Sari la conținut

😇Sara😈 0759126515


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
3 hours ago, 22cmxxx said:

Impresii😂😂zici tu!?abia ați dat de pula și sunteți de lux și experte,să nu mai zic de frumusețe, ați pus două pungi în loc de sâni, mai aveți câteva tatuaje și buzele făcute dea pula sa ieșiți în evidență ca altfel var fute omu de servici

Fă nebuno n-am nici măcar o unghie pusă,singurele modificări care nu-s din fabrică sunt tatuajele și extensiile spre deosebire de altele/alții,se vede că n-ai ajuns pe la mine.De ciudă faci așa viața mea?Pensațiiiiloorrrr,normal că sunt de lux,am văzut locuri în care tu nici cu gândul n-ai să ajungi (și eu am și dovezi 🤫 rămâne între noi) 😂😂

  • Haha 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj
1 oră în urmă, LadySara a spus:

Fă nebuno n-am nici măcar o unghie pusă,singurele modificări care nu-s din fabrică sunt tatuajele și extensiile spre deosebire de altele/alții,se vede că n-ai ajuns pe la mine.De ciudă faci așa viața mea?Pensațiiiiloorrrr,normal că sunt de lux,am văzut locuri în care tu nici cu gândul n-ai să ajungi (și eu am și dovezi 🤫 rămâne între noi) 😂😂

😂😂😂😂😂Așa è, ai dreptate, normal ca nici cu gândul nu ajung, câte coaie și gauri de cur ai văzut 😂😂😂

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
14 hours ago, 22cmxxx said:

😂😂😂😂😂Așa è, ai dreptate, normal ca nici cu gândul nu ajung, câte coaie și gauri de cur ai văzut 😂😂😂

Pe tine te-aș pune capră,da’ doar așa de pamflet,nu ca să-ți dau ceva.Calmează-te nebuno,nu te încălziiiii.😂😂😂

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Hei nebunii mei!O să mai fiu activă până pe 2 Iunie aici în Cluj,apoi iau o mică vacanță.Tot între 14:00 și 20:00 mă găsiți,programările tot pe whatsapp (0759126515) și vă rog nu uitați de confirmări.Aaa…Și anuntați-mă când și dacă vă pot recontacta în caz de văd târziu mesajul.😇 Pupici 😈

  • Like 2
Link spre comentariu
On 5/22/2022 at 9:42 AM, josephseed said:

Poti sa zici asta in Engleza, in ploaie, la bustul gol, tinand un porumbel alb in mana?

deci nu doar eu m-am gândit la asta 😂😂😂

 

https://www.youtube.com/watch?v=JdUq2opPY-Q

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
Acum 1 oră, goe20cm a spus:

Eu cred ca nu mai practică meseria asta. Azi la 20 30 era pe aurel vlaicu deci nu e plecată din cluj

Aurel Vlaicu, pe stânga sau pe dreapta?!

Și nu cumva era 20.40?! Bine te-ai uitat la ceas?!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 8 ore, dorinel18' a spus:

Aurel Vlaicu, pe stânga sau pe dreapta?!

Și nu cumva era 20.40?! Bine te-ai uitat la ceas?!

Trecea strada la semafor si atunci zicea ora la radio😁😁

Link spre comentariu
Vizitator masterphoto
Reputație: 0
Acum 7 ore, LadySara a spus:

Nu mai comentați în necunoștință de cauză,vă rog frumos! 

Deci, până la urmă, te mai întorci?

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Salutare!

Revizitat D-ra pentru a 5-a oara, in cursul zilei de vineri.( a se citi nu toate in aceeasi zi :) )

Locatia aceeasi si nu intru in multe detalii; personal, imi place f mult  si ma simt bine in compania ei :)

Evident, gusturile nu se discuta, dar, pentru mine, se afla in top 3.

Pana la aceasta vizita nu am avut parte de ON, dar asta pentru ca de la preludiu treceam direct la actiune, de fiecare data si nu mai era timp de oral :D .

Vreau sa va zic ca am avut parte de un super oral, soft si deep rau de tot...nu ma gandeam de ce poate fi in stare aceasta D-ra !!

Ruperi de ritm, soft, deep ce dura, saliva...moama!! am fost nevoit sa o opresc ca ma urma sa ma termine! :D .

