Sari la conținut

Pentru protectia banilor Dvs. Evitati: "Dominatoare 0758594341" (0758.594.341)


Postări Recomandate

In general in ani de zile am avut experiente reusite si mai putin reusite, insa, aceasta experienta de ieri cu aceasta fata care isi spune "Dominatoare" o cataloghez drept un ESEC, O MARE TEAPA pe care am luat-o si nu ar fi trebuit la experienta mea. VA SPUN VOUA CA SA NU PATITI CA MINE !

 

Am sunat, am convenit ceea ce vom face, adica niste stuff mai HARD.

Am ajuns la locatie pt 1h... asezandu-se pe canapea si-a aprins mai multe tigari, timp in care mi-a pus zeci de intrebari vreo 30 de minute, timp in care ramasesem imbracat iar ea tot isi verifica mesajele primite pe telefon...

La un moment dat i-am spus politicos ca o Domina profesionaista, asa cum se vede ea, nu procedeaza asa.

S-a suparat, a mers la usa, mi-a deschis si mi-a spus ca sunt norocos ca sunt dragut ca altfel... nu stiu ce bolborosea printre buze pe acolo de bataie...

 

IN CONCLUZIE ajuns pentru 1 ora si stat 35 minute, cu cadou 350 lei, si fara stuff hard ori macar soft... doar escrocherie pe fata.

 

Pentru mine este cea mai proasta experienta dintotdeauna. In fine banii s-au dus si nu se mai intorc. Nu sunt genul sa ii fi dat un pumn in cap sa imi dea banii inapoi ca nu a prestat pentru ei deloc sau sa ma iau cu pestele cu prietena cu iubi cu cine ar fi fost prin preajma. DAR SUNT GENUL CARE SCRIE CE S-A INTAMPLAT, AICI PE FORUM, ASTFEL INCAT ALTII CA MINE POT OCOLI O MARE TEAPA cu accente de dominare !!! 

--

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/diverse/anunt/dominatoare-strict-dominare/e1i548ii8g3779fhe55gie4e4efe2e32.html

PRO Domme
Aștept telefon sau mesaj din partea celor interesați de ședințe de dominare . Are you ready to meet the devil?
Mai multe detalii la telefon Publi24_1634118029

0758594341

0758.594.341

By the way isi spune SHAKTYS, pe cateva siteuri, Spune ca a facut videochat dar nu merge, Pai cum sa mearga daca nu misti un deget, numai dai din gura ??!!! 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale, dar ma preumblu prin patrie!
  • Oras:Bucale, dar ma preumblu prin patrie!

Mda, in ultima perioada mi-am gasit o jucarie noua si sun la dominatoare. Am sunat ieri si la cumatra de mai sus, mie mi-a cerut 400 RON/ora, 800 RON/doua ore, s.a.m.d. Am intrebat ce face, in afara de poezia cu umilire verbala, n-a prea mai stiut ce sa-mi spuna. Am intrebat de jucarii, n-are decat un bici, costumatii - ioc, vrajeala clasica ca s-a mutat de curand si n-a avut timp sa le aduca. Cuni, ani, nu se poate. Una peste alta am concluzionat ca fetei i se pare ca a identificat o nisa de facut bani si si-a pus anuntul. Oricum, asta e ieftina, de 400 nu face nimic, azi am gasit alta care se pisa pe mine contra a doar 500 RON. Am innebunit eu oare, ori m-am mutat in Elvetia?

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare

Pare rau sa aud de experienta ta. Eu am aflat de ea pe fetlife unde pe profilul ei scrie clar ca ofera doar findom, excluzand orice contact sexual. Deci indiferent de cat de politicos ai fi fost, probabil tot teapa ar fi fost in final.

Nu stiu despre voi dar eu unul am mare boala pe genul asta de "dominatoare". Trebuia sa ii ceri banii inapoi, macar jumatate din ei.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Băi frate, când vă aud cu peștele și povești din astea... Stați așa că nu suntem în Congo. Trebuia să îi ceri toți banii înapoi și să faci circ în caz că refuza, îți zic eu că ți-i dădea imediat.

