Sari la conținut

0743,883,242nimfy


Postări Recomandate

Vizitator Marius2907
Reputație: 0
Acum 23 minute, franino a spus:

Mai stiti ceva de ea ? S a retras ? 

Din data de 03.11 scrie la whatsapp ul ei ca nu este in București. Dacă i salvezi nr., ma gândesc ca o sa vezi acolo când revine. E doar o presupunere, nu o știu pe doamna.

Seară bună!

Link spre comentariu
Vizitator max5678
Reputație: 0

Am vorbit eu cu ea pe videocall, arata foarte bine în opinia mea, am crezut ca face și deplasări însă doar la ea lucrează, mi s-a părut amabila :) as fi vrut sa ma vad cu ea, dar nu face deplasări!

Ce mi-a plăcut ca este ingrijita, cocheta, lenjerii foarte ok pe ea :) mai multe nu as putea sa va zic :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti/Brasov
  • Oras:Bucuresti/Brasov

Buna,sunt disponibila doar azi . 😘0743'883242

Sunt frumoasa ,siliconata,atrăgătoare și pisicuță.Creez conexiune pentru o intensitate mare a plăcerii sexuale ! Ma las pătrunsă total.de la 100 euro întâlnirea .

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 oră, omuldinpadure a spus:

baieti, hai sa ne asociem vreo 3-4 si sa o inchiriem pe 6 sau 12 ore. Care va bagati? Scadem mult costurile.

Nu stiu dacă ai zis la misto😂(așa cred) dar oricum nu cred ca accepta fata așa ceva. Cu un singur om e altceva față de 3 oameni in 6 ore cate 2h si 3 fin de om. Așa unu cât sa futa in 6h? Maxim 5-6 finalizari, așa la 3 oameni in 6 ore pot fi 9 finalizari. 
Bafta oricum, poate va înțelegeți!!!! 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 8 ore, nimfy a spus:

Buna ! Sunt in Bucuresti . 

Azi sunt o școlărița sexy și timida! Pentru programări astept apel video la :

0743883242

💋

eu am bani multi si vreau sa fut bunaciuni. altceva nu fut. si nu cred ca sunt singurul. asa ca baga poze recente, clare, fara photoshop daca vrei sa realizezi ceva.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti/Brasov
  • Oras:Bucuresti/Brasov

Buna!

Azi și mâine sunt in Bucuresti . 

Zona: lângă Primăria sector 1 

500 total 

confirmare video și programare la tel: 0743883242

Link spre comentariu
Reputație: 24016
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

500 lei durata 1,5 ore dar o singura finalizare. Doua finalizari dupa ce ne cunoastem prima data si exista o chimie, probabil sa fie si dorinta ei ptr doua futaiuri. Face fk….deci sr fi de vizitat. Poate se duce fratele Pupparo, are locatie in ansamblul nou din spatele prim sect 1. Daca ar posta si niste poze edificatoare ar fi super.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mergeam frate , nu e problema. Dar 1 singura finalizare in 1h si jumatate e putin pentru mine😀. 2 finalizari ar fi ok. Si doi la mana , sta prea putin , doar 2 zile. 

Sa stea si ea macar o saptamana. Sa avem timp s-o futem. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 17 ore, laury a spus:

500 lei durata 1,5 ore dar o singura finalizare. Doua finalizari dupa ce ne cunoastem prima data si exista o chimie, probabil sa fie si dorinta ei ptr doua futaiuri. Face fk….deci sr fi de vizitat. Poate se duce fratele Pupparo, are locatie in ansamblul nou din spatele prim sect 1. Daca ar posta si niste poze edificatoare ar fi super.

Cumva e colega cu denisa aia mica si buna de pula?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...