Sari la conținut

Bosss, ma lasi sa mai deskid un toping decent, in care imi bag pula la fel de decent in veatza, sufletul, vii si mortzii celor care nu vor sa se vaccineze, mankatzi de cipuri si 5G ???


A fi sau a nu fi muist/muista ???  

18 membri au votat

  1. 1. So, esti un/o retardat/a care crezi ca sosoaka poate face fistig in gat cu un parizer de 2 kile iar ca simion poate sa o suga fara sa o ude ?

    • Nu ma vaccinez, sunt un muist/muista retardat/a, sa moara totzi cei din jur.
    • Da, ma vaccinez, nu pentru mine, ci pentru cei din jurul meu, si pentru a evita dezastrul din spitale, prezent deja de 30 de ani.


Postări Recomandate

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri
Acum 2 ore, biliape a spus:

Nu aveti minte DELOC, aveti doar interese personale meschine si josnice. 

Stapanii vremelnici din toata lumea care ingradesc libertatile personale si "protejeaza" cu forta de ce vor ei niste oameni care nu vor sa fie protejati si au alte prioritati sunt TAMPITI si CRIMINALI. 

Restrictiile sunt IMPUSE DE STAT, DE CANCERUL SOCIETATII, un cancer pe care il aperi cu inversunare. Esti ori imbecil, ori parte a problemei. 

Este EVIDENT scopul acestei isterii mondiale: PUTEREA si CONTROLUL, transformarea tuturor in cersetori, la mana statului. 


Singura problema REALA este accesul tot mai restrans la resursele esentiale unei vieti civilizate, pentru paturi tot mai largi ale populatiei. Asa-zisa "salvare de vieti", o lozinca absolut ticaloasa, la adapostul careia se petrece cel mai crancen rapt de la colectivizarea comunista incoace, nu are absolut nici o valoare cat timp nivelul de trai nu creste. Dimpotriva. 

Viata este o POVARA si un BLESTEM in saracie si servitute, si exact asta faceti propovaduind "protectia". Asa cum comunismul a comis cea mai crancena distrugere a speciei umane propovaduind... numa' minunatii. 

 

Acum 2 ore, biliape a spus:

In caz ca "mintea limpede" a lui picon cel cu creier de beton, nu a realizat, titlul topicului este deschis de unul CA EL, adept al "vaccinarii" fortate, al restrictiilor si al tuturor MIZERIILE impuse de acest cancer al societatii numit "stat", in special de gruparea stat roman, care doar pauperizeaza, terorizeaza si distruge populatia captiva. 

Nu se poate compara ce face gruparea stat roman cu ce a incercat sa faca alt stat, de exemplu cel german, care ofera ample mijloace de protectie si asistenta sociala in schimbul supunerii manifestata de populatia lor. 

 

1 oră în urmă, biliape a spus:

https://spotmedia.ro/stiri/sanatate/psihiatrii-din-toata-lumea-se-tem-ca-urmeaza-un-tsunami-de-boli-mintale-dupa-pandemie-cum-ne-putem-feri

Picon și căcănarii ca el nu s-au ferit, e clar. Psihotici, imbecili sau cerșetori și mercenari postaci? "Doar o comisie va stabili." 😁

Nervosule care ești tu nervos, 3 postări ca răspuns? 😂😂😂

Adevărul e că ai dreptate tu și cretinoizii de teapa ta: da, este o cabală, o conspirație mondială care a produs virusul ăsta. Este destinat să mai "subțieze" populimea prin acest virus, să creeze niște vaccinuri care să permite supraviețuirea celor cu un IQ cel puțin decent. 

P.S. PAC!

  • Like 2
  • Haha 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 1 oră, picon a spus:

 

 

Nervosule care ești tu nervos, 3 postări ca răspuns? 😂😂😂

Adevărul e că ai dreptate tu și cretinoizii de teapa ta: da, este o cabală, o conspirație mondială care a produs virusul ăsta. Este destinat să mai "subțieze" populimea prin acest virus, să creeze niște vaccinuri care să permite supraviețuirea celor cu un IQ cel puțin decent. 

