Sari la conținut

Cautam cuplu Bii !


Carina000

Postări Recomandate

Bună suntem cuplu . 

Eu am 23 și parteneru meu 25 .

Suntem în trecere prin Alba Iulia .

Am 1,65 , 80 de kg , ten alb , paru cret , ochii verzii , sâni nr 4 , fund mare ..perfect numa pe ce ai pune mana .

 Eu sunt bi, activa, pasiva . 

Partenerul meu are 1,70 , 60 kg, ochii căprui,  20 de cm lungime . 

Avem locație.  

 

Link spre comentariu
Acum 20 ore, Carina000 a spus:

Tu clar ai probleme cu capu ,draga pescalu . Nu o zis nimeni de excorta nimic.  Stai liniștit ca poate sa își facă treaba fetitele tale în continuare .. ca vad ca de toate fetele te iei .

Vezi ca te legi singur fraiere .

Da si de mine sa cam luat aiurea, sunt multi pescalai care lasa comuri aiurea despre femei fara ca macar sa le cunoasca, sau sa fi mers la ele. 

Link spre comentariu

El crede ca intimidează pe cineva :)) . E de ras omu asta clar are ceva probleme . 

Nu o zis nimeni nimic de excorta sau altceva,  sau ca am lucra pe bani ca să facem concurenta .. Da la topicu  meu o comentat aiurea numa sa se afle și el în treaba . 

Nu avea nici o legătură cu treaba de excorta sau altceva.. este un anunț strict pentru plăcere nu pentru bani . 

Se da singur prostu de gol ca este peste . 

Cat despre kg mele , nu-l fute pe el grija de kg mele , sa își vadă de aia 15 cm de a lui din pantaloni ,de este asa ofticat.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Vihovut
Reputație: 0

Încă nu ați plecat?! Am sa vă vizitez sa vedem daca nu aveți nici o treabă cu meseria de "excorta". Deci voi practic va futeți fara bani, nu?!

Eu nu vreau sa intimidez pe nimeni. Vreau doar ca grasele,urâtele și nespalatele sa plece înapoi la Galați sau București. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...