Sari la conținut

Dialog, discutii nonsens, nimicuri (sau oricum vreti sa le spuneti) cu nicieu


Vizitator nicieu

Cum s-o dau sa fie bine?  

36 membri au votat

  1. 1. Ce sa fac ca voi userii sa fiti multumiti de userul nicieu?

    • Sa nu mai postez deloc
    • Sa continui la fel ca inainte
    • Sa postez doar recenzii cand este cazul lor
    • Sa imi sterg contul
    • Alta optiune (mentionati in conment)


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 14.11.2021 la 18:27, nicieu a spus:

Eu nu am batut niciun apropo... se pare ca eu cu tine nu pot purta o discutie normala. Iti place sa jignesti, chiar daca suBtil... ai impresia ca faci glume cu mine, dar mie chiar nu imi plac raspunsurile pe care le primesc de la tine, si nu am de gand sa te jignesc sau sa ma enervez aiurea, asa ca nu voi mai dialoga cu tine! 

Mare atentie, dom' profesor 😎

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 8 minute, nicieu a spus:

Se mai intampla... din graba! Mea culpa!

Chiar a fost o postare de cacat din partea mea, sincer. Nu sunt adeptul acestor chestii, mai ales in privinta ta. Doar am vrut sa te trag un pic de maneca. Intelegi tu ....

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
1 oră în urmă, playmaker a spus:

Chiar a fost o postare de cacat din partea mea, sincer. Nu sunt adeptul acestor chestii, mai ales in privinta ta. Doar am vrut sa te trag un pic de maneca. Intelegi tu ....

Stai linistit! Am gresit si eu, e normal sa fiu tras la raspundere. De multe ori mi se imbarliga degetele pe tastatura de la telefon si pun alte litere! De data asta am gresit!

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in lume
  • Oras:Undeva in lume
Acum 13 ore, nicieu a spus:

Stai linistit! Am gresit si eu, e normal sa fiu tras la raspundere. De multe ori mi se imbarliga degetele pe tastatura de la telefon si pun alte litere! De data asta am gresit!

O fi din cauza vinului?🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

In multe tari este mult mai rentabil whiskey decat bere sau vin. Pai ma uitam si prin marketuri si o sticla de Bourbon/Whiskey de 750 ml costa cat 5-6 beri. Despre ce vorbim? Deci e mai rentabil whiskey pt ca "te inmormantezi" mai repede 🤣🤣🤣

  • Like 1
Link spre comentariu
4 hours ago, Serenisimul said:

Vorbesti din experienta? Si tu esti mariner..?

Normal. La cati marinari avem, unul în plus sau în minus nu mai contează. 🤣🤣🤣 

Doar ca eu nu sunt de apa sărată, ci sunt de apa dulce și nu sint pe vapor ci sint pe mașină, dar ce zic eu mașina ca e aproape bicicleta. 🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 2 ore, g2br13l a spus:

Normal. La cati marinari avem, unul în plus sau în minus nu mai contează. 🤣🤣🤣 

Doar ca eu nu sunt de apa sărată, ci sunt de apa dulce și nu sint pe vapor ci sint pe mașină, dar ce zic eu mașina ca e aproape bicicleta. 🤣

Aaaa.....esti pe hidrobiciclete !!!...

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 7 ore, playmaker a spus:

Transporta orice fel de marfuri, numai de forma lichida sa nu fie.

Macar apa potabila aveti? Sau sa nu imi zici ca nici apa de balast nu transportati 🤣🤣🤣

 

Acum 7 ore, g2br13l a spus:

Cum vine asta dry ship? Adică aveți apa pana și în chiloți? 🤣

Mai baieti, termenul se refera la toleranta zero pentru alcool! Deci doar apa...

Aici era buna aia de la schimb de mame "orice dar nu apa 😥😥😥" 🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 2 ore, nicieu a spus:

 

Mai baieti, termenul se refera la toleranta zero pentru alcool! Deci doar apa...

Aici era buna aia de la schimb de mame "orice dar nu apa 😥😥😥" 🤣

'auuuu .... nasol !!! Cand ti s-a propus acest voiaj, trebuia sa intrebi si tu 🤣🤣

Nu vezi ca nici netul nu iti mai merge ca inainte??? 🥳🥳

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 7 ore, playmaker a spus:

'auuuu .... nasol !!! Cand ti s-a propus acest voiaj, trebuia sa intrebi si tu 🤣🤣

Nu vezi ca nici netul nu iti mai merge ca inainte??? 🥳🥳

Hmmm, ce sa spun?! Nu prea sunt mare bautor de fel, dar am momente in care imi torn pe gat, destul de rar, ce-i drept, dar mai scap si eu uneori, dar cum spuneam, nu sunt un impatimit al alcoolului, mi-este foarte bine si fara el! Cat despre net, merge foarte bine, singurul moment in care nu am net este acela cand ne aflam o zi pe mare... postez mai putin pentru ca am citit foarte multe pasaje din trecut, de prin 2012-2014, si am inceput sa respect mai mult forumul... adica inainte erau recenzii pe banda rulanta, astazi, mhh 😶 

Asta e motivul pentru care postez mai putin! Oricum am de gand, in momentul in care ma intorc, sa continui cu recenziile, lasand partea de off-topic cat mai la margine, adica pe topicul asta.

Link spre comentariu
Acum 4 ore, premix a spus:

Întreabă și titularul topicului ca știe mai bine. sa nu se supere dacă nu-l întrebi.e băiat ținut. 

Eu am întrebat pe toată lumea care ma poate ajuta...daca tu crezi ca întrebarea ii este adresata doar lui, te înșeli! Dacă as fi vrut sa.l intreb doar pe el l as fi întrebat în privat. De ce atâta răutate???

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 9 ore, playmaker a spus:

@nicieu : fratioareeeee, ce faci?? 

Esti in marș pe ocean si nu mere' netu' ?? Faci Europa-America ?? 

Ma gandesc la tine ca sa nu cumva sa fi patit ceva. Sunt si alti colegi futaci ce sunt tristi de lipsa ta 🍻

Sunt bine multumesc de intrebare 😁

Ma indoiesc sa fie altii tristi din cauza ca postez rar 🤣 dar sunt aici, citesc mai tot!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 3 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...