P.S. PAC!

In cazul ăsta, erai mort demult 😁

E destinat să întărească puterea câtorva. Mai ciugulesti și tu niște firimituri mâncând căcat pe margine. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri
1 oră în urmă, biliape a spus:

In cazul ăsta, erai mort demult 😁

E destinat să întărească puterea câtorva. Mai ciugulesti și tu niște firimituri mâncând căcat pe margine. 

Te doare? De prostie, zic. 

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Back home
  • Oras:Back home
La 14.10.2021 la 3:43, v-ship-ss a spus:

 Bai bosss, astia, creerele de la sectia care conducetzi site-ul asta de cultura pula-n pizda cu muie prin cur, ar trebui sa va intereseze si pe voi, daka se inkide tara/taraba cu totul din cauza dobitocilor astora sosokatzi si corentatzi, anti-realitate- inteligentza si vaccin... virtual- da pula mea, probabil si teoretik ar fi ok, sa mankatzi bani doar din virtual si sa culegetzi informatzii, dar baaa, tigancile si moldovencele astea analfabete d-acilea, fugite/zburate din coviltir si de la coada vacii, sunt muci praf, nu doar psihik/mental-neputand face bani doar din papagal/ciok-mai exact, dar si fizik, kear si maimutzele la zoo ori babele-n peatza/cimitir provocandu-tzi ceva vise umede, baaa, bagati-va si bagati-le mintile in cap, ca o sa sufere toata lumea din cauza catorva sonatzi dakopatzi de india, nascutzi din pula-n cur, plm, din tot pasaretul ce presteaza aici nu strangi un creere normal, cum nici la voi din 10 sectii, asa ca web cam-pula, doar sa le bagatzi la filme cu surdo-mutzi, sau sa datzi filmu inapoi cu 10-20 ani cand le alergau bunicii in pula goala prin coceni, da p-orma alta belea, nu ca nu s-a promovat si underage-u la greu aici de 10 ani. :D

https://www.youtube.com/watch?v=UH6Zyfn1nTE

V-Ship-ule mai traiesti vere ?  Mah iti spui drept, imi cam fu dor da postarile tale, parol !

🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

România e îngenuncheată de pauperizarea indusă de Gruparea Stat Român. 

Restul e doar manipularea acestor ocupanți scelerați. 

Libertatea de a alege ce ne dorim pentru propria persoană, cât timp e pe seama altora. 

De ce nu avem eutanasia la cerere, de exemplu? 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
4 minutes ago, biliape said:

E cerere.

Păi și doi d-ăștia din cerere nu pot să-și ofere reciproc acest serviciu? Dacă stau și așteaptă oferta oficială, înseamnă că nu sunt hotărâți (nu-și doresc cu adevărat "victoria")...

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 26 minute, picon a spus:

Am citit și eu articolul lui Tolontan și cred că omul bate câmpii. Dar să presupunem că ar fi adevărat, cine ar cheltui bani pt această campanie și care ar fi scopul ? 

Mă acuza un tembel pe aici că, vezi Doamne,  aș avea pe conștiință oameni care au ajuns la ATI, din cauza postărilor mele. Și la scară mai mare, dîn cauza lui Șoșo girl ori Simion. Serios ? Așa putere de convingere și așa arie de influență să am eu ? Nu mai zic de  Șoșoacă sau Simion, cu toată notorietatea lor recentă. Aurul a luat 10%, și în cred că cele mai optimiste vise ale lor nu pot spera la mai mult de 20%. Și atenție,  20% din ăștia care vin la vot, care sunt în jur de ~ 50% din populația cu drept de vot. 

