Sari la conținut

Sara 0735237973🍑


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Buna dragii mei! Numele meu este Sara si m-am gandit sa va fac o vizita cat de curand. 

Pentru inceput as avea o intrebare in legatura cu locatia si anume: este ok zona centrala? Sau ar trebui sa ma uit altundeva?

•cu detalii despre preturi/servicii si poze voi reveni cand voi avea concret locatia😁 
 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare
Acum 3 ore, Saraaa28 a spus:

Buna dragii mei! Numele meu este Sara si m-am gandit sa va fac o vizita cat de curand. 

Pentru inceput as avea o intrebare in legatura cu locatia si anume: este ok zona centrala? Sau ar trebui sa ma uit altundeva?

•cu detalii despre preturi/servicii si poze voi reveni cand voi avea concret locatia😁 
 

 

Recomand zona centrala părea mea 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
1 minute ago, relurelu1313 said:

Recomand zona centrala părea mea 😘

Saptamana aceasta nu mi-a fost dat sa ajung la voi, foarte ciudati proprietarii astia!!😂Luna aceasta voi incerca sa ajung, daca nu la inceputul lui noiembrie. 🤗 Va pup si sper sa ne cunoastem cat de curand!😋🧁

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Just now, colericul said:

E ceva ciudat, simultan cu vizita aici, s-a anuntat si in Alba Iulia... ori le face succesiv, ori asteapta sa vada unde prinde mai bine

Apreciez spiritul de observatie!😁

Am vrut sa incep cu bm dar am fost luata surprinzator peste picior de catre 2 proprietari😅 poate da, din extaz m-am grabit putin cu postatul topicului. Pentru asta am explicat mai sus. Aici voi mai posta doar cand stiu sigur ca ajung. Imi cer scuze pentru eventualul discomfort. (Numai bine stiu ca trebuie sa ajung neaparat sa nu raman cu promisiunea nefacuta!🤗)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...