Sari la conținut

Dialog, discutii nonsens, nimicuri (sau oricum vreti sa le spuneti) cu nicieu


Vizitator nicieu

Cum s-o dau sa fie bine?  

36 membri au votat

  1. 1. Ce sa fac ca voi userii sa fiti multumiti de userul nicieu?

    • Sa nu mai postez deloc
    • Sa continui la fel ca inainte
    • Sa postez doar recenzii cand este cazul lor
    • Sa imi sterg contul
    • Alta optiune (mentionati in conment)


Postări Recomandate

Vizitator nicieu
Reputație: 0

In speranta ca nu deranjez pe nimeni cu acest topic, si vazand ca e la moda, am deschis acest topic unde puteti sa imi recomandati, sa ma intrebati orice... sunt deschis tuturor si inca o data nu vreau cearta cu nimeni! Promit sa postez de acum doar aici pe topicul asta, nemaifacand offtopic pe forum, atata timp cat acest topic va fi lasat deschis... cine se simte deranjat de mine, il rog sa evite topicul sau sa voteze in poll (caci va fi si un poll cu parerile voastre)... in acest mod poate asa nu voi mai deranja pe nimeni pe acest forum si poate chiar voi renunta sa mai interactionez cu userii daca ajungem la aceasta concluzie impreuna!

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, talibanu a spus:

Eu zic sa mai deschizi cateva topice :)) ca sa fii sigur 100% 

Asta este ultimul topic si e la modul cat se poate de serios! Am sa postez doar aici, doar daca e cazul! Nu mai vreau sa creez neplaceri nimanui! Sper doar ca aici nu voi mai deranja pe nimeni! Daca o voi face si aici atunci inseamna ca exista o problema undeva!

Link spre comentariu
Vizitator Agora
Reputație: 0

Hai că ești simpatic 😅.

Fii tu însuți mereu!

Opinia majorității? Ești nebun? Hai să îți zic un adevăr! Majoritatea este formată din proști. Dacă te uiți pe orice grafic care exprimă inteligența populației, ai să vezi că 50% se află sub medie, iar media este destul de jos 🤭. Le mai trebuie un nebun și au majoritate. 

Nu ești un intrigator, ai timbrul tău personal și ești consecvent în idei. Why the fuck do you care about others opinions?

 

Wolves don’t lose sleep over the opinion of Sheep

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 1 minut, nicieu a spus:

Asta este ultimul topic si e la modul cat se poate de serios! Am sa postez doar aici, doar daca e cazul! Nu mai vreau sa creez neplaceri nimanui! Sper doar ca aici nu voi mai deranja pe nimeni! Daca o voi face si aici atunci inseamna ca exista o problema undeva!

Daca nu mai deschizi nici un topic eu iti dau ignore 🤣🤣 

  • Haha 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, talibanu a spus:

Daca nu mai deschizi nici un topic eu iti dau ignore 🤣🤣 

Da-mi ignore! Oricum credeam ca ma ai iar la ignore! Pana ieri nu ai mai dat un semn! 🤣

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 2 minute, Agora a spus:

Hai că ești simpatic 😅.

Fii tu însuți mereu!

Opinia majorității? Ești nebun? Hai să îți zic un adevăr! Majoritatea este formată din proști. Dacă te uiți pe orice grafic care exprimă inteligența populației, ai să vezi că 50% se află sub medie, iar media este destul de jos 🤭. Le mai trebuie un nebun și au majoritate. 

Nu ești un intrigator, ai timbrul tău personal și ești consecvent în idei. Why the fuck do you care about others opinions?

 

Wolves don’t lose sleep over the opinion of Sheep

Am spus pe un topic azi... pentru mine conteaza anumite opinii, mai exact a celor pe care ii consider demni de aprecierea mea! Restul nu conteaza! Dar de data asta voi tine cont de majoritate... nu stiu pana la ce data... hai sa spunem, pana cand pisicuts decerneaza premiile anuale! Cred ca e suficient timp... sunt si eu nominalizat acolo in doua sectiuni si poate am o sansa...

