Sari la conținut

Care vaccin recomandati?


Vizitator maxuser

Postări Recomandate

Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 4 ore, Danidor a spus:

Efectele adverse urmează...stați liniștiți,să vă dea informații mister futăciosul _69!...Efecte adverse-vaccin moderna...atacă stemul nervos,endo Rin și sistemul articular.Pot apărea și complicații cu miocardul inimii-miocardită!Suedia și Danemarca l-au suspendat/interzis ...!

.Doamne !,bine ar fi să nu fie asa...în 2-3 ani se vor accentua...Roaga-te la Dumnezeu ...să fie bine și atenție...sufletul de cine ți-l alipești.... sănatate și spor în toate!👊💪

Aici nu pot fi de acord cu tine colegu.

Antivaccinistii spun ca nu se vaccineaza tocmai fiindca nu se cunosc efectele pe termen mediu si lung. Daca vaccinul s-a descoperit doar de un an si ceva, de unde informatia ca are efecte negative, sau de ce nu pozitive, in timp?

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
1 oră în urmă, futaciosul_69 a spus:

Eu nu stiu ce informații ar trebuii sa va dau eu😅

Nu ți pentru tine  ,bro dacă ști,ne spune și nouă,la frații tăi,vor mai fi erectii lungi și prelungite sau vom/vor avea  ejaculari precoce duse până la impotenta membrului?!...😩🤭🤣😭cu cazurile să stam bine și cu inima sa putem iubi ...dar și alte organe,deci avem nevoie de toate că să dovedim că se...poate...spor la împins,la f.u.t.u.t,vorba ta maestre futăcios!👊💪

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 4 minute, Danidor a spus:

Nu ține  pentru tine  ,bro dacă ști,ne spune și nouă,la frații tăi,vor mai fi erectii lungi și prelungite ?!?,sau vom/vor avea  ejaculari precoce duse până la impotenta membrului?!...😩🤭🤣😭cu sculele să stam bine și cu inima sa putem iubi ...dar și  cu alte organe,deci avem nevoie de toate că să dovedim că se...poate...spor la împins,la f.u.t.u.t,vorba ta maestre futăcios!👊💪

 

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 59 minute, Danidor a spus:

Nu ți pentru tine  ,bro dacă ști,ne spune și nouă,la frații tăi,vor mai fi erectii lungi și prelungite sau vom/vor avea  ejaculari precoce duse până la impotenta membrului?!...😩🤭🤣😭cu cazurile să stam bine și cu inima sa putem iubi ...dar și alte organe,deci avem nevoie de toate că să dovedim că se...poate...spor la împins,la f.u.t.u.t,vorba ta maestre futăcios!👊💪

Cred ca maxuser avea probleme cu ejacularea precoce, nu futaciosul.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 32 minute, alint76 a spus:

Cred ca maxuser avea probleme cu ejacularea precoce, nu futaciosul.

Nu am făcut nici o afirmație,referire,analogie,dar pot apărea fenomene să vrei și să realizezi ca nu ai cu ce,...cei care nu au făcut copii,pot spune bye,bye...,și cei care au probleme de sănătate,after vaccine-se vor accentua+ca vor apărea alte maladii ciudate auto imune...perspective nu prea roz...să rămâi fără sloboz...😔😩🤣bine ar fi să rămână doar fake news!Baroase tari băieți!

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 10 ore, alint76 a spus:

Cred ca maxuser avea probleme cu ejacularea precoce, nu futaciosul.

Nu am făcut nici o afirmație,referire,analogie,dar pot apărea fenomene să vrei și să realizezi ca nu ai cu ce,...cei care nu au făcut copii,pot spune bye,bye...,și cei care au probleme de sănătate,after vaccine-se vor accentua+ca vor apărea alte maladii ciudate auto imune...perspective nu prea roz...să rămâi fără sloboz...😔😩🤣bine ar fi să rămână doar fake news!Baroase tari băieți!

Link spre comentariu

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 3 ore, futaciosul_69 a spus:

Ce părere aveți despre noile restricții impuse de luni?😡🤬🤬😤

Eu personal...întru în concediu...fără plată,nu mai patrulăm noaptea,decât injectații vor avea voie...fetele o vor arde doar cu injectații 😲😩😭

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...