Sari la conținut

Denisa 0726509974


Postări Recomandate

Revin despre ...doamna Denisa ! Locatie str Marasesti , parter , locatie cunoscuta - 100 fin + 50 lei anal ! 
oral -  fara cauciuc bun dar maxim 2 min si m-a grabit la normal ca vrea sa o simta 

normal - pe la spate , tare tinand-o de bazin iar ea cu mana la pasarica 

anal- pe la spate , intart destul de usor bagat adanc , vrea si aici sa dai tare in ea apoi schimbat pozitie cu ea pe spate intinsa pe pat ... normal ... anal unde am si terminat cu ea frecandu-se la pasarica ori sa finalizeze si ea ori sa ma excite sa scape mai repede ! 

fizic - normal , sani mici si moi ( am supt putin la ei unde am gasit si laptic ) , fund pronuntat nici mare nici mic dar moale insa dornic de pus puloaca in el , nemachiata , nerujata , in bikini , maoiu alb si sesete albe , parul prins in coada , tipa e mamica din cate am mirosit eu 

camera - mizerie pe jos , ea mergea incaltata prin camera , patul deranjat si cu un cearceaf murdarel , miros de tigara ( fuma cand am ajuns ) 

I-am cerut o anumita tinuta dar nu s-a chinuit sa si-o ia ...desi mi-a confirmat ca o are si se imbraca , la telefon cam rece si grabita dar in casa mai dulce si naturala ! 

calitate pret servicii - buna ! 
 

Are fata un bmw seria 3 albastru cu numere de GJ ... asta nu prea mi-a placut ( nu sunt rasist dar ... ) , noi nu avem valcence sa faca treaba dar au altii si ne trimit .... 

De revenit - doar daca e mai atenta la cerintele clientului si cu un minim de curatenie in locatie ! 
 

Vizitat pe date de 05.01.2021 orele 15-20 :) ! 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
Acum 36 minute, pupiincur a spus:

Revin despre ...doamna Denisa ! Locatie str Marasesti , parter , locatie cunoscuta - 100 fin + 50 lei anal ! 
oral -  fara cauciuc bun dar maxim 2 min si m-a grabit la normal ca vrea sa o simta 

normal - pe la spate , tare tinand-o de bazin iar ea cu mana la pasarica 

anal- pe la spate , intart destul de usor bagat adanc , vrea si aici sa dai tare in ea apoi schimbat pozitie cu ea pe spate intinsa pe pat ... normal ... anal unde am si terminat cu ea frecandu-se la pasarica ori sa finalizeze si ea ori sa ma excite sa scape mai repede ! 

fizic - normal , sani mici si moi ( am supt putin la ei unde am gasit si laptic ) , fund pronuntat nici mare nici mic dar moale insa dornic de pus puloaca in el , nemachiata , nerujata , in bikini , maoiu alb si sesete albe , parul prins in coada , tipa e mamica din cate am mirosit eu 

camera - mizerie pe jos , ea mergea incaltata prin camera , patul deranjat si cu un cearceaf murdarel , miros de tigara ( fuma cand am ajuns ) 

I-am cerut o anumita tinuta dar nu s-a chinuit sa si-o ia ...desi mi-a confirmat ca o are si se imbraca , la telefon cam rece si grabita dar in casa mai dulce si naturala ! 

calitate pret servicii - buna ! 
 

Are fata un bmw seria 3 albastru cu numere de GJ ... asta nu prea mi-a placut ( nu sunt rasist dar ... ) , noi nu avem valcence sa faca treaba dar au altii si ne trimit .... 

De revenit - doar daca e mai atenta la cerintele clientului si cu un minim de curatenie in locatie ! 
 

Vizitat pe date de 05.01.2021 orele 15-20 :) ! 

Daca vrei te dau o tura😅și în legătură cu. Curățenia daca vrei vi sa îmi faci u curat😉daca știi ce mașina am înseamnă că mai urmărit🤨...nu este ok să urmărești pe nimeni nu știu ce vrei sa faci și ce urmărești dar sa știi că nu mă afectează în niciun fel🤦daca asta intenționezi sa faci😏.Te pupa Denisa!💋

Snapchat-1770601718.jpg

  • Haha 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Balkani
  • Oras:Balkani

Iti faci si tu whatsapp Denisa? I-ar ajuta pe multi clienti sa comunice avand in vedere situatiile putin mai dificile ale unora, plus ca daca ai deja alt numar de whatsapp poti sa iti descarci whatsapp bussiness si sa iti faci cont cu numarul pe care il ai pus si pe forum

Doar ca sugestie, in rest ca si servicii esti super

  • Like 1
Link spre comentariu
1 oră în urmă, pupiincur a spus:

Revin despre ...doamna Denisa ! Locatie str Marasesti , parter , locatie cunoscuta

calitate pret servicii - buna
 

Are fata un bmw seria 3 albastru cu numere de GJ ... asta nu prea mi-a placut ( nu sunt rasist dar ... ) , noi nu avem valcence sa faca treaba dar au altii si ne trimit .... 

De revenit - doar daca e mai atenta la cerintele clientului si cu un minim de curatenie in locatie ! 
 

