Sari la conținut

Curve de stradă din Arad


Postări Recomandate

  • Oras:Strainitate
  • Oras:Strainitate

Salut tuturor!

După foarte mult timp voi vizita din nou Aradul și voi rămâne acolo câteva zile.

Am amintiri foarte bune despre timpul petrecut acolo, în special în ceea ce privește experiențele cu curvele de strada.

Se pare că ceva s-a schimbat în ultima vreme și doamnele preferă confortul apartamentelor.

În orice caz, nu imi dau pe invins și sper să pot încărca pe cineva direct de pe trotuar.

Care este situația actuală?
Există încă unele zone bine frecventate? Sfaturi?
Îmi amintesc mai multe cărucioare la seară în partea periferica Calea Aurel Vlaicu sau pe sensul giratoriu spre Oradea.
Preferatele mele erau tinerele țigănești. Ieftine, disponibile si focoase.
În timpul zilei a fost ușor să găsești unele chiar și în unele baruri ... ex. Libelulă...
Vă mulțumesc pentru o actualizare

 

ì
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Fliki prietene te înțeleg. Și eu am amintiri plăcute, dar ca peste tot situația s-a împuțit... 😀 La Libelula nu mai au coji de portocala trase în ciocolata, nici curve... Activitate stradala mai exista dar slăbuț. De vreo 2 ani cred ca n-am mai servit ceva interesant. În vara am vrut sa duc la hotel o tigancusa dar când a auzit de hotel a cerut 500 🙊🤣 Vad ca zonele le știi bine 👌 Dacă găsești ceva interesant lasă un coment . Succesuri!

  • Like 1
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Oras:Strainitate
  • Oras:Strainitate
La 28.10.2021 la 0:28, x the impaler a spus:

Fliki prietene te înțeleg. Și eu am amintiri plăcute, dar ca peste tot situația s-a împuțit... 😀 La Libelula nu mai au coji de portocala trase în ciocolata, nici curve... Activitate stradala mai exista dar slăbuț. De vreo 2 ani cred ca n-am mai servit ceva interesant. În vara am vrut sa duc la hotel o tigancusa dar când a auzit de hotel a cerut 500 🙊🤣 Vad ca zonele le știi bine 👌 Dacă găsești ceva interesant lasă un coment . Succesuri!

E probabil ca voi arata in tara dupa ziua 15. Nu voi lipsi de dat vesti proaspete. Speram sa nu fine prea frigul si fetele nu se retraga in casa ...😁

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Salutare mai ii una ce arata bine si in Aradul nou spre Zadareni are niste sani ca am văzut-o vara si tot urmaream doar doar da am o retinere oricum ii de etnie dar pare mai draguta ca restu poate imi spune si mie careva daca a fost vizitata de careva de pe forum 

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Aia are ceva mini recenzii pe aici, citeste tot topicul. Desi erau si recenzii bune, eu nu m-as mai risca la cele de pe strada, gandindu-ma doar unde se spala dupa fiecare client. Adica niciunde.

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 27 minute, Razwy90 a spus:

ideea ar fi sa fi primul daca e :)))

Nici cand vine direct de acasa nu sunt convins ca s-a spalat cu dusul sau doar in lighean si a pus o tona de spray ieftin. Intreab-o daca face si Cim si Fk, atunci e si mai bine.😂😂😂

Eu zic pas.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...