Sari la conținut

Dialog, discutii nonsens, nimicuri (sau oricum vreti sa le spuneti) cu nicieu


Vizitator nicieu

Cum s-o dau sa fie bine?  

36 membri au votat

  1. 1. Ce sa fac ca voi userii sa fiti multumiti de userul nicieu?

    • Sa nu mai postez deloc
    • Sa continui la fel ca inainte
    • Sa postez doar recenzii cand este cazul lor
    • Sa imi sterg contul
    • Alta optiune (mentionati in conment)


Postări Recomandate

Acum 44 minute, Ioioio1 a spus:

Prietene, te.a întrebat cineva de sănătate?dacă nu.ti place subiectul sau te deranjează, de ce nu treci mai departe?

Nu caut cearta doar întreb....

Asa cum tu intrebi si eu dreptul sa constat. Sau am numai obligatii?????? Eu spun sa raspunzi in continuare bazaconiilor si sa eviti interactiunea cu alti useri. La fel de bine puteai sa faci abstractie de postarea mea si sa treci mai departe.

Nu caut cearta dar.....caut

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 46 minute, Ioioio1 a spus:

Vezi sa nu te trezești cu "sexual haressment complain" de toată frumusețea....stai binișor Bobita....

Pai cam asta este teama mea... totusi sunt la locul de munca si nu ne cunoastem de prea mult timp si inca nu stiu cat ii poate bibilica! De asta as prefera sa am o discutie cu ea dar in afara vaporului... dar inca nu am prins momentul.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 57 minute, kirikiri a spus:

Salve! Eu spun sa mai deschidem cateva topice, ca sunt prea putine cu scandal. De exemplu: cum sa il mai injuram pe Gabriel, cand s-a basit ultima data Agora sau daca avem de vorba cu Benzema sa avem de vorbit si cu Messi. Evident, poate Maya,Roxana si nimenieu pot deschide topicul:gastronomie ptr pulime.

Treci la treaba :) cine te opreste? 🤣

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 6 minute, nicieu a spus:

Faptul ca ai intrat pe topicul asta, imi da dreptul la replica! Am sa iti raspund cat se poate de respectuos! Este un topic la Discutii Constanta, deci aici se poate discuta off-topic, si mai ales cu mine (desigur pentru cei ce vor)... nu este de scandal, am spus in repetate randuri ca nu caut scandal! Nu stiu cu ce te-am deranjat eu pe tine sau pe oricare altul, in afara de postari multe dar pentru acest scop am deschis aici topic de discutii, inclusiv pentru cei ca tine, sa nu mai aiba de ce sa comenteze la adresa mea! Cum spuneam, ma voi rezuma sa postez doar aici, cei ce se simt ofensati sau deranjati de acest topic pot sa treaca peste! Intelegi? Mult succes in tot ceea ce ti-ai propus!

Nu am nimic cu tine si nu am comentat la adresa ta ,era doar o parere. De ce ar comenta unii de tine, esti vreo vedeta autohtona sau internationala? Iti dai prea multa importanta. Totusi reciteste-ti postarea si spune-mi daca intelegi ceva. Te invarti in jurul cozii.

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, kirikiri a spus:

Nu am nimic cu tine si nu am comentat la adresa ta ,era doar o parere. De ce ar comenta unii de tine, esti vreo vedeta autohtona sau internationala? Iti dai prea multa importanta. Totusi reciteste-ti postarea si spune-mi daca intelegi ceva. Te invarti in jurul cozii.

M-ai intrebat ceva pe topicul Mayei! Dar acolo nu ti-am raspuns ca nu ma intereseaza in general cum ma privesc altii! Deci ai spus ceva de mine la un momentdat, fara a ma intersecta cu tine... si chiar daca nu ai comentat la adresa mea, ai scris pe topicul deschis de mine pentru discutii cu mine, altfel nu iti raspundeam! Deci daca doresti sa porti un dialog civilizat cu mine sau sa imi propui ceva te citesc, daca ai de gand sa incepi sa ma acuzi de anumite chestii este alegerea ta, dar iti spun de pe acum ca nu voi da curs rautatilor nimanui! Spor sa avem in toate!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 2 ore, nicieu a spus:

In speranta ca nu deranjez pe nimeni cu acest topic, si vazand ca e la moda, am deschis acest topic unde puteti sa imi recomandati, sa ma intrebati orice... sunt deschis tuturor si inca o data nu vreau cearta cu nimeni! Promit sa postez de acum doar aici pe topicul asta, nemaifacand offtopic pe forum, atata timp cat acest topic va fi lasat deschis... cine se simte deranjat de mine, il rog sa evite topicul sau sa voteze in poll (caci va fi si un poll cu parerile voastre)... in acest mod poate asa nu voi mai deranja pe nimeni pe acest forum si poate chiar voi renunta sa mai interactionez cu userii daca ajungem la aceasta concluzie impreuna!

