Sari la conținut

Threesome in Satmar


kapene

Postări Recomandate

ti-a raspuns colegu.. eu nu o puteam face asa diplomat.. nu la felul in care te-ai prezentat la noi "in casa"..ai patit vreodata la scoala,sa te puna profa sa intri din nou, in clasa, pt ca n-ai batut la usa?...ehh.. cam asta-i vibe-ul ce-l tranti tu acu, aici...

mai incearca odata.. peste ceva timp.. documenteaza-te pe publi, etc .. unde vrei.. apoi intrebarile ni le poti pune intr-un topic destinat..

spor .. la cautat!

Link spre comentariu
  • Oras:Cu vant din pupa
  • Oras:Cu vant din pupa
Acum 48 minute, _sahy_ a spus:

ti-a raspuns colegu.. eu nu o puteam face asa diplomat.. nu la felul in care te-ai prezentat la noi "in casa"..ai patit vreodata la scoala,sa te puna profa sa intri din nou, in clasa, pt ca n-ai batut la usa?...ehh.. cam asta-i vibe-ul ce-l tranti tu acu, aici...

mai incearca odata.. peste ceva timp.. documenteaza-te pe publi, etc .. unde vrei.. apoi intrebarile ni le poti pune intr-un topic destinat..

spor .. la cautat!

Te tzuca tata de diplomat ce esti . Am crezut ca-s pe site de futut nu la ora de dirigentie . Sau bag sama tu esti paznicu la usa seraiului ? 

Da sa-ti dau buna sara' daca asta vrei ca oricum altceva de la mine nu-i capata .

Acu astept sa vorbeasca si fetitele ca de ele am nevoie . Haidati curaj ca nu musc , numa de fund daca va face placere 🤣 

Si amu noapte buna Sahy tzuca-te tatuca 😘

  • Minus 1
Link spre comentariu

eu nu-s paznic mai baiatule, dar citeste-te putin.. n-am eu nimic cu tine.. dar abordarea ta e un pic cam..grabita..asa esti de fel?..ia-o mai calm...intai analizeaza ofertele existente.. apoi vezi daca poti avea cerinte.

si app. simpaticule ! nu ma tzuca.. tot in aceeasi balta, imi place sa pescuiesc si eu..daca intelegi..

hai seara faina...✌

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...