Sari la conținut

😇Sara😈 0759126515


Postări Recomandate

Vizitator muresan88
Reputație: 0

Vizitat domnisoara.Contact+programare pe whatsapp.Locatie ok,nimic de comentat,totul e ok,adica cat timp esti in compania ei te priveste ca pe un partener,e acolo cu tine,FK nebun,tot ce vrei.Singurel punct minus,care sigur o poate schimba,daca vrea e ca e genul de fata ca daca platesti o finalizare,adica 30 de minute,atunci nu poti sa stai 32 de minute 😁😁😁Am mai fost si la altele,si sunt care dupa actiune te mai pofteste la o poveste,la o cafea,chiar daca depasesti cu cateva minute programul.Aici,la Sara nici o sansa.Si inca un lucru cu un mic minus,mi se pare aiurea ca pt 30 de min dai 200 pentru 45 de minute 300,iar pentru ora 350.Ori stai o fin,ori ora,aia cu 45 de minute nu o inteleg.

 Dar na,e treaba ei,decizia ei,este o tinerica superba,de luat acasa de nevasta,nu stiu daca o mai vizitez,cred ca 150 fin 250 h ar fi perfect.Zic asta ca eu intotdeauna fac comparatii cu altele.Cei care stiti si ati fost Paula,Bryana,Lidia au 150 cu 250 si ofera tot ce vrei.Nu vad nici o diferenta intre domnisoara aceasta si cele mentionate.De aceea zic,la 350 ora e putin exagerat,bine,daca nu ai alte solutii,e ok,ca si servicii e de nota 10,nu e nimic de reprosat.V am scris sincer,nu vreau sa laud,nici sa denigrez pe cineva.Sanatate multa!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
On 4/29/2022 at 6:26 PM, muresan88 said:

Vizitat domnisoara.Contact+programare pe whatsapp.Locatie ok,nimic de comentat,totul e ok,adica cat timp esti in compania ei te priveste ca pe un partener,e acolo cu tine,FK nebun,tot ce vrei.Singurel punct minus,care sigur o poate schimba,daca vrea e ca e genul de fata ca daca platesti o finalizare,adica 30 de minute,atunci nu poti sa stai 32 de minute 😁😁😁Am mai fost si la altele,si sunt care dupa actiune te mai pofteste la o poveste,la o cafea,chiar daca depasesti cu cateva minute programul.Aici,la Sara nici o sansa.Si inca un lucru cu un mic minus,mi se pare aiurea ca pt 30 de min dai 200 pentru 45 de minute 300,iar pentru ora 350.Ori stai o fin,ori ora,aia cu 45 de minute nu o inteleg.

 Dar na,e treaba ei,decizia ei,este o tinerica superba,de luat acasa de nevasta,nu stiu daca o mai vizitez,cred ca 150 fin 250 h ar fi perfect.Zic asta ca eu intotdeauna fac comparatii cu altele.Cei care stiti si ati fost Paula,Bryana,Lidia au 150 cu 250 si ofera tot ce vrei.Nu vad nici o diferenta intre domnisoara aceasta si cele mentionate.De aceea zic,la 350 ora e putin exagerat,bine,daca nu ai alte solutii,e ok,ca si servicii e de nota 10,nu e nimic de reprosat.V am scris sincer,nu vreau sa laud,nici sa denigrez pe cineva.Sanatate multa!

Mulțumesc frumos! 🙏🏼😘

Link spre comentariu
  • Oras:BM
  • Oras:BM

Salutare,

Mi-a căzut cu tronc domnișoara Sara, așa că am hotărât să-i fac o vizită, programare făcută pe WhatsApp pt luni ora nu cred că îi relevantă,programarea făcută încă de vineri,mi-a comunicat sa revin cu o confirmare, am revenit cu 2 ore înainte, și 30 de minute înainte de ora stabilită, din păcate domnișoara nu a mai răspuns. 

Așadar din partea mea are un minus.

Link spre comentariu
  • Oras:BM
  • Oras:BM
1 hour ago, bacristi said:

Salutare,

Mi-a căzut cu tronc domnișoara Sara, așa că am hotărât să-i fac o vizită, programare făcută pe WhatsApp pt luni ora nu cred că îi relevantă,programarea făcută încă de vineri,mi-a comunicat sa revin cu o confirmare, am revenit cu 2 ore înainte, și 30 de minute înainte de ora stabilită, din păcate domnișoara nu a mai răspuns. 