Iar te alinti? 😁 Tu stii doar ca esti simpatic majoritatii. N-ai nevoie de validare😉

  • Like 1
  • Haha 2

Trăiește clipa! Fă-o să conteze!

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, carpe_diem a spus:

Iar te alinti? 😁 Tu stii doar ca esti simpatic majoritatii. N-ai nevoie de validare😉

Nu, chiar nu ma alint... am vazut ca benzema a deschis topic cu discutii cu el, si mi s-a parut idea buna! Voi posta doar aici! Gata cu off-topicul, gata cu cearta, gata cu mascareala pe alte topice!

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, carpe_diem a spus:

Pai nici aici nu e buna mascareala!

Pai si vezi cumva mascareala din partea mea? Am raspuns doar comentariilor intr-o anumita nuanta vis-a-vis de comentariu.

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Chiar acum, nicieu a spus:

@marcus6 spune si tu ceva! Te-am vazut pe aici... tu esti un om ok atunci cand nu iti bagi toate cele 😅 dar sa stii ca uneori te inteleg!

Eu nu mai zic nimic nu vreau sa mai intru în ceartă mi sa urît de țigănie gata nu mai înjur pe nimeni. Atît pot să zic că îmi pare rău după Maya îmi era dragă să o văd aici, deasta și intram pe aici la voi. 

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, marcus6 a spus:

Eu nu mai zic nimic nu vreau sa mai intru în ceartă mi sa urît de țigănie gata nu mai înjur pe nimeni. Atît pot să zic că îmi pare rău după Maya îmi era dragă să o văd aici, deasta și intram pe aici la voi. 

Poti sa intrii pentru mine daca vrei 😁 vezi ca nu e mascareala, iti zic pe bune 😉

Link spre comentariu
Acum 5 minute, marcus6 a spus:

Eu nu mai zic nimic nu vreau sa mai intru în ceartă mi sa urît de țigănie gata nu mai înjur pe nimeni. Atît pot să zic că îmi pare rău după Maya îmi era dragă să o văd aici, deasta și intram pe aici la voi. 

Idem! Maya colora discuțiile! Maya, unde ești tu fata??? Hai măcar pe topicul lui nicieu să postezi ceva!!!

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, Ioioio1 a spus:

Idem! Maya colora discuțiile! Maya, unde ești tu fata??? Hai măcar pe topicul lui nicieu să postezi ceva!!!

 

Tu ai impresia ca se lasa atat de usor (desi mi-as dori)? Mi-ar placea sa intre si sa stea la discutii pe topicul asta! Nu am mai vorbit cu ea de vre-o saptamana si ceva

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
1 hour ago, nicieu said:

A plecat acasa o luna jumate sau doua! Revine ea... dar tot este greu cu ea! Mi-e teama de cum ar reactiona daca i-as propune o chestie 

Fa cumva sa cazi in picioare in caz ca te refuza. Gasesti tu momentul si vorbele. Arunca-i "pastile" , "da-o cu manta". Atunci nu are ce comenta. Adica sa faci in asa fel incat sa se simta si ea vinovata intr-un fel. Hai ca esti baiat destept.

Si in caz de ceva, te doare la basca... sau sunt facute schimburile in asa fel incat navigati pe aceeasi nava mereu?

In cel mai rau caz, schimbi compania. 🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, marcus6 a spus:

Dacă o aduci pe @Maya-69înapoi pe forum intru. 😁

Maya e pe forum, vei primi un punct de reputatie la cele doua postari ale tale de la ea, ai sa vezi! Doar ca este pe vibration mode! 😁

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, playmaker a spus:

Fa cumva sa cazi in picioare in caz ca te refuza. Gasesti tu momentul si vorbele. Arunca-i "pastile" , "da-o cu manta". Atunci nu are ce comenta. Adica sa faci in asa fel incat sa se simta si ea vinovata intr-un fel. Hai ca esti baiat destept.

Si in caz de ceva, te doare la basca... sau sunt facute schimburile in asa fel incat navigati pe aceeasi nava mereu?

In cel mai rau caz, schimbi compania. 🤣🤣

Hmmm, tu nu spui rau, dar chiar imi place pe nava asta si nu datorita ca se perindeaza ea pe aici! E o nava buna din multe puncte de vedere... echipa, navlu, munca, etc... de spus ii spun eu intr-o zi ca glume am in mine, dar e nevoie de un moment oportun, nu este ca pe strada, o vezi pe una si nu ai nimic de pierdut... e mai complicat, dar nu imposibil!

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 6 minute, marcus6 a spus:

Da nu vrea să mai intre la vorbă cu noi e supărată rău fata, cînd merg la ea o înpac eu. 

Din pacate Maya nu mai tine nici macar 1% la userul nicieu! 😓 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...