Sari la conținut

Care vaccin recomandati?


Vizitator maxuser

Postări Recomandate

Vizitator maxuser
Reputație: 0

Am o dilema !

Doresc sa ma vaccinez si nu stiu care vaccin e mai potrivit?

Pentru noi futaciosii ce se ce recomanda mai bun?

Voi v-ati vaccinat? cu ce produs?

NU doresc sa ne certam cei pro si cei contra!!!

Doar doresc un sfat cu ce doza imi recomandati?

Pfizer / Moderna /  AstraZeneca /  J&J 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 51 minute, maxuser a spus:

Am o dilema !

Doresc sa ma vaccinez si nu stiu care vaccin e mai potrivit?

Pentru noi futaciosii ce se ce recomanda mai bun?

Voi v-ati vaccinat? cu ce produs?

NU doresc sa ne certam cei pro si cei contra!!!

Doar doresc un sfat cu ce doza imi recomandati?

Pfizer / Moderna /  AstraZeneca /  J&J 

J&J  e foarte popular în rândul medicilor, din ce am observat eu. Medicul meu l-a recomandat spunând că a fost testat pe mai multe tulpini și oferă imunitate mai îndelungă.

Unii medici recomandă Aspenter câteva săptămâni dupa J&J pentru a scădea riscul de tromboze.

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator maxuser
Reputație: 0

Fratilor am avut reactii adverse, toata noaptea mi-a fost frig desi in camera era 35 grade, tremuram de frig si am fost acoperit.

Dimineata mi-am pus carpa rece pe mana si mi-a trecut un pic.

Fratilor grija mare cu vaccinu , sa aveti o fiola de algocalimin la voi.

E pervers vaccinul nici nu simti cand il faci si dupa te fulgera!

Sotia a fost mai rau, a duruto si capu rau.

Grija mare frati confutaciosi. trebuie sa ma tratez urgent cu pizdicilina  slim sa imi treaca.

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad
Acum 7 ore, maxuser a spus:

Fratilor am avut reactii adverse, toata noaptea mi-a fost frig desi in camera era 35 grade, tremuram de frig si am fost acoperit.

Dimineata mi-am pus carpa rece pe mana si mi-a trecut un pic.

Fratilor grija mare cu vaccinu , sa aveti o fiola de algocalimin la voi.

E pervers vaccinul nici nu simti cand il faci si dupa te fulgera!

Sotia a fost mai rau, a duruto si capu rau.

Grija mare frati confutaciosi. trebuie sa ma tratez urgent cu pizdicilina  slim sa imi treaca.

Cum ești? 

Link spre comentariu
Vizitator maxuser
Reputație: 0

Ma simt bine acuma . am bagat un aspenten si o fiola de algocalmin si sunt ca nou!

Am vb cu un doctor si a zis ca am avut foarte putini anticorpi si de aceas m-am simtit asa naspa , e ceva normal , daca luam covid cu cativa anticorpi sigur eram la spital poate mort,  cine va mai scria review la fete? :(

Eu lucru cu oamenii si este destul de riscant. Un baiat care livra marfa Roli de 37 ani a murit saptamana trecuta. Nu era vaccinat si vorbea mai ceva ca sosoaca, era impotriva vaccinului.

L-au gasit acasa cu 10% din plaman functional si la spital a murit. A stat pana era prea tarziu, sa tratat cu vitamina c , a zis ca e o simpla gripa.

Ma simt excelent si chiar sunt mandru ca am facut vaccinul!

Link spre comentariu
Vizitator maxuser
Reputație: 0
14 minutes ago, x_player said:

Ce ne facem daca primesc fetele scanner pentru qr ca si la mall? 😂 Falimentează fetele la ce putini sunt vaccinați pe la Arad..

Nu falimenta nimeni. toti futaciosii eram la centru de vaccinare. :)) eram imunizati

Link spre comentariu
Acum 8 minute, maxuser a spus:

Ma simt bine acuma . am bagat un aspenten si o fiola de algocalmin si sunt ca nou!

Am vb cu un doctor si a zis ca am avut foarte putini anticorpi si de aceas m-am simtit asa naspa , e ceva normal , daca luam covid cu cativa anticorpi sigur eram la spital poate mort,  cine va mai scria review la fete? :(

Eu lucru cu oamenii si este destul de riscant. Un baiat care livra marfa Roli de 37 ani a murit saptamana trecuta. Nu era vaccinat si vorbea mai ceva ca sosoaca, era impotriva vaccinului.

L-au gasit acasa cu 10% din plaman functional si la spital a murit. A stat pana era prea tarziu, sa tratat cu vitamina c , a zis ca e o simpla gripa.

Ma simt excelent si chiar sunt mandru ca am facut vaccinul!