Link spre comentariu
Vizitator Agora
Reputație: 0
2 minutes ago, nicieu said:

Am spus pe un topic azi... pentru mine conteaza anumite opinii, mai exact a celor pe care ii consider demni de aprecierea mea! Restul nu conteaza! 

Tot ce contează este cum te vezi tu și ce alegi tu să fii!

Te provoc 🤣

 

 

 

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 4 minute, talibanu a spus:

Daca nu mai deschizi nici un topic eu iti dau ignore 🤣🤣 

P.S. ma cauti tu la sfarsitul lui februarie daca vrei sa-mi spui ceva anume 🤣🤣🤣 ca ai zis sa dau semn cand ajung pe meleaguri dobrogene!😘

Link spre comentariu
Acum 9 minute, nicieu a spus:

Asta este ultimul topic si e la modul cat se poate de serios! Am sa postez doar aici, doar daca e cazul! Nu mai vreau sa creez neplaceri nimanui! Sper doar ca aici nu voi mai deranja pe nimeni! Daca o voi face si aici atunci inseamna ca exista o problema undeva!

Man! Sunt oameni rai și invidioși! Au văzut ca tu te înțelegi bine cu @sandralove, cu @nimenieu și uite unde s.a ajuns! Sa nu mai zic de Maya care s.a și retras de aici tot din cauza lor!! 😂😂😂

Man, nu te supăra, mai facem și noi haz de necaz!  Am glumit cu ce am scris mai sus!

Link spre comentariu
Acum 9 minute, Agora a spus:

Hai că ești simpatic 😅.

Fii tu însuți mereu!

Opinia majorității? Ești nebun? Hai să îți zic un adevăr! Majoritatea este formată din proști. Dacă te uiți pe orice grafic care exprimă inteligența populației, ai să vezi că 50% se află sub medie, iar media este destul de jos 🤭. Le mai trebuie un nebun și au majoritate. 

Nu ești un intrigator, ai timbrul tău personal și ești consecvent în idei. Why the fuck do you care about others opinions?

 

Wolves don’t lose sleep over the opinion of Sheep

Ei, bravo!!!

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 1 minut, Ioioio1 a spus:

Man! Sunt oameni rai și invidioși! Au văzut ca tu te înțelegi bine cu @sandralove, cu @nimenieu și uite unde s.a ajuns! Sa nu mai zic de Maya care s.a și retras de aici tot din cauza lor!! 😂😂😂

Man, nu te supăra, mai facem și noi haz de necaz!  Am glumit cu ce am scris mai sus!

Am crezut ca ma inteleg bine cu toata lumea... dar se pare ca m-am inselat! Lumea este asa cum este! Cateodata mai apare cate unul care vrea sa fie diferit de lume! (Probabil nu are sens ce am spus, dar este topicul cu nonsensuri) 🤣🤣🤣

Link spre comentariu

Mai omule, asa cum ești ești cel mai bine!!! Iar @Agora a fost foarte la obiect!!!

Nu trebuie să fii cum vor alții, trebuie sa fii tu asa cum vrei tu! Nu ești un lingău și pari cu coana vertebrala asa ca nu cred ca ai nevoie de cineva sa.ti spună cum sa te comporți în societate acasă și implicit nici aici pe forum.

Fii tu ca ești bine asa cum ești!

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 1 minut, Ioioio1 a spus:

Mai omule, asa cum ești ești cel mai bine!!! Iar @Agora a fost foarte la obiect!!!

Nu trebuie să fii cum vor alții, trebuie sa fii tu asa cum vrei tu! Nu ești un lingău și pari cu coana vertebrala asa ca nu cred ca ai nevoie de cineva sa.ti spună cum sa te comporți în societate acasă și implicit nici aici pe forum.

Fii tu ca ești bine asa cum ești!

🤣🤣🤣 in societate nu are cum sa ma instruiasca nimeni... eu am intrebat despre nicieu-l de pe forum... nicieu-l de pe forum nu este tot una cu persoana mea in realitate, doar ne asemanam in din anumite privinte!

