Sari la conținut

Cuckold


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vă salut.Voi fi mult mai sceptic în furnizarea de informații în urma unor comentarii răutăcioase ,la adresa mea ,de pe diverse topicuri.Am dat din întâmplare peste acest serviciu.Fata tânără,23,el doar privitor,cam la 50.El doar se uită și eventual execută diferite cerințe din partea clientului. Deci,actul sexual,se petrece sub privirea acestuia.Daca sunt interesați vă aștept în privat.Vă pup.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 16.10.2021 la 17:38, matriusk a spus:

Vă salut.Voi fi mult mai sceptic în furnizarea de informații în urma unor comentarii răutăcioase ,la adresa mea ,de pe diverse topicuri.Am dat din întâmplare peste acest serviciu.Fata tânără,23,el doar privitor,cam la 50.El doar se uită și eventual execută diferite cerințe din partea clientului. Deci,actul sexual,se petrece sub privirea acestuia.Daca sunt interesați vă aștept în privat.Vă pup.

Fratiuerul meu... gata? A aterizat ideologia asta din vest si pe aici? Vrem o tara ca afara? Sa nu fie prea ca afara.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 4 ore, Maa5fu1.v3 a spus:

Asa e misto. Sa futi cand se uita unu la tine 🤣

Sau doi.....mai mișto.....Așa te poți testa daca poți  invinge mediul....Dar,cer scuze,doar creierul meu putea debita asta...Of,am facut off topic....dar nu sunt singurul....așa că mă consolez..... 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 20 ore, matriusk a spus:

Te bagi peste tot!!!!  Stresezi doritorii!!!!!👍🤣

Nu frate….aduc noutate! 😆😆😆 Plm, una e sa te priveasca unul, alta e sa fii privit de 2-3. 😆😆😆

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
On 10/16/2021 at 5:38 PM, matriusk said:

Vă salut.Voi fi mult mai sceptic în furnizarea de informații în urma unor comentarii răutăcioase ,la adresa mea ,de pe diverse topicuri.Am dat din întâmplare peste acest serviciu.Fata tânără,23,el doar privitor,cam la 50.El doar se uită și eventual execută diferite cerințe din partea clientului. Deci,actul sexual,se petrece sub privirea acestuia.Daca sunt interesați vă aștept în privat.Vă pup.

Salut,

Imi poti lasa te rog datele de contact ale lor pe [email protected] ?

Multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut.Am recidivat aici.M-am simțit bine cu ei,am rămas prieteni,ca sa zic asa,în fine,mai aveam ceva nebunii în cap,asa ca am hotarat o nouă întâlnire miercurea trecută.Au un program tare ciudat,dar m-am pliat pe acesta.Am luat tot o ora,500.De data asta am reușit 2 fin.Au cuplat altfel la cerințe, dat fiind că ne cunoșteam.Am cerut ca el sa-i faca oral înainte și după penetrare din partea mea.Super senzația..La un moment dat,obosit fiind,l-am pus s-o ia la pula,eu privind si comandand pozitiile.Iar o chestie mișto.Treaba asta m-a ajutat să intru iar în erectie. Apoi,către final,am dorit cur,cu toate că era scos din meniu din start.Am beneficiat,pentru o sumă în plus.Fiind mai gros,am am abandonat destul de repede,mi-am dat seama ca o chinuiam.In acest timp el o lua la laba.Cred ca se poate mai mult,atât timp cât îi cunoști mai îndeaproape.Sunt sociabili.M-am simțit bine cu ei.Nu s-a pus problema de timp,am depășit cu vreo 15 min.A fost ca un fel de întâlnire cu 2 vechi prieteni.Voi repeta cu noi cerințe, cand imi va permite buzunarul.N-am stiut ca sunt atras de asa ceva.Oamenii ăștia își joacă super rolurile.Vă pup!!

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...