În plus, eu am fost la toate protestele de până acum, realitatea e că am fost puțini, foarte puțini... și în plm, eu eram vaccinat 🙆, nu știu unde erau antivacciniștii ăștia mulți 🤷🏻

Pe media e isterie, curg în buclă imagini din spitale, și de fiecare dată, dar absolut de fiecare dată, nu se uită să se menționeze că infectații și morții sunt aproape în totalitate nevaccinați. Și cu toate imaginile astea apocaliptice, nu se vede o explozie a numărului de vaccinați. 

 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri
Acum 20 minute, cincistele a spus:

Am citit și eu articolul lui Tolontan și cred că omul bate câmpii. Dar să presupunem că ar fi adevărat, cine ar cheltui bani pt această campanie și care ar fi scopul ? 

Mă acuza un tembel pe aici că, vezi Doamne,  aș avea pe conștiință oameni care au ajuns la ATI, din cauza postărilor mele. Și la scară mai mare, dîn cauza lui Șoșo girl ori Simion. Serios ? Așa putere de convingere și așa arie de influență să am eu ? Nu mai zic de  Șoșoacă sau Simion, cu toată notorietatea lor recentă. Aurul a luat 10%, și în cred că cele mai optimiste vise ale lor nu pot spera la mai mult de 20%. Și atenție,  20% din ăștia care vin la vot, care sunt în jur de ~ 50% din populația cu drept de vot. 

În plus, eu am fost la toate protestele de până acum, realitatea e că am fost puțini, foarte puțini... și în plm, eu eram vaccinat 🙆, nu știu unde erau antivacciniștii ăștia mulți 🤷🏻

Pe media e isterie, curg în buclă imagini din spitale, și de fiecare dată, dar absolut de fiecare dată, nu se uită să se menționeze că infectații și morții sunt aproape în totalitate nevaccinați. Și cu toate imaginile astea apocaliptice, nu se vede o explozie a numărului de vaccinați. 

 

Nu știu cum să-ți spun, dar, Tolontan a cam avut dreptate în anchetele lui. Puține gherle a avut, dar mici, la unele amănunte, în rest, pe fond le-a nimerit.

Trebuie să fii tembel, să nu vezi insistența și râvna cu care antivacciniștii, covidonegationiștii umplu spatiul pe platformele de socializare, bloguri, vloguri etc. și pe la tv. Ce bani trebuie să-ți faci niște conturi? Chiar vorbești serios? Care e scopul? Pentru haurolaci vizibilitate politică, interes politic, păstrarea acelui 10% sau sporirea lui. Nu tu, Șoso, Simion, Bitman sau Budeanca, nu doar voi, ci mai mulți , fără a avea neapărat ceva de câștigat, ci pentru că e cool să fii contra. Și din prostie, evident! Altfel, de ce o tot țineți langa? Vă fute pe voi grija că dăm colțu', ăștia vecinații? Dar ipocrizia ta, că te doare la bașkeți de covid, că ești tare, dar te-ai vaccinat? Te-a obligat cineva? A obligat cineva oamenii să se vaccineze? Tu nu vezi ce e în lume, nu doar la noi? 

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 8 ore, eturit a spus:

Păi și doi d-ăștia din cerere nu pot să-și ofere reciproc acest serviciu? Dacă stau și așteaptă oferta oficială, înseamnă că nu sunt hotărâți (nu-și doresc cu adevărat "victoria")...

Nu, pentru că nu ai acces la materiale din cauze legale și prin provocatori ești împiedicat să o faci.

Aia e problema, că statul ne oprește și are mijloacele să o facă. 

Nu mai faceți pe imbecilii că nu păcăliți decât alți imbecili care nu s-ar ridica, nicicum. 

Acum 8 ore, picon a spus:

Nu știu cum să-ți spun, dar, Tolontan a cam avut dreptate în anchetele lui. Puține gherle a avut, dar mici, la unele amănunte, în rest, pe fond le-a nimerit.

