Sari la conținut

Anna 0759681390


Postări Recomandate

  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 8 ore, Inairina1510 a spus:

Buna dimineata❤️ 

Disponibila❤️

Sunt colega Anei 😘

Inca nu a reusit sa-si incarce contul 😘😘

 

Ca sa posteze ea (Ana) .. nu trebuie sa aiba contul platit sa-si anunte dispoanibilitatea … asa ca las-o pe ea sa scrie aici, nu mai posta in locul ei, ce e asa greu de inteles? Daca ea nu se pricepe, posteaza tu, dar de pe contul Anei, nu de pe al tau🤦‍♂️

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat aseară cele doua căprioare.  

Anna a fost a doua pe listă. Mi-au plăcut sânii,  corpul armonios  pozele sunt reale. Arata foarte bine. 

Ca servicii la oral s-a descurcat foarte bine, umed, adânc, și incet  fără sa comenteze absolut nimic. Fiind al doilea număr a trebuit sa insiste un pic și după vreo 10 minute am propus sa luam o pauza. N-am îmbrățișat,  m-am mai jucat eu ca sânii,  pasa,  curat totul fără mirosuri suspecte. 

Am reluat acțiunea cu încă vreo 10 minute de oral, apoi am pus cauciucul și am luat-o pe la spate într-o parte. 

Senzație! Fata se umezește natural de a udat patul. Am pompat încet încă vreo 15 minte pana am capitulat înăuntru. Se mișcă binișor. 

Mie mi-a plăcut. 

Ca dezavantaje distanta mare dar merita și cred ca o sa o mai vizitez. 

E proaspăt venita abia de luni. Nu știu cât sta sper sa o mai prind măcar o data. 

Amenda a fost 150 inițial dar am întrat în prelungiri și am mai achitat diferența pana la o ora.  

De recomandat! Mai ales ca lucrează și pana mai târziu.  Eu am fost la 11.30 noaptea.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am uitat notele:

Din partea mea are nota 9 pe linie. 

Nota 9 pentru :Oral (np) fără cim, normal, corp frumos, carnea tare, sex normal.

Nota 10 pentru sani.

Baia regulamentara și echipata corespunzător, 

Apartament 2 camere curat

Prosop curat

...să-mi mulțumiți după...

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Salutare colegi si dobrîi dieni cum ar veni...

Am vizitat o si eu recent pe Anna si confirm in mare parte recenziile anterioare, respectiv:

Imparte locatia cu Irina, apartament curat,cu de toate in Avantgarden 3. 

Dpdv fizic, Anna este o tipa frumoasa (gen girl next door), inalta, cu sani nr. 3 frumosi, ca la 21 de ani. Constitutie atletica, 170, 55kg.

Atitudinea deschisa, vorbareata, isteata si glumeata. Te simti ca la amanta. Nu m am simtit grabit sau inconfortabil. GFE bun.

Am beneficiat de ON, NP si COF pt 250 ora. Oralul peste medie, bun. Nu face deep si nu are artificii, dar stie ce face. Normalul bun si el, de te face sa crezi ca ii place si ei :). Cof e cof, dar asa, mai pe obraz.

Raport calitate pret bun, atuul ei fiind sanii tineri. Nimic de reprosat. O dulceata de fata.

PS.Am vazut o si pe Irina, colega ei mai incepatoare. E mai timida decat Anna si parca are fundul putin mai mare (prin halat n am vazut f bine). 

 

  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...