase nu folosește lubrifiant deloc . E ce trebuie merita vizitată.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...