Sari la conținut

💞Camy 🌸Skinny🌸 0749464060 💞


Camy1

Postări Recomandate

Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Acum 11 minute, Camy1 a spus:

E amuzant? Nu e ca și cum nu  am anunțat ca mai am câteva zile.

probabil n ai înțeles🤔🤯

poate te am lămurit  acum!

te pup!

Draga @Camy1 asta am vrut sa transmit si eu, faptul ca nici ju ai plecat din Tm (ai anuntat ca mai stai) si el te-a intrebat ca, cand te intorci.

era o gluma inocenta

spooor la treaba🤪😘

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 2 minute, TheKing15 a spus:

Draga @Camy1 asta am vrut sa transmit si eu, faptul ca nici ju ai plecat din Tm (ai anuntat ca mai stai) si el te-a intrebat ca, cand te intorci.

era o gluma inocenta

spooor la treaba🤪😘

Asemenea😘

Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Acum 17 ore, curvarexpert a spus:

Tinere sunt la munca nu pot lipsi ca să ii fac o ultima vizita pe acest an de aceia am întrebat acuma te-am lămurit 

M-ai lamurit fiule, dar asi fi fost mai lamurit daca erau sinceva semne de punctuatie😂😂

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Cine mă ajută cu o părere? 

Dintre cei care le-ați vizitat pe colegele Emmei, cât de frumoasă este Camy prin comparație? Serviciille și tarifele sunt exact la fel, dar (măcar) o deosebire trebuie să fie. Am încercat să aflu singurel dar din păcate fata închide porțile cu lacătul la 22:00... Cred că dă și drumul la câini, să fie sigură că nu mai ajunge nimeni la ea ☺️

Camy, îmi spui te rog frumos câte zile mai ești de găsit în frumosul nostru oraș de pe malul Begăi? Poate reușesc cumva să mă mobilizez să ajung să te cunosc și să-ți fac un cadou frumos cu ocazia Crăciunului 😜

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 2 minute, TheKing15 a spus:

Draga @Camy1 asta am vrut sa transmit si eu, faptul ca nici ju ai plecat din Tm (ai anuntat ca mai stai) si el te-a intrebat ca, cand te intorci.

era o gluma inocenta

spooor la treaba🤪😘

Asemenea😘

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 31 minute, Cozonac7 a spus:

Cine mă ajută cu o părere? 

Dintre cei care le-ați vizitat pe colegele Emmei, cât de frumoasă este Camy prin comparație? Serviciille și tarifele sunt exact la fel, dar (măcar) o deosebire trebuie să fie. Am încercat să aflu singurel dar din păcate fata închide porțile cu lacătul la 22:00... Cred că dă și drumul la câini, să fie sigură că nu mai ajunge nimeni la ea ☺️

Camy, îmi spui te rog frumos câte zile mai ești de găsit în frumosul nostru oraș de pe malul Begăi? Poate reușesc cumva să mă mobilizez să ajung să te cunosc și să-ți fac un cadou frumos cu ocazia Crăciunului 😜

Salut , este foarte ftumoasa ...din cele 5 fete ...cred ca este pe.locul.2 la frumusete 😉😉

  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
1 oră în urmă, Cozonac7 a spus:

Cine mă ajută cu o părere? 

Dintre cei care le-ați vizitat pe colegele Emmei, cât de frumoasă este Camy prin comparație? Serviciille și tarifele sunt exact la fel, dar (măcar) o deosebire trebuie să fie. Am încercat să aflu singurel dar din păcate fata închide porțile cu lacătul la 22:00... Cred că dă și drumul la câini, să fie sigură că nu mai ajunge nimeni la ea ☺️

Camy, îmi spui te rog frumos câte zile mai ești de găsit în frumosul nostru oraș de pe malul Begăi? Poate reușesc cumva să mă mobilizez să ajung să te cunosc și să-ți fac un cadou frumos cu ocazia Crăciunului 😜

Pana joi!

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 3 ore, Cozonac7 a spus:

Cine mă ajută cu o părere? 

Dintre cei care le-ați vizitat pe colegele Emmei, cât de frumoasă este Camy prin comparație? Serviciille și tarifele sunt exact la fel, dar (măcar) o deosebire trebuie să fie. Am încercat să aflu singurel dar din păcate fata închide porțile cu lacătul la 22:00... Cred că dă și drumul la câini, să fie sigură că nu mai ajunge nimeni la ea ☺️

Camy, îmi spui te rog frumos câte zile mai ești de găsit în frumosul nostru oraș de pe malul Begăi? Poate reușesc cumva să mă mobilizez să ajung să te cunosc și să-ți fac un cadou frumos cu ocazia Crăciunului 😜

Mi se pare logic sa “închid porțile lacătului “ la ora 22 atata timp cât încep sa lucrez de dimineața 😘

tie nu??🤔

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
40 minutes ago, Camy1 said:

Mi se pare logic sa “închid porțile lacătului “ la ora 22 atata timp cât încep sa lucrez de dimineața 😘

tie nu??🤔

Mi se pare logic să faci cât mai multe lucruri care-ți aduc plăcere și satisfacție... Tu m-ai privat de un astfel de lucru. 

Da' nu-i stres, vin cu barosul să sparg lacătul. Nu renunț eu așa ușor la plăcerea și satisfacția mea! 😜

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 4 ore, Cozonac7 a spus:

Cine mă ajută cu o părere? 

Dintre cei care le-ați vizitat pe colegele Emmei, cât de frumoasă este Camy prin comparație? Serviciille și tarifele sunt exact la fel, dar (măcar) o deosebire trebuie să fie. Am încercat să aflu singurel dar din păcate fata închide porțile cu lacătul la 22:00... Cred că dă și drumul la câini, să fie sigură că nu mai ajunge nimeni la ea ☺️

Camy, îmi spui te rog frumos câte zile mai ești de găsit în frumosul nostru oraș de pe malul Begăi? Poate reușesc cumva să mă mobilizez să ajung să te cunosc și să-ți fac un cadou frumos cu ocazia Crăciunului 😜

    Salutare colegu Cozonac7 eu am fost de câteva ori și la Camy și la Mira,întrebarea e puțin subiectivă fiecare are frumusețea ei cu plusuri cu minusuri.  Mira e cea m-ai înaltă din ele ,cred ca și cea m-ai tinerica ,un chip foarte frumos , sâni micuți, la oral are un joc de limbă foarte frumos mie unu m-ia plăcut, pasarica micuță am simtit-o destul de bine,nu oferă AP .                                             Camy e un pic prea slabuta, buze faine mărite, cred ca e un pic m-ai mare la vârsta decât Mira, oral ventuzat bine tente de deep,oferă AP.                             Atitudine amândouă te fac să te simți bine . Fiecare are farmecul ei ,cel m-ai mergi la amândouă 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
7 minutes ago, Victor87 said:

    Salutare colegu Cozonac7 eu am fost de câteva ori și la Camy și la Mira,întrebarea e puțin subiectivă fiecare are frumusețea ei cu plusuri cu minusuri.  Mira e cea m-ai înaltă din ele ,cred ca și cea m-ai tinerica ,un chip foarte frumos , sâni micuți, la oral are un joc de limbă foarte frumos mie unu m-ia plăcut, pasarica micuță am simtit-o destul de bine,nu oferă AP .                                             Camy e un pic prea slabuta, buze faine mărite, cred ca e un pic m-ai mare la vârsta decât Mira, oral ventuzat bine tente de deep,oferă AP.                             Atitudine amândouă te fac să te simți bine . Fiecare are farmecul ei ,cel m-ai mergi la amândouă 

Mulțumesc frumos pentru răspuns. 

Pe Mira am cunoscut-o. La fel și pe celelalte 3 (foste) colege ale Emmei. Întrebarea este într-adevăr uMpicuț subiectivă...deși cea mai frumoasă dintre ele este o brunetă, eu tot una din blonde prefer. 

Oricum, am să o vizitez și pe Camy. N-ar fi frumos să încheiem anul fără să ne cunoaștem personal. Cine știe...poate ce-i mai bun rămâne la final 🥰

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
5 hours ago, Cozonac7 said:

Cine mă ajută cu o părere? Dintre cei care le-ați vizitat pe colegele Emmei, cât de frumoasă este Camy prin comparație? Serviciille și tarifele sunt exact la fel, dar (măcar) o deosebire trebuie să fie.

Nici n-am stiut ca Emma a avut atatea colege! Cand eu am fost la ea, nu avea colega... Recent am fost si la Camy, dar nu statea cu Emma (dar mi-a spus ca a stat, in trecut).

Acum am vazut ca Mira e colega cu Emma, dar n-am vizitat-o... cred ca e clar de ce: nu ofera anal! Deci serviciile nu sunt tocmai la fel...

Ca aspect, si Camy si Emma sunt dragute, dar subtirele si cu sanii micuti! Per ansamblu, daca ma uit in urma, arata prea "adolescentin" ca sa fie exact pe gustul meu! Prefer o femeie care s-a mai "copt"!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 16 minute, danp123 a spus:

Nici n-am stiut ca Emma a avut atatea colege! Cand eu am fost la ea, nu avea colega... Recent am fost si la Camy, dar nu statea cu Emma (dar mi-a spus ca a stat, in trecut).

Acum am vazut ca Mira e colega cu Emma, dar n-am vizitat-o... cred ca e clar de ce: nu ofera anal! Deci serviciile nu sunt tocmai la fel...

Ca aspect, si Camy si Emma sunt dragute, dar subtirele si cu sanii micuti! Per ansamblu, daca ma uit in urma, arata prea "adolescentin" ca sa fie exact pe gustul meu! Prefer o femeie care s-a mai "copt"!

    Frumoase ,drăguțe dar Emma are niște superbi

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 3 ore, Cozonac7 a spus:

Mi se pare logic să faci cât mai multe lucruri care-ți aduc plăcere și satisfacție... Tu m-ai privat de un astfel de lucru. 

Da' nu-i stres, vin cu barosul să sparg lacătul. Nu renunț eu așa ușor la plăcerea și satisfacția mea! 😜

Perfect😂✌️😘❤️

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator curvarexpert
Reputație: 0

Bună am reușit să o vizitez ieri pe aceasta fata frumoasa,nu pot da note sper sa nu te superi camy dar ma-m simțit foarte bine cu tine iti mulțumesc frumos și sper sa te mai prind o data astazi sau mâine dacă îmi permite munca te pup și sa ne auzim de bine🥰

O recomand cu încredere 

De revenit eu unul da 

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 4 ore, curvarexpert a spus:

Bună am reușit să o vizitez ieri pe aceasta fata frumoasa,nu pot da note sper sa nu te superi camy dar ma-m simțit foarte bine cu tine iti mulțumesc frumos și sper sa te mai prind o data astazi sau mâine dacă îmi permite munca te pup și sa ne auzim de bine🥰

O recomand cu încredere 

De revenit eu unul da 

Te astept cu drag!❤️💕

Link spre comentariu

  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
La 22.12.2021 la 12:23, Camy1 a spus:

Dispo pana la ora 20 !
       Va pup și va astept !

               💖💖💖💖💖💖💖💖

Buna, mai stie cineva de Camy? Cand se intoarce?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...