Trecut si executat 2 pozitii, usor FK si multa transpiratie din partea mea! Finalizat glorios si usor tremurand, m-am impachetat si plecat, dar, iesit pe usa cu un maxim grad de relaxare si placere..stiti voi la ce ma refer.

ON-10

NP-9.9

GFE - probabil e fake, dar ma simt bine in compania ei.

 

Te pup Sara si multumesc!

revin ...

ps: daca ma faci sa te mai vizitez de vreo 5 ori, te iau cu mine ! :D

  • Like 4
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
36 minutes ago, legyonayre said:

Salutare!

Revizitat D-ra pentru a 5-a oara, in cursul zilei de vineri.( a se citi nu toate in aceeasi zi :) )

Locatia aceeasi si nu intru in multe detalii; personal, imi place f mult  si ma simt bine in compania ei :)

Evident, gusturile nu se discuta, dar, pentru mine, se afla in top 3.

Pana la aceasta vizita nu am avut parte de ON, dar asta pentru ca de la preludiu treceam direct la actiune, de fiecare data si nu mai era timp de oral :D .

Vreau sa va zic ca am avut parte de un super oral, soft si deep rau de tot...nu ma gandeam de ce poate fi in stare aceasta D-ra !!

Ruperi de ritm, soft, deep ce dura, saliva...moama!! am fost nevoit sa o opresc ca ma urma sa ma termine! :D .

Trecut si executat 2 pozitii, usor FK si multa transpiratie din partea mea! Finalizat glorios si usor tremurand, m-am impachetat si plecat, dar, iesit pe usa cu un maxim grad de relaxare si placere..stiti voi la ce ma refer.

ON-10

NP-9.9

GFE - probabil e fake, dar ma simt bine in compania ei.

 

Te pup Sara si multumesc!

revin ...

ps: daca ma faci sa te mai vizitez de vreo 5 ori, te iau cu mine ! :D

😂😂 Mă mai gândesc dacă vin. 😂 Te pup,mersi frumos.😇

Dragilor de mâine reîncep activitatea mea normală,același program 14:00/20:00.Vă rog nu vă înghesuiți,sunt posibile maxim 3-4 programări pe zi.

0759126515 -Doar mesaj whatsapp.

Prețurile sunt aceleași.

200lei-30 de minute 

300lei-45 de minute 

350lei-60 de minute.

Pupici.

Link spre comentariu
1 oră în urmă, LadySara a spus:

Hei!Vă rog nu mai uitați de confirmări 😂 și anunțați-mă când și dacă vă pot răspunde în caz de nu sunt disponibilă pe moment. 😘 

3DFBB085-91E6-4D5A-9D80-2C8759DBF13C.jpeg

 

Heii ceauu, am facut azi niste mici si cand i-am bagat in mustar mi-au adus aminte de parul tau din poza asta  o parte negri si o parte cu mustar , au fost buni

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
La 21.05.2022 la 10:59, LadySara a spus:

Fă nebuno n-am nici măcar o unghie pusă,singurele modificări care nu-s din fabrică sunt tatuajele și extensiile spre deosebire de altele/alții,se vede că n-ai ajuns pe la mine.De ciudă faci așa viața mea?Pensațiiiiloorrrr,normal că sunt de lux,am văzut locuri în care tu nici cu gândul n-ai să ajungi (și eu am și dovezi 🤫 rămâne între noi) 😂😂

La asta va duceti voi? Are atatea impresii incat a scazut bitcoin, inflatia romaniei si inflatia ei🤦‍♂️

Link spre comentariu

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Hei,salut și bună! 😂 Cum să încep oare?Cu începutul evident.
Deci,activitatea mea în Cluj se va încheia în zilele următoare,mai sunt disponibilă până sâmbătă (știu,trebuia să anunț mai din timp dar de…Unii deja știți cât de haotică sunt.😇

De revenit nu știu sigur când și dacă o să revin aici deci mulțumesc de pe acum celor care m-au respectat pe mine și totodată munca mea și vă doresc un sfârșit de vară mirific! 💜

În rest,ce să mai zic?! Vă aștept pentru ultimele programări (între 12:00 și 21:00).

💋 0759126515  💋 -Doar mesaj whatsapp.

Prețurile sunt aceleași.

200lei-30 de minute 

300lei-45 de minute 

350lei-60 de minute.

Pupici dulci și să ne vedem cu bine toți ai mei! 😇😈 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...