Sari la conținut

Dialog, discutii nonsens, nimicuri (sau oricum vreti sa le spuneti) cu nicieu


Vizitator nicieu

Cum s-o dau sa fie bine?  

36 membri au votat

  1. 1. Ce sa fac ca voi userii sa fiti multumiti de userul nicieu?

    • Sa nu mai postez deloc
    • Sa continui la fel ca inainte
    • Sa postez doar recenzii cand este cazul lor
    • Sa imi sterg contul
    • Alta optiune (mentionati in conment)


Postări Recomandate

Vizitator nicieu
Reputație: 0

Iata dar, cu trecerea acestei zile, trece si anul 2021. Un an cu bune si rele, un an tot cu pandemie, un an cu de toate. Dat fiind ca ma aflu in port chiar in ultima zi a anului, pot avea acces la internet si vreau sa fac si eu o urare, la ceas de aniversare!

Am inceput anul cu vechiul cont, recunosc, pusesem suflet acolo desi n-ar fi trebuit... au venit cu timpul certurile, inevitabil, asta este am trecut peste... am sters un cont si la ceva timp am aparut cu acesta de pe care scriu! Initial l-am facut pentru rautati, dar cum nu sunt o persoana rea, am revenit la sentimente mai bune si dupa cateva sfaturi de la multi utilizatori ai forumului deopotriva domni si doamne, am luat hotararea sa nu ma mai consum pentru rautatile pe care le gasim zi de zi aici pe forum... iar azi, la cumpana dintre ani pot spune ca sunt bine!

Am cunoscut (virtual) oameni ok cu care pot schimba cuvinte si impresii, am si cunoscut cateva doamne sau domnisoare care mi-au lasat diferite impresii, le-am revazut pe altele cu care am mai luat contact in trecut, una peste alta, s-a mai dus un an din viata noastra! Ce ne ramane de facut? Nimic... profitam de fiecare clipa, deoarece este unica si inedita... azi esti, maine poate nu vei mai fi, imi recunosc greselile si pacatele, si in fiecare zi incerc sa fiu o persoana mai buna, nu este om fara de greseala... asadar in anul care vine, sper sa fie mult mai bine, pote vom fi fericiti, poate vom fi impliniti, un lucru cert intre-al anilor macaz... nu lasa pe maine ce poti face azi! Va doresc tuturor celor care citesc acest mesaj, liniste, prosperitate, belsug si bucurie, dar nu in ultimul rand sanatate ca-i mai buna decat toate!

2021, an trecut si an greoi

Fugi, dar pleaca inapoi

Lasa-l pe 2022

Sa fie mai bland cu noi!

La multi ani! 🥂🍾

Link spre comentariu
2 minutes ago, nicieu said:

Iata dar, cu trecerea acestei zile, trece si anul 2021. Un an cu bune si rele, un an tot cu pandemie, un an cu de toate. Dat fiind ca ma aflu in port chiar in ultima zi a anului, pot avea acces la internet si vreau sa fac si eu o urare, la ceas de aniversare!

Am inceput anul cu vechiul cont, recunosc, pusesem suflet acolo desi n-ar fi trebuit... au venit cu timpul certurile, inevitabil, asta este am trecut peste... am sters un cont si la ceva timp am aparut cu acesta de pe care scriu! Initial l-am facut pentru rautati, dar cum nu sunt o persoana rea, am revenit la sentimente mai bune si dupa cateva sfaturi de la multi utilizatori ai forumului deopotriva domni si doamne, am luat hotararea sa nu ma mai consum pentru rautatile pe care le gasim zi de aici pe forum... iar azi, la cumpana dintre ani pot spune ca sunt bine!

Am cunoscut (virtual) oameni ok cu care pot schimba cuvinte si impresii, am si cunoscut cateva doamne sau domnisoare care mi-au lasat diferite impresii, le-am revazut pe altele cu care am mai luat contact in trecut, una peste alta, s-a mai dus un an din viata noastra! Ce ne ramane de facut? Nimic... profitam de fiecare clipa, deoarece este unica si inedita... azi esti, maine poate nu vei mai fi, imi recunosc greselile si pacatele, si in fiecare zi incerc sa fiu o persoana mai buna, nu este om fara de greseala... asadar in anul care vine, sper sa fie mult mai bine, pote vom fi fericiti, poate vom fi impliniti, un lucru cert intre-al anilor macaz... nu lasa pe maine ce poti face azi! Va doresc tuturor celor care citesc acest mesaj, liniste, prosperitate, belsug si bucurie, dar nu in ultimul rand sanatate ca-i mai buna decat toate.

2021, an trecut si an greoi

Fugi, dar pleaca inapoi

Lasa-l pe 2022

Sa fie mai bland cu noi!