Oricum, mulțumesc pentru postare, chiar azi mai devreme am vorbit cu ea și eram hotărât să mă duc... Sunt dator cu o bere 😅

Link spre comentariu
Acum 5 ore, pofticioss a spus:

Băi frate, când vă aud cu peștele și povești din astea... Stați așa că nu suntem în Congo. Trebuia să îi ceri toți banii înapoi și să faci circ în caz că refuza, îți zic eu că ți-i dădea imediat.

Oricum, mulțumesc pentru postare, chiar azi mai devreme am vorbit cu ea și eram hotărât să mă duc... Sunt dator cu o bere 😅

Cu placere, 

Eu nu sunt genul sa fac circ sa iasa vecinii, sa vina politia... circ, apa si paine :) . Ma super multumesc ca am postat aici pe forum. Acest post, acum, are 625 citiri... deci face cu mult mai mult decat sa fi facut circ si sa pic eu de scandalagiu.

Pana una alta de-a lungul timpului si eu am gasit posturi despre diverse anunturi unde se gaseau tepare, unde finalizarea era 10 minute si ora 30 minute, unde gaseai diverse cuiburi inchise la culoare sau unde gaseai mirosuri neprietenoase cu nasul etc.. si nu am mers. Dar ca sa nu merg cineva dintre noi a trebuit sa fi mers inainte si sa fi postat aici. Acum a fost randul meu! 😊  

  • Like 1
Link spre comentariu
1 oră în urmă, unaltu a spus:

problema e ca orice publicitate, si negativa, e tot publicitate intr-un fel. din cei 625 sigur se vor si duce cativa.

puteai insa sa iti ceri banii inapoi dar si sa postezi aici. Pana la urma nu cred ca isi dorea nici ea sa aiba de-a face cu politia

Acum sunt 1251 de citiri...

Am catalogat 'public', aici pe forum, aceasta experienta avuta, ca un Esec si o Teapa... Daca altii vor sa experimenteze asa ceva nu este problema mea. Probabil 99,9% nu vor sa experimenteze si pentru ei se adreseaza acest topic.

Daca se scuza ca nu poate face, real, ceea ce a promis pe whatsapp si imi returna banii atunci nu avea sens sa mai scriu aici, isi recunoastea culpa, este omenesc, sunt om inteleg, plecam linistit. Dar tu cand pastrezi banii si nu faci ceea ce promiti pe whatsapp chiar mai mult de atat te smardoiesti sa il arzi pe fraier, cu siguranta trebuie sa afle toti care frecventeaza aceste locatii. Aici este cel mai potrivit loc de a posta din punctul meu de vedere. Cu siguranta isi va gasi nasul intr-o zi, pe unul care sa ii ceara banii inapoi si sa ii dea si doua perechi de palme. :) 

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu

Am fost si el la ea acum 2 luni la rin grand nu am fost pentru dominare am fost pentru ca imi placea cum arata in poze. 

La Corp nu arata rau la fata nu prea seamana cu ce e in poze. 

 A zis pe whatsapp ca ea este dominatoare si ca nu face sex si pana la urma Mi-a facut un oral neprotejat cu finalizare orala. 

Link spre comentariu
Acum 6 minute, Euuuuu123 a spus:

Am fost si el la ea acum 2 luni la rin grand nu am fost pentru dominare am fost pentru ca imi placea cum arata in poze. 

La Corp nu arata rau la fata nu prea seamana cu ce e in poze. 

 A zis pe whatsapp ca ea este dominatoare si ca nu face sex si pana la urma Mi-a facut un oral neprotejat cu finalizare orala. 

Pai atata stie sa faca... oral neprotejat cu finalizare orala.

Ce naiba ?? ...dominarea este pentru femeile cu ceva ani de experienta .

Nici nu le-au dat flocii la pasarica bine, 18 - 20 - 21 ani :) si ele sunt dominatoare... :):) 

  • Like 1
Link spre comentariu

M ați mâncat de  cur pana am rămas plata... sunteți mai rău ca muierile alea  de  la țara de ies la poarta cu semințe . Bine ma șefule, daca erai asa supărat fleașcă ddc nu ai cerut banii înapoi? Ma futeam pe banii tai și tii dădeam înapoi, ce atâta circ și panarama de 2 lei?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...