Link spre comentariu
32 minutes ago, nicieu said:

In speranta ca nu deranjez pe nimeni cu acest topic, si vazand ca e la moda, am deschis acest topic unde puteti sa imi recomandati, sa ma intrebati orice... sunt deschis tuturor si inca o data nu vreau cearta cu nimeni! Promit sa postez de acum doar aici pe topicul asta, nemaifacand offtopic pe forum, atata timp cat acest topic va fi lasat deschis... cine se simte deranjat de mine, il rog sa evite topicul sau sa voteze in poll (caci va fi si un poll cu parerile voastre)... in acest mod poate asa nu voi mai deranja pe nimeni pe acest forum si poate chiar voi renunta sa mai interactionez cu userii daca ajungem la aceasta concluzie impreuna!

E clar. Esti nefutut! 😂

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, aleajactaest a spus:

E clar. Esti nefutut! 😂

Se mai pune problema asta? 🤣🤣🤣 am 3 luni in plm de cand n-am mai simtit o pizda exemplara! 😅

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 1 minut, Ioioio1 a spus:

Pune pu..a pe capitaneasa!!!!

A plecat acasa o luna jumate sau doua! Revine ea... dar tot este greu cu ea! Mi-e teama de cum ar reactiona daca i-as propune o chestie 

Link spre comentariu

Salve! Eu spun sa mai deschidem cateva topice, ca sunt prea putine cu scandal. De exemplu: cum sa il mai injuram pe Gabriel, cand s-a basit ultima data Agora sau daca avem de vorba cu Benzema sa avem de vorbit si cu Messi. Evident, poate Maya,Roxana si nimenieu pot deschide topicul:gastronomie ptr pulime.

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Acum 6 minute, kirikiri a spus:

Salve! Eu spun sa mai deschidem cateva topice, ca sunt prea putine cu scandal. De exemplu: cum sa il mai injuram pe Gabriel, cand s-a basit ultima data Agora sau daca avem de vorba cu Benzema sa avem de vorbit si cu Messi. Evident, poate Maya,Roxana si nimenieu pot deschide topicul:gastronomie ptr pulime.

Prietene, te.a întrebat cineva de sănătate?dacă nu.ti place subiectul sau te deranjează, de ce nu treci mai departe?

Nu caut cearta doar întreb....

Link spre comentariu
Acum 15 minute, nicieu a spus:

A plecat acasa o luna jumate sau doua! Revine ea... dar tot este greu cu ea! Mi-e teama de cum ar reactiona daca i-as propune o chestie 

Vezi sa nu te trezești cu "sexual haressment complain" de toată frumusețea....stai binișor Bobita....

Link spre comentariu

Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 48 minute, kirikiri a spus:

Salve! Eu spun sa mai deschidem cateva topice, ca sunt prea putine cu scandal. De exemplu: cum sa il mai injuram pe Gabriel, cand s-a basit ultima data Agora sau daca avem de vorba cu Benzema sa avem de vorbit si cu Messi. Evident, poate Maya,Roxana si nimenieu pot deschide topicul:gastronomie ptr pulime.

Faptul ca ai intrat pe topicul asta, imi da dreptul la replica! Am sa iti raspund cat se poate de respectuos! Este un topic la Discutii Constanta, deci aici se poate discuta off-topic, si mai ales cu mine (desigur pentru cei ce vor)... nu este de scandal, am spus in repetate randuri ca nu caut scandal! Nu stiu cu ce te-am deranjat eu pe tine sau pe oricare altul, in afara de postari multe dar pentru acest scop am deschis aici topic de discutii, inclusiv pentru cei ca tine, sa nu mai aiba de ce sa comenteze la adresa mea! Cum spuneam, ma voi rezuma sa postez doar aici, cei ce se simt ofensati sau deranjati de acest topic pot sa treaca peste! Intelegi? Mult succes in tot ceea ce ti-ai propus!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...