Ce alte boli mai avea Roli? 

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Simptomele pe care le-ai avut de la vaccin sunt doar un minim al senzatiilor pe care le aveai daca faceai covid, deci te felicit ca te-ai vaccinat si vom mai prinde multe recenzii de la tine.

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Citind relatarea ta, m-a apucat putin mila fata de nevestele noastre care ne doctoricesc in momentul in care suferim, iar cand suntem bine fugim la altele.😒 

Noapte buna, ma duc sa imi iubesc nevasta.

 

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad
Acum 1 oră, maxuser a spus:

Ma simt bine acuma . am bagat un aspenten si o fiola de algocalmin si sunt ca nou!

Am vb cu un doctor si a zis ca am avut foarte putini anticorpi si de aceas m-am simtit asa naspa , e ceva normal , daca luam covid cu cativa anticorpi sigur eram la spital poate mort,  cine va mai scria review la fete? :(

Eu lucru cu oamenii si este destul de riscant. Un baiat care livra marfa Roli de 37 ani a murit saptamana trecuta. Nu era vaccinat si vorbea mai ceva ca sosoaca, era impotriva vaccinului.

L-au gasit acasa cu 10% din plaman functional si la spital a murit. A stat pana era prea tarziu, sa tratat cu vitamina c , a zis ca e o simpla gripa.

Ma simt excelent si chiar sunt mandru ca am facut vaccinul!

Doamne ajuta!

Am pierdut 2 colegi după vaccinare la 15-20 zile, inima și atac cerebral. 

Prin boala am trecut ușor.......deci fiecare cum crede.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

E un cod de bare ...faceți parte din "Marea familie "...a Noii Ordini Mondiale ați devenit un număr...iar peste voi tronează 666-the Number of The Beast!Sad bu true...îi dai dreptate futăciosului_69...singurul bărbat  cu koaie adevărate!Toată stima futaciosule _69!-ești bărbat adevărat!👍💪👊!...și...simptomele basoale/efectele adverse apar după 6 luni...să ne ferească Dumnezeu  ,...poate având adevărată Credință veți scăpa...May God bless IT!

Link spre comentariu
Vizitator maxuser
Reputație: 0
7 hours ago, Danidor said:

E un cod de bare ...faceți parte din "Marea familie "...a Noii Ordini Mondiale ați devenit un număr...iar peste voi tronează 666-the Number of The Beast!Sad bu true...îi dai dreptate futăciosului_69...singurul bărbat  cu koaie adevărate!Toată stima futaciosule _69!-ești bărbat adevărat!👍💪👊!...și...simptomele basoale/efectele adverse apar după 6 luni...să ne ferească Dumnezeu  ,...poate având adevărată Credință veți scăpa...May God bless IT!

Esti frate confutacios pocait cumva?  frate ce sunt cu aberatiile astea? cand va venii fiara 666 va fi un semn pe mana dreapta sau pe frunte, eu m-am vaccinat pe mana stanga :).

Am prieteni care s-au vaccinat de 1 an si nu au nimic. Vaccinul e ca un soc care ti-l da la organism ca sa iti creasca imunitatea. 

Un exemplu, daca la biserica la tine ai voie numai dupa casatorie  si te pierzi cand vezi o fata "virgina" , vaccinul este ca si cum te-ai fute cu 3 femei odata si organismul tau va sti si nu te vei mai pierde la o femeie.

Dupa nunta ai trece cu bine, acuma daca nu o ai groasa si stramba si va divorta femeia de tine.

In principal la pocaiti fetele cauta barbati cu bani.

Trist dar adevarat! 

Link spre comentariu

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Nu are nici o legătură cu pocăința ,apartenența,cult sau religia unui om sau individ,mon Cher!De ce ți se eliberează  o adeverință și ulterior pe telefon codul ,un număr,nu e tot un exercițiu de ordonare (NOM) ,ai primit în corpul tău ceva străin,în prima fază ai reacționat(corpul tău l-a respins) ,cu timpul se va acomoda ,dar sunt celule moarte care luptă cu cele vii ,poate ai șanse depinde de procentul tău activ...ești parte dintr-un experiment!...Eu folosesc vitaminele B1,B6, B12 asociat cu vitamina C și D,Zinc,Magneziu și Seleniu,intravenos e cel mai bun mod de protecție și imunitate!...Scuze,dacă am greșit cu ceva...i-am dat dreptate confraților futacios_69 pt atitudinea lui dârz,și nu mă interesează orientarea lui religioasă și politică,să nu amestecăm penisul cu politicul ,și nici organele respiratorii cu ..."The great settings"...O zi bună cu reușite  și multă sănătate in toate ...mădularele bro!👊💪Pace și iubire!✌❤

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...