Așadar din partea mea are un minus.

Am reusit sa discut cu Sara, o tipa tare simpatica,am reusit o reprogramare 😉

 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Bună!Disponibilă din nou de astăzi.😍Vă rog confirmați programările și așteptați de asemenea confirmare din partea mea.

Doar whatsapp! 🙏🏼
😇 0759126515 😈

200lei-30 minute 

300lei-45 minute (2 fin) 

350lei-60 minute (2 fin) 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
21 hours ago, danserban said:

Salut Sara, pana cand esti disponibila?

Hei!De obicei între 14:00 și 20:00 mă găsiți.Dacă te refereai la cât mai stau în Cluj,nu știu exact dar n-am de gând să plec pentru un moment.😘

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 33 minute, LadySara a spus:

Hei!De obicei între 14:00 și 20:00 mă găsiți.Dacă te refereai la cât mai stau în Cluj,nu știu exact dar n-am de gând să plec pentru un moment.😘

Hello Sara.

Astazi esti disponibila? 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
On 5/13/2022 at 11:53 AM, headshot11 said:

Asta e pentru cei care aveau programări azi și mâine: Dragilor nu mai am telefon de muncă,a intrat la apă din păcate.😂 Râd eu da’ nu-i de râs deloc.Îmi cer scuze! 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 12 minute, LadySara a spus:

Asta e pentru cei care aveau programări azi și mâine: Dragilor nu mai am telefon de muncă,a intrat la apă din păcate.😂 Râd eu da’ nu-i de râs deloc.Îmi cer scuze! 😘

Pai și cum mai putem da de tine?

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Hei frumoșilor!Programul meu e între orele 14:00/20:00,maxim 3-4 programări pe zi fac de obicei (vis a vis de cei cu care nu apuc să mă sincronizez).

Vă rog doar whatsapp și nu uitați de confirmări.🙏🏼🙏🏼🙏🏼 
 0759126515 

200lei-30 minute 

300lei-45 minute (2 fin) 

350lei-1 h (2 fin) 

💋Service 

Oral(în funcție de igienă)

Normal(protejat) 

69/GFE/FK/DT

Sex între sâni

Masaj erotic/Masaj de relaxare

Diferite poziții

Foot job 

‼️ Nu practic anal ‼️CIM ‼️

‼️Atenție‼️
Risc de îndrăgosteală. 😂

9E6C8A9D-94D2-4C0C-BB31-29B88D5B6FA7.jpeg

  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
4 hours ago, 22cmxxx said:

Sex între sâni, care sâni? Pune măcar o poză să văd între ce sâni o să mi stea pula

Cu ajutorul ultimelor 2 conexiuni neuronale ai scris asta,nu?😂 Nici n-are rost să te mai anunț că asta e ultima pagină din topic oricum la ce impresii ai,nici dacă mă plătești triplu n-o să-ți stea vreodată între ai mei. :)) 🤦🏼‍♀️Calm down,u should get some brain better.😂 

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
1 hour ago, fatman said:

salut oare pentru cei care nu ai watsap, te putem deranja cu un mesaj?

Am avut ceva probleme cu telefonul și nu mai am cartela dar o să-i scot o dublură curând.😘

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj
Acum 18 ore, LadySara a spus:

Cu ajutorul ultimelor 2 conexiuni neuronale ai scris asta,nu?😂 Nici n-are rost să te mai anunț că asta e ultima pagină din topic oricum la ce impresii ai,nici dacă mă plătești triplu n-o să-ți stea vreodată între ai mei. :)) 🤦🏼‍♀️Calm down,u should get some brain better.😂 

Impresii😂😂zici tu!?abia ați dat de pula și sunteți de lux și experte,să nu mai zic de frumusețe, ați pus două pungi în loc de sâni, mai aveți câteva tatuaje și buzele făcute dea pula sa ieșiți în evidență ca altfel var fute omu de servici

  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Oras:Pizdeia-tara fara prosti!
  • Oras:Pizdeia-tara fara prosti!

:) festivalul prostilor pe topicul de cluj e vesnic in plina desfasurare. labache si haita lui de neica nimeni denigreaza. comenteaza. nemultumiti cand fut fara 'reduceri'. 22cm a tinut mortis sa se laude ca are pula mare si creier mic. l-a 'julit' fata cu replica data! :)). 

  • Haha 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...