Trebuie să fii tembel, să nu vezi insistența și râvna cu care antivacciniștii, covidonegationiștii umplu spatiul pe platformele de socializare, bloguri, vloguri etc. și pe la tv. Ce bani trebuie să-ți faci niște conturi? Chiar vorbești serios? Care e scopul? Pentru haurolaci vizibilitate politică, interes politic, păstrarea acelui 10% sau sporirea lui. Nu tu, Șoso, Simion, Bitman sau Budeanca, nu doar voi, ci mai mulți , fără a avea neapărat ceva de câștigat, ci pentru că e cool să fii contra. Și din prostie, evident! Altfel, de ce o tot țineți langa? Vă fute pe voi grija că dăm colțu', ăștia vecinații? Dar ipocrizia ta, că te doare la bașkeți de covid, că ești tare, dar te-ai vaccinat? Te-a obligat cineva? A obligat cineva oamenii să se vaccineze? Tu nu vezi ce e în lume, nu doar la noi? 

Nu, bă, sclerozat pe ulei. 

PE VOI VĂ FUTE GRIJA CĂ NOI VREM SĂ AVEM LIBERTATE DE ALEGERE. Imbecili ticăloși ca tine interzic accesul, limitează și reglementează. Aia e problema. 

 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri
Acum 52 minute, biliape a spus:

Nu, pentru că nu ai acces la materiale din cauze legale și prin provocatori ești împiedicat să o faci.

Aia e problema, că statul ne oprește și are mijloacele să o facă. 

Nu mai faceți pe imbecilii că nu păcăliți decât alți imbecili care nu s-ar ridica, nicicum. 

Nu, bă, sclerozat pe ulei. 

PE VOI VĂ FUTE GRIJA CĂ NOI VREM SĂ AVEM LIBERTATE DE ALEGERE. Imbecili ticăloși ca tine interzic accesul, limitează și reglementează. Aia e problema. 

 

Problema e alta: ești un idiot. Cine plm te obligă, bă? Cine plm te limitează? Când e jalea care e, pe voi vă fute grija că  ... vă limitează. Boule!

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
1 oră în urmă, biliape a spus:

De ce nu? 

E vorba de OPȚIUNE. 

Eu o vreau pentru mine. De ce să îmi limitezi tu mie opțiunile? 

Biliape, salut.

Vreau sa te intreb ceva. La mine pe strada se circula pe doua sensuri. Ajungeam acasa, din strada principala in 20 secunde. Acum a venit cineva si a pus un semn de interzis, facand strada cu sens unic. Eu acum trebuie sa ocolesc 2 km, nu mai fac 20 secunde, uneori, fiind aglomerat, fac si 10 min. Te intreb...mi au limitat optiunile? Ce pot sa fac? Apropo, daca tot a venit vorba, nu as vrea nici sa port centura de siguranta cand merg cu masina, crezi ca nu imi dau astia de ales? Ms.

  • Like 3
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 1 oră, tendoi a spus:

Biliape, salut.

Vreau sa te intreb ceva. La mine pe strada se circula pe doua sensuri. Ajungeam acasa, din strada principala in 20 secunde. Acum a venit cineva si a pus un semn de interzis, facand strada cu sens unic. Eu acum trebuie sa ocolesc 2 km, nu mai fac 20 secunde, uneori, fiind aglomerat, fac si 10 min. Te intreb...mi au limitat optiunile? Ce pot sa fac? Apropo, daca tot a venit vorba, nu as vrea nici sa port centura de siguranta cand merg cu masina, crezi ca nu imi dau astia de ales? Ms.

Administratorul drumului public ti-a limitat opțiunile. În mod arbitrar și probabil ilogic. Teoretic puteți face cereri la adm. domeniului public să revină la vechea situație. Pe la mine a funcționat că era deranjat un securist de o situație asemănătoare. Cine are Puterea, face regulile după cum îi convin lui. Te supui, ești de căcat. 

