Sari la conținut

Betty❤️0736025019❤️


Postări Recomandate

Buna . Numele meu este Betty , am 1,60m 55 kg , sunt o fire foarte deschisa si jucausa . Sper sa ne cunoastem si sa ne imprietenim curand! 
Serviciile mele sunt:
-Oral n/p ,în funcție de igienă 50 lei extra 
-Normal doar protejat.
- Masaj de relaxare. 
- Finalizarea doar corporală.
-69.
- Foot fetish şi alte mici fantezii. 
Prețurile sunt 150 fin/250 ora . 
Revin cu poze curând, sper să ne ințelegem si sa va simtiti bine in compania mea 😘😘❤❤❤pentru detalii si programari, la nr afisat pe whatsaap

sau telefonic ! ❤️

Link spre comentariu
Vizitator ZtimDO
Reputație: 0
On 10/16/2021 at 11:24 AM, Betty.01 said:

Buna . Numele meu este Betty , am 1,60m 55 kg , sunt o fire foarte deschisa si jucausa . Sper sa ne cunoastem si sa ne imprietenim curand! 
Serviciile mele sunt:
-Oral n/p ,în funcție de igienă 50 lei extra 
-Normal doar protejat.
- Masaj de relaxare. 
- Finalizarea doar corporală.
-69.
- Foot fetish şi alte mici fantezii. 
Prețurile sunt 150 fin/250 ora . 
Revin cu poze curând, sper să ne ințelegem si sa va simtiti bine in compania mea 😘😘❤❤❤pentru detalii si programari, la nr afisat pe whatsaap

sau telefonic ! ❤️

-oral n/p , in functie de igiena 50 lei extra - adica 50 extra pentru oral neprotejat? Pentru ca la cum ai scris se intelege ca daca igiena nu e corespunzatoare e 50 de lei extra.

Link spre comentariu
Vizitator ZtimDO
Reputație: 0

La un google image search, pozele par că sunt luate din Woman's Erotica, probabil de aia "nu reușește" să pună poze, pentru că nu îs ale ei, cel puțin nu cele de pe publi din anunț.

Daca se încumeta care, deși nu recomand e risc de tzeapa aici, dar dacă totuși, să ne zică măcar daca e ea.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta-ciresica
  • Oras:Constanta-ciresica
Acum 3 ore, cascavaI a spus:

Da , anuntul de pe publi este al meu . Dar acesta cu betty nu , este colega mea , si pozele ii apartin! 

Link spre comentariu
Acum 8 ore, ZtimDO a spus:

-oral n/p , in functie de igiena 50 lei extra - adica 50 extra pentru oral neprotejat? Pentru ca la cum ai scris se intelege ca daca igiena nu e corespunzatoare e 50 de lei extra.

DA,s-a inteles bine , in functie de igiena.  Daca corespunde este 50 lei extra . 

Link spre comentariu
Vizitator ZtimDO
Reputație: 0
On 10/17/2021 at 10:54 PM, Melissa.19 said:

Da , anuntul de pe publi este al meu . Dar acesta cu betty nu , este colega mea , si pozele ii apartin! 

Nu știu ce să zic, n-am nicio înclinație sa te cred, trebuie cumva sa le pună și aici și să vedem dacă cinve trece pe la ea și ne confirmă...

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta-ciresica
  • Oras:Constanta-ciresica
Acum 1 oră, ZtimDO a spus:

Nu știu ce să zic, n-am nicio înclinație sa te cred, trebuie cumva sa le pună și aici și să vedem dacă cinve trece pe la ea și ne confirmă...

Nu ti cere nimeni sa ma crezi , daca tot esti atat de curios de ce trebuie sa treaca altcineva ? Treci chiar tu , astazi daca doresti ,pentru ca este ultima zi aici in oras , si convingeti temerile . Ea oricum nu a fost de acord cu acest forum, dar totusi i am spus eu ca este ok , tot din aceasta cauza pentru ca ea nu sta sa scrie , sa puna poze si lumea sa sara in cap , acum fiecare cu ce vrea si cu ce gandeste . Eu ti am zis , ea este cat se poate de reala , eu alta dovada nu am cum sa fac . Te invit chiar eu sa te convingi . Te pup, si toate cele bune ! 

Link spre comentariu

Vizitator ZtimDO
Reputație: 0

Ok.

Daca nu se mențin pozele ? 

Plătește deranjul ? Se oferă servici gratis? cum procedam ? Timpul pierdut nu cred că îl poți da înapoi, de fapt sigur nu îl dai înapoi.

Pai atunci daca nu este de acord cu forumul nu înțeleg de ce mai are topic aici ? 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...