La multi ani! 🥂🍾

La Multi Ani cu sanatate, vise implinite, bucurii, belsug si voie buna !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 3 ore, nicieu a spus:

Iata dar, cu trecerea acestei zile, trece si anul 2021. Un an cu bune si rele, un an tot cu pandemie, un an cu de toate. Dat fiind ca ma aflu in port chiar in ultima zi a anului, pot avea acces la internet si vreau sa fac si eu o urare, la ceas de aniversare!

Am inceput anul cu vechiul cont, recunosc, pusesem suflet acolo desi n-ar fi trebuit... au venit cu timpul certurile, inevitabil, asta este am trecut peste... am sters un cont si la ceva timp am aparut cu acesta de pe care scriu! Initial l-am facut pentru rautati, dar cum nu sunt o persoana rea, am revenit la sentimente mai bune si dupa cateva sfaturi de la multi utilizatori ai forumului deopotriva domni si doamne, am luat hotararea sa nu ma mai consum pentru rautatile pe care le gasim zi de zi aici pe forum... iar azi, la cumpana dintre ani pot spune ca sunt bine!

Am cunoscut (virtual) oameni ok cu care pot schimba cuvinte si impresii, am si cunoscut cateva doamne sau domnisoare care mi-au lasat diferite impresii, le-am revazut pe altele cu care am mai luat contact in trecut, una peste alta, s-a mai dus un an din viata noastra! Ce ne ramane de facut? Nimic... profitam de fiecare clipa, deoarece este unica si inedita... azi esti, maine poate nu vei mai fi, imi recunosc greselile si pacatele, si in fiecare zi incerc sa fiu o persoana mai buna, nu este om fara de greseala... asadar in anul care vine, sper sa fie mult mai bine, pote vom fi fericiti, poate vom fi impliniti, un lucru cert intre-al anilor macaz... nu lasa pe maine ce poti face azi! Va doresc tuturor celor care citesc acest mesaj, liniste, prosperitate, belsug si bucurie, dar nu in ultimul rand sanatate ca-i mai buna decat toate!

2021, an trecut si an greoi

Fugi, dar pleaca inapoi

Lasa-l pe 2022

Sa fie mai bland cu noi!

La multi ani! 🥂🍾

Sefu, un rezumat?

  • Like 1
  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, talibanu a spus:

Asa zi vere, ce atata bla bla bla...Doamne ajuta ;)

Mai talibane, am si eu stilul meu, stilul nicieu 🤣🤣🤣 de altfel, m-am gandit si la tine, cine ar fi intrebat de rezumat? 😅🍾

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 16 ore, trolea a spus:

Maaaa, nu cumva tu esti intruchiparea mioritica a lui Brad Pitt sau Noah Mills nascut pe plaiurile dobrogene? Ai de pla ta de infatuat ce est. 

Salut si bine ai revenit trolea... am o intrebate pentru tine, chiar ti-am mai adresat-o si anul trecut... ce te-a facut sa scrii o recenzie falsa la Jaga in trecut, ca mai apoi sa revii asupra postarii si sa spui ca nu s-au intamplat lucrurile ca in recenzie si ca te-a pus cineva sa faci recenzia aceea? Nu ai fost singurul la acea vreme care a scris o recenzie si mai apoi ai zis ca nu e adevarata...

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0

Pentru ca azi este 1 martie si aceasta luna este dedicata femeilor, in Romania, vreau sa urez pe aceasta cale o luna plina de belsug tuturor fetelor si femeilor de pe acest forum si nu in ultimul rand tot binele din lume!

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 1 oră, nicieu a spus:

o luna plina de belsug tuturor fetelor si femeilor de pe acest forum si nu in ultimul rand tot binele din lume!

pai asa am zis si eu ...dar ca sa aiba belsug trebuie sa mergi cu martisorul tau la ele ,fiecare dupa posibilitati ,mai mare ,mai mic ce are in dotare fiecare si cu un cadou frumos in banuti .....sa vezi ce fericite vor fi .....eu voi incepe cu preferatele .

 

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 2 minute, gica 1955 a spus:

pai asa am zis si eu ...dar ca sa aiba belsug trebuie sa mergi cu martisorul tau la ele ,fiecare dupa posibilitati ,mai mare ,mai mic ce are in dotare fiecare si cu un cadou frumos in banuti .....sa vezi ce fericite vor fi .....eu voi incepe cu preferatele .

 

iti urez succes Gica... dupa cum bine stii despre mine eu nu sunt in concurs cu nimeni, asa ca alt raspuns nu stiu sa iti dau! o luna buna inti doresc!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

La multi ani, baieti si fete! 

Azi este ziua tuturor, in anumite zone ale tarii, azi se daruiesc martisoare baietilor. Asadar, eu consider ca e si ziua voastra. 😺

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Felicitări 

In recenzia Liei te-ai întrecut pe tine ....inca puțin si ieșea o nuvelă. 