Când ți-o da amendă și puncte de penalizare și te lasă fără permis, o să vezi că într-adevăr nu îți dau de ales. 

  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 2 ore, picon a spus:

Problema e alta: ești un idiot. Cine plm te obligă, bă? Cine plm te limitează? Când e jalea care e, pe voi vă fute grija că  ... vă limitează. Boule!

Statul mă limitează, căcat uscat ce ești. Vreau să mă duc să trag de fiare : acces interzis, că nu ai țidulă. Am plătit, dă-mi banii înapoi. Nici asta nu se poate, nu avem forma legală. Să te furăm, avem, că Jucăm după cum ne cântă structur'le. Dar un **spam editat** și proxenet ca picon cu creier de beton își imaginează că prostește pe cineva dacă își exhibă el prostia. Cea mai bună dovadă că e o glumă proastă covidul ăsta e că nici cekiști de mâna a treia ca picon, Găoază, Piarole și alți hodorogi cirotici, alcoolici și bodegari nu au mierlit-o de la el. Covidul e o amenințare pentru excluși, săraci, robi. Cum ai o rație de potol mai bună de la Stat, cum nu te mai lovește prea rău... 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
1 oră în urmă, biliape a spus:

Administratorul drumului public ti-a limitat opțiunile. În mod arbitrar și probabil ilogic. Teoretic puteți face cereri la adm. domeniului public să revină la vechea situație. Pe la mine a funcționat că era deranjat un securist de o situație asemănătoare. Cine are Puterea, face regulile după cum îi convin lui. Te supui, ești de căcat. 

Când ți-o da amendă și puncte de penalizare și te lasă fără permis, o să vezi că într-adevăr nu îți dau de ales. 

Vezi vreo diferenta intre exemplele pe care le am dat eu si faptul ca te "obliga", sa te vaccinezi ?

Apropo, nunam vazut mari proteste impotriva acestor doua restrictii ( sens unic si purtarea centurii).In schimb, am vazut oameni desfigurati la propriu, ca ei nu poarta masca, ca ei nu sunt sclavi. De ce nu gandesti ca esti sclav si ca te obliga sa porti centura de siguranta? 

Intreb pentru un prieten.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 1 minut, tendoi a spus:

Vezi vreo diferenta intre exemplele pe care le am dat eu si faptul ca te "obliga", sa te vaccinezi ?

Apropo, nunam vazut mari proteste impotriva acestor doua restrictii ( sens unic si purtarea centurii).In schimb, am vazut oameni desfigurati la propriu, ca ei nu poarta masca, ca ei nu sunt sclavi. De ce nu gandesti ca esti sclav si ca te obliga sa porti centura de siguranta? 

Intreb pentru un prieten.

Păi eu m-am revoltat și mă revolt împotriva portului de centură obligatoriu  si a suprapopularii care a dus la drumuri cu sens unic. 

Că sunt prea puțini care gândesc și se revoltă doar la ce e permis să se revolte, nu e vina mea. Dar asta nu înseamnă că e normal sau dezirabil ci doar că acceptat. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
27 minutes ago, biliape said:

Păi eu m-am revoltat și mă revolt împotriva portului de centură obligatoriu  si a suprapopularii care a dus la drumuri cu sens unic. 

Că sunt prea puțini care gândesc și se revoltă doar la ce e permis să se revolte, nu e vina mea. Dar asta nu înseamnă că e normal sau dezirabil ci doar că acceptat. 

 

Link spre comentariu

Lol din cauza specimenelor cu aceasi mentalitate ca a lui biliape suntem rusinea europei de rade si OMS si UE de noi, noroc cu vecinii Bulgari care ne mai ajuta ca intordeauna sa avem un prieten in statisticile negative cand e vorba de situatii de cacat cum e asta in care ne-am bagat singuri si ne place sa innotam de 32 de ani in acelasi cacat.
Multumim nevaccinatiilor ca suntem unde suntem! 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...