Sari la conținut

Time4playx - Instagram și OnlyFans free


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salutare! Am descoperit recent o pagina de Instagram TIME4PLAYX ce are cont și pe OnlyFans și postează frecvent. Unele postari chiar 🔞

https://instagram.com/time4playx

https://onlyfans.com/time4playx

Știe cineva de pagina asta, gasim si ceva din Pitești sau București care accepta intalniri? Am vorbit cu câteva fete de acolo, doua ma tot tin pe jar ca ne putem întâlni, dar ca stau în afara și se întorc în decembrie. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor

interesant...:hump

  • Like 1

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Asa am înțeles și eu de la câteva, mai mult am vorbit pe Instagram. Pe Only m-am uitat mai mult la content mai aparte, ca să zic asa, dacă tot e gratis :)

Pe de alta parte am tot vazut concursuri postate de către fete pe Insta, ca se extrage un abonat OnlyFans pentru o întâlnire de 24h sau ceva de genul. Așadar, soluții sunt :) se pare. 

Dar e bine de stiut ce ai menționat și tu @Adi-XXXApreciez! 

Link spre comentariu
Vizitator Adi-XXX
Reputație: 0
Acum 2 ore, notreal2503 a spus:

Asa am înțeles și eu de la câteva, mai mult am vorbit pe Instagram. Pe Only m-am uitat mai mult la content mai aparte, ca să zic asa, dacă tot e gratis :)

Pe de alta parte am tot vazut concursuri postate de către fete pe Insta, ca se extrage un abonat OnlyFans pentru o întâlnire de 24h sau ceva de genul. Așadar, soluții sunt :) se pare. 

Dar e bine de stiut ce ai menționat și tu @Adi-XXXApreciez! 

Cunosc foarte bine regulamentul pe care le vad zilnic incalcat de o parte importanta din modele, dar nu zic metodele prin care se sesizeaza cei care administreaza siteul sa nu dau sclipiri celor rautaciosi. 

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...