Si sunt de acord cu tine ...ma bucur ca ai descoperit-o pe Lia si ca esti de acord cu mine ca merita sa fie la top ....dar stop ca nu mai avem top decat asa doar pentru ca nimeni nu se mai ocupă de secțiunea CONSTANTA....decat cel mult atunci cand sunt încasări. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 6 minute, gica 1955 a spus:

Felicitări 

In recenzia Liei te-ai întrecut pe tine ....inca puțin si ieșea o nuvelă. 

Si sunt de acord cu tine ...ma bucur ca ai descoperit-o pe Lia si ca esti de acord cu mine ca merita sa fie la top ....dar stop ca nu mai avem top decat asa doar pentru ca nimeni nu se mai ocupă de secțiunea CONSTANTA....decat cel mult atunci cand sunt încasări. 

am descoperit-o pe Lia, dar nu acum, ci cu ceva timp in urma... repet, cum am mai spus si la Lena... unele fete nu sunt la top pentru ca nu au recenzii multe intr-un timp scurt, cum a fost Maya la acel moment... poate postand mai multe poze si filmulete si in acelasi timp venind mai multe recenzii de la utilizatori diferiti, fetele vor avea o sansa in plus sa urce la top... am vazut ca pe Bucuresti pisicul tocmai ce a urcat o tipa la Top si chiar dupa recenzia mea, dar are destule recenzii de la useri diferiti intr-un timp scurt, plus poze si alte cele...

@pisicuts poate ne mai spui si noua care mai sunt criteriile de urcat la top, ca suntem si noi curiosi.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 25 minute, nicieu a spus:

am descoperit-o pe Lia, dar nu acum, ci cu ceva timp in urma... repet, cum am mai spus si la Lena... unele fete nu sunt la top pentru ca nu au recenzii multe intr-un timp scurt, cum a fost Maya la acel moment... poate postand mai multe poze si filmulete si in acelasi timp venind mai multe recenzii de la utilizatori diferiti, fetele vor avea o sansa in plus sa urce la top... am vazut ca pe Bucuresti pisicul tocmai ce a urcat o tipa la Top si chiar dupa recenzia mea, dar are destule recenzii de la useri diferiti intr-un timp scurt, plus poze si alte cele...

@pisicuts poate ne mai spui si noua care mai sunt criteriile de urcat la top, ca suntem si noi curiosi.

Laudarosule

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 1 minut, g2br13l a spus:

Te cred. Anunță-mă când e votul. 😂

Si pe mine sa ma anuntati...cu cine votam?

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 2 minute, g2br13l a spus:

Cum cu cine. Cu Ispirescu al nostru. 😂😂

Ah..atunci nu ma mai anunta 🤣🤣🤣

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 2 minute, g2br13l a spus:

Cum cu cine. Cu Ispirescu al nostru. 😂😂

 

Acum 7 minute, talibanu a spus:

Si pe mine sa ma anuntati...cu cine votam?

mai baieti, asteptati pana prin decembrie, daca vom mai fi pana atunci, si inainte de toate, trebuie sa imi recomande cineva recenzia 🤣

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0

P.S. am vazut ca sunt useri care inca mai voteaza acest poll... din pacate nu mai este valabil, eu am anuntat ca va fi valabil pana dupa decernarea premiilor anului... majoritatea userilor cu care sincronizez au votat sa raman la fel, asadar, nu am de gand sa imi sterg contul chiar daca deranjeaza pe cineva, am de gand sa postez in continuare, si sa fac recenzii... topicul acesta va ramane strict pentru discutii cu mine, pentru ca sunt un narcisist, asta este motivul pentru care l-am deschis... daca adminul v-a hotara intr-un final sa ma baneze, asa sa fie, pana atunci sa continuam zic! 🤣

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 13 minute, nicieu a spus:

P.S. am vazut ca sunt useri care inca mai voteaza acest poll... din pacate nu mai este valabil, eu am anuntat ca va fi valabil pana dupa decernarea premiilor anului... majoritatea userilor cu care sincronizez au votat sa raman la fel, asadar, nu am de gand sa imi sterg contul chiar daca deranjeaza pe cineva, am de gand sa postez in continuare, si sa fac recenzii... topicul acesta va ramane strict pentru discutii cu mine, pentru ca sunt un narcisist, asta este motivul pentru care l-am deschis... daca adminul v-a hotara intr-un final sa ma baneze, asa sa fie, pana atunci sa continuam zic! 🤣

Pff...si eu care inca speram 🤣🤣🤣

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu

49 minutes ago, nicieu said:

 

mai baieti, asteptati pana prin decembrie, daca vom mai fi pana atunci, si inainte de toate, trebuie sa imi recomande cineva recenzia 🤣

Pai fă-ți un user nou. Narcis+Noemi=love și propune recenzia. 😂😂

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...