Sari la conținut

Andreea 0743959325


cassy

Postări Recomandate

  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Gasit aici http://www.anunturi.ro/femei-pentru-barbati/baia-mare/buna-2010035

 

Buna numele meu este Andreea va astept intrun mediu curat la mine acasa sunt doar eu nu sunat inutil oferte Normal si Oral PROTEJAT.
100 lei ora .
OFERTA La doua ore acumulate aveti una gratis va astept pupikii   100 RON

 

post-35672-0-00542900-1389790526_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator danezudan
Reputație: 0

Salutare

 

 

Sa revin cum am spus poza este reala fata este de etnie ceva de gen nota 6 este tinerica maxim pana in 19 ani.Hogeacu varza ca dupa revolutie mizerie parca eram in era comunista nota 6 totusi ca avea locuri de parcare.Vrea 100 de ron pentru oral si normal protejat am zis ok nui mult.Problema este ca la capitolul igiena e varza , nu merita adica pentru prezenta ca la scoala.Oral praf cu dintii la care am spus pas,normal varza fara implicare noroc ca e stramta pussy.GFE ,sarut si din astea nici nu se pune in discutieFata este ceva de genul fast fuck si atat poti povesti cu ea nimic mult.Fetita are peste care de 3 ori a sunato la telefon cat timp am stat eu la ea iar cand am iesit eu din scara el intra deci nici nu se pune vorba de capitolul discretie plus cand am ajuns era sa dau nas in nas cu un alt confrate.

 

note

 

Aspect : 6 nu arata rau si ai cu cine povesti

 

Gfe : 0 nu intra in discutii asa ceva.

 

Igiena : 1 era pussy epilata , nici vorba de baie gel de dus etc... care ar intra in capitolu asta.

 

Oral :2 inafara de dinti nimic nici supt nici laba cu mana nu stiu cum as putea numi acest lucru

 

Normal : maxim nota 4 daca avea implicare primea mai mult

 

Anal nu intra in discutii nu face.

 

Locatie : 6 este la periferie de oras spre iesirea ce duce spre Satu Mare

 

Halatul 100 Ron cred ca 30 de minute investit prost.

 

Este de nerecomandat asa ceva.

 

 Astea fiind spuse nenea calutu va doreste un an bun plin de futaiuri.Urmatoarele recenzii daca o sa mai consider ca merita sa le scriu le voi scrie din strainatate unde sper sa gasesc fetite mult mai ok decat in acest oras unde am crescut.

 

 

Pisicule muto scorte de evitat.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...