Vizitat pe date de 05.01.2021 orele 15-20 :) ! 

te cam incurci grav in bipolaritate ...hai sa-ti explic si de ce!

comentariile tale ..de fapt.. recenziile tale mincinoase.. (cum faci de altfel..cam pe la toate..din cate mi-au soptit ceva pasarici valcene*).. programari de pe diferite nr de tel.. pentru ca nu mai esti primit de nici una. hhmmm? DUBIOS!

revenind: "recenzii" bune.. pana in momentul in care te-am dat cu curu de gheata.:

..1.. nu se fac astfel de chestii.. dupa ce iesi de la fete..sa stai sa le urmaresti ce fac ele,dupa vizita ta...(fata a fost la salon.. ca daca era la intalnire cu "nr de GJ".. acum tastai cu ..nasul probabil.. ).. repet! STALKER! ceea ce mi s-a confirmat!. . daca ajungi si la hartuire, nu doar la urmarit fetele.. nu te vad deloc bine!

.. 2 .. 2 recenzii mincinoase, de pe conturi banate..

..3 .. nu se dau detalii despre locatie ..asa cum ai facut tu!.. astea 3 aspecte il rog pe @pisicutssa le i-a in vedere si sa i-a masuri... cat si motivul recenziei distinsului pupincurist! evidenta din postarile de mai sus.

ai dedus corect, ca cunosc fata.. si ai aplicat cea mai proasta strategie...oricum esti necredibil, pentru multa lume.. fetele care te cunosc, te evita.

la Denisa NU ai fost niciodata in trecut!.

pe mine nu asta ma intereseaza..ci actiunile tale on/offline..Hartuitor! Mincinos! Razbunator!

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 57 minute, Denisaaa04 a spus:

Daca vrei te dau o tura😅și în legătură cu. Curățenia daca vrei vi sa îmi faci u curat😉daca știi ce mașina am înseamnă că mai urmărit🤨...nu este ok să urmărești pe nimeni nu știu ce vrei sa faci și ce urmărești dar sa știi că nu mă afectează în niciun fel🤦daca asta intenționezi sa faci😏.Te pupa Denisa!💋

Snapchat-1770601718.jpg

Nu faci bani sa platesti pe vreuna sa-ti faca curat ? Pacat ... ca ai o astfel de atitudine ... nasola ! 
Ma gandeam ca ti-ai luat masina din banii nostrii - nu inteleg supararile prostesti 

Nu stau sa urmaresc astfel de fete cu acest job , as face-o dar pentru alt tip posibil candva ...undeva DAR din moment ce te-am vazut in masina in parcarea de langa bloc ... nu iti da talente ca te urmaresc aiurea ! 

Eram sigur ca te ataci si ca sari de cur in sus referitor la igiena si curatenia interioara DAR  pune mana si fa curat apoi mai vorbim ! 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 5 minute, _sahy_ a spus:

te cam incurci grav in bipolaritate ...hai sa-ti explic si de ce!

comentariile tale ..de fapt.. recenziile tale mincinoase.. (cum faci de altfel..cam pe la toate..din cate mi-au soptit ceva pasarici valcene*).. programari de pe diferite nr de tel.. pentru ca nu mai esti primit de nici una. hhmmm? DUBIOS!

revenind: "recenzii" bune.. pana in momentul in care te-am dat cu curu de gheata.:

..1.. nu se fac astfel de chestii.. dupa ce iesi de la fete..sa stai sa le urmaresti ce fac ele,dupa vizita ta...(fata a fost la salon.. ca daca era la intalnire cu "nr de GJ".. acum tastai cu ..nasul probabil.. ).. repet! STALKER! ceea ce mi s-a confirmat!. . daca ajungi si la hartuire, nu doar la urmarit fetele.. nu te vad deloc bine!

.. 2 .. 2 recenzii mincinoase, de pe conturi banate..

..3 .. nu se dau detalii despre locatie ..asa cum ai facut tu!.. astea 3 aspecte il rog pe @pisicutssa le i-a in vedere si sa i-a masuri... cat si motivul recenziei distinsului pupincurist! evidenta din postarile de mai sus.

ai dedus corect, ca cunosc fata.. si ai aplicat cea mai proasta strategie...oricum esti necredibil, pentru multa lume.. fetele care te cunosc, te evita.

la Denisa NU ai fost niciodata in trecut!.

pe mine nu asta ma intereseaza..ci actiunile tale on/offline..Hartuitor! Mincinos! Razbunator!

 

@pisicut te rog sa ii dai acestui bagator in seama ce merita - nu e in stare sa futa si sa faca o recenzie normala si face doar off topic peste tot - fa i o bucurie la inceput de an ! Hai noroc ! 
 Pana una alta eu fut ca am cu ce dar tu ‘ .... ‘ faci pe uscat 😂

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Bună, @Denisaaa04 😜

De ceva vreme "te-am ginit" și m-am gândit să-ți fac următoarea propunere: nu ți-ar plăcea să vizitezi frumosul nostru oraș de pe malul Begăi? Să știi că la noi e plin de BMW'uri cu nr de GJ, e foarte greu să te urmărească cineva aici :)

Mie mi-au plăcut tare mult pozele tale. Cred că tine mi-ar plăcea și mai tare! 🥰

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Cred că de tine mi-ar plăcea și mai tare! 🥰

Scuze. De emoții am scris greșit :)

 

Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
Acum 2 ore, pupiincur a spus:

Nu faci bani sa platesti