Sari la conținut

0743,883,242nimfy


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti/Brasov
  • Oras:Bucuresti/Brasov

Buna! Targhetez domnii care apreciază o domnișoara drăguța și pisicoasa lângă care te poți relaxa si aprinde intr-o ora de dragoste senzuala și totala!

Caut domn bine dispus ,plăcut , cu bune intenții și foarte generos ! A319136C-BD71-4CA7-9808-2F6B4E291174.jpeg.b2d839b20d64459d92150ec5892c20a4.jpeg

Tel 0743883242 

100euro-pana la 1,30h 

200euro -6h

300euro-12h

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 3 ore, nimfy a spus:

Buna! Targhetez domnii care apreciază o domnișoara drăguța și pisicoasa lângă care te poți relaxa si aprinde intr-o ora de dragoste senzuala și totala!

Caut domn bine dispus ,plăcut , cu bune intenții și foarte generos ! A319136C-BD71-4CA7-9808-2F6B4E291174.jpeg.b2d839b20d64459d92150ec5892c20a4.jpeg

Tel 0743883242 

100euro-pana la 1,30h 

200euro 

Îți dau 5 lei sa te faci bine

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Vertas
  • Oras:Vertas
7 hours ago, nimfy said:

Buna! Targhetez domnii care apreciază o domnișoara drăguța și pisicoasa lângă care te poți relaxa si aprinde intr-o ora de dragoste senzuala și totala!

Caut domn bine dispus ,plăcut , cu bune intenții și foarte generos ! A319136C-BD71-4CA7-9808-2F6B4E291174.jpeg.b2d839b20d64459d92150ec5892c20a4.jpeg

Tel 0743883242 

100euro-pana la 1,30h 

200euro -6h

300euro-12h

La cum te-ai exprimat, punctuatia si modul inca care tu ne arati ca ai invatat un cuvant nou “target”, acela fiind pus intr-un context incoerent si fara sens.

Asta nu arata decat ca miroase a hamsie!

Faptul ca ceri niste bani, ce te incadreaza la lux, fara sa oferi detalii, servicii si sa ai cel putin o exprimare coerenta si nu de anii 2000 cand ne excitau anunturile cu “dragoste senzuala si totala” si invata dracu sa folosesti adjectivele alea, ca nu exista dragoste totala imbecilule.

Comunitatea iti multumeste ca ne-ai scapat de un drum facut degeaba, darita exprimarii tale de caras dat prin usturoi!

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti/Brasov
  • Oras:Bucuresti/Brasov
Acum 8 ore, tempus a spus:

La cum te-ai exprimat, punctuatia si modul inca care tu ne arati ca ai invatat un cuvant nou “target”, acela fiind pus intr-un context incoerent si fara sens.

Asta nu arata decat ca miroase a hamsie!

Faptul ca ceri niste bani, ce te incadreaza la lux, fara sa oferi detalii, servicii si sa ai cel putin o exprimare coerenta si nu de anii 2000 cand ne excitau anunturile cu “dragoste senzuala si totala” si invata dracu sa folosesti adjectivele alea, ca nu exista dragoste totala imbecilule.

Comunitatea iti multumeste ca ne-ai scapat de un drum facut degeaba, darita exprimarii tale de caras dat prin usturoi!

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti/Brasov
  • Oras:Bucuresti/Brasov

Dispari hamsie !  Eu nu am intrat peste tine aruncând cu presupuneri! Dacă faci o recenzie după o vizita ,da ! Dar cât timp nu ai beneficiat de serviciile mele și nici eu de banii tai ,descărcati ura in alta parte  și lasă-ma pe mine sa am o zi frumoasa ! 

Sex total sunt serviciile mele :oral,normal,anal

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Vertas
  • Oras:Vertas
1 hour ago, nimfy said:

Dispari hamsie !  Eu nu am intrat peste tine aruncând cu presupuneri! Dacă faci o recenzie după o vizita ,da ! Dar cât timp nu ai beneficiat de serviciile mele și nici eu de banii tai ,descărcati ura in alta parte  și lasă-ma pe mine sa am o zi frumoasa ! 

Sex total sunt serviciile mele :oral,normal,anal

Spor la cafeluta, vezi ca te ataci si se umfla icrele in tine macro afumat.

 

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc
18 hours ago, nimfy said:

Buna! Targhetez domnii care apreciază o domnișoara drăguța și pisicoasa lângă care te poți relaxa si aprinde intr-o ora de dragoste senzuala și totala!

Caut domn bine dispus ,plăcut , cu bune intenții și foarte generos ! A319136C-BD71-4CA7-9808-2F6B4E291174.jpeg.b2d839b20d64459d92150ec5892c20a4.jpeg

Tel 0743883242 

100euro-pana la 1,30h 

200euro -6h

300euro-12h

Accepti 8999 forinti pt 30 min ? 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
Acum 3 ore, silverzxx a spus:

Caaat !?!? 

 

Nici euro nu mai e ce era dar nici matematica ta....

Ai dreptate :)) deci sub 200 ora 

Mulțumesc că mi-ai atras atenția. 

Se mai întâmplă, de obicei sunt atent la calcule, dar de data asta se pare că mi-a scăpat :(

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 7 ore, nimfy a spus:

Dispari hamsie !  Eu nu am intrat peste tine aruncând cu presupuneri! Dacă faci o recenzie după o vizita ,da ! Dar cât timp nu ai beneficiat de serviciile mele și nici eu de banii tai ,descărcati ura in alta parte  și lasă-ma pe mine sa am o zi frumoasa ! 

Sex total sunt serviciile mele :oral,normal,anal

Inchide topicul....apucate de tricotat , e mai ok

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 19.10.2021 la 16:24, sabinmeeee a spus:

Ai dreptate :)) deci sub 200 ora 

Mulțumesc că mi-ai atras atenția. 

Se mai întâmplă, de obicei sunt atent la calcule, dar de data asta se pare că mi-a scăpat :(

200 de euro sunt 1000 de lei deci la 6 ore o ora este 166,66.  Pretul poate parea ok . Insa ai nevoie de 7-8 ore in total (cu drum cu tot) Din cele 6 ore poate ies 3 finalizari sau poate 4. Ca le faci in 3 ore-4ore la foc continuu (cine poate) sau in decursul celor 6 ore tot raman 2 ore nefolosite efectiv deci cel putin 2 ore vor fi de socializare, tigare, baie, un proseco sau altele. Daca o luam strict pe timp tot 250 ora de actiune reala. Dar pentru cei care apreciaza genul pare a fi o oferta ok. In conditiile astea as mai pune 500 in plus si ar fi onoapte intreaga inclusiv mult ravnitul futai pe nepisate de dimineata. Daca serviciile sunt ok iar fata arata bine si e de gasca eu as fi tentat la varianta de 12 ore, sa imi scot femeile din cap macar 10 zile. E drept ca as cam ramane fara buget dar uneori mai merge si o nebunie. Nu dati cu hate, e doar punctul meu de vedere.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 14 minute, partygoer a spus:

200 de euro sunt 1000 de lei deci la 6 ore o ora este 166,66.  Pretul poate parea ok . Insa ai nevoie de 7-8 ore in total (cu drum cu tot) Din cele 6 ore poate ies 3 finalizari sau poate 4. Ca le faci in 3 ore-4ore la foc continuu (cine poate) sau in decursul celor 6 ore tot raman 2 ore nefolosite efectiv deci cel putin 2 ore vor fi de socializare, tigare, baie, un proseco sau altele. Daca o luam strict pe timp tot 250 ora de actiune reala. Dar pentru cei care apreciaza genul pare a fi o oferta ok. In conditiile astea as mai pune 500 in plus si ar fi onoapte intreaga inclusiv mult ravnitul futai pe nepisate de dimineata. Daca serviciile sunt ok iar fata arata bine si e de gasca eu as fi tentat la varianta de 12 ore, sa imi scot femeile din cap macar 10 zile. E drept ca as cam ramane fara buget dar uneori mai merge si o nebunie. Nu dati cu hate, e doar punctul meu de vedere.

PS As alege varianta de 12 ore dupa o vizita prealabila, mult mai scurta, sa decid in cunostiinta de cauza daca domnisoara si serviciile sunt ok si avem ce face atata amar de vreme.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
1 oră în urmă, partygoer a spus:

PS As alege varianta de 12 ore dupa o vizita prealabila, mult mai scurta, sa decid in cunostiinta de cauza daca domnisoara si serviciile sunt ok si avem ce face atata amar de vreme.

Variante de 300 de europeni....vine....si vedeti Lord Of The Rings....

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti/Brasov
  • Oras:Bucuresti/Brasov
Acum 20 ore, AnubisHell a spus:

Variante de 300 de europeni....vine....si vedeti Lord Of The Rings....

Daaa! Mereu mi-am dorit sa fac și altceva in privința scenariilor sexuale iar sexul cu un elf intra  de azi pe lista fanteziilor mele . Buna idee! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...