Sari la conținut

recomandare masaj


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

dragi colegi,

as vrea sa incerc un masaj in clooj, ce e drept nu am mai fost de cativa ani la asa ceva si din ce citesc la sectiunea masaj nu prea imi da incredere.

asadar, recomandari de fete care fac masaj complet, cu finalizare, erotic, cum se zice.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

La Cleo finalizarea e OBLIGATORIU cu mana sau cu corpul. In caz ca vrei mai mult, nu se poate. Incearca aici:

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/masaj-erotic/g5h0g97f16607h54269dd2g083i2h4fe.html

Pe vremuri era masaj cu finalizare orala sau normala. Doar ca nu te lasa sa te joci cu degetelul.

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 1 oră, carlos_cj a spus:

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/masaj-erotic/g5h0g97f16607h54269dd2g083i2h4fe.html

Pe vremuri era masaj cu finalizare orala sau normala. Doar ca nu te lasa sa te joci cu degetelul.

Ani de-a randul se si futea. Apoi brusc a disparut complet si a revenit dupa ceva timp fara sa mai ofere sex. Motivul cred ca nu este ca s-ar fi pocait, banuiesc alte motive, au fost zvonuri.

Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca
Acum 2 ore, Cacatul_pute a spus:

Ani de-a randul se si futea. Apoi brusc a disparut complet si a revenit dupa ceva timp fara sa mai ofere sex. Motivul cred ca nu este ca s-ar fi pocait, banuiesc alte motive, au fost zvonuri.

Pe vremuri am vizitat-o, avea in program si finalizare orala si normal protejat. De zvonuri n-am auzit, nu stiu. Ce zvonuri?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
Acum 11 ore, miticaxx a spus:

...sa incerc un masaj in clooj, ce e drept nu am mai fost...

Bâ mitică cu doi de X, dacă cumva aterizezi p-aci, să știi că orașul se numește Cluj-Napoca, nu clooj!

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Chiar acum, dorinel18' a spus:

Bâ mitică cu doi de X, dacă cumva aterizezi p-aci, să știi că orașul se numește Cluj-Napoca, nu clooj!

 

Da-i pace, el vine cu avionul la Cluj, și pentru avioane tabla de întrare în oraș asa se scrie cum spune el, ca are un iz mai occidental.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
Chiar acum, altu2 a spus:

 

Da-i pace, el vine cu avionul la Cluj, și pentru avioane tabla de întrare în oraș asa se scrie cum spune el, ca are un iz mai occidental.

Mda... și se mai așteaptă să și primeasca informații utile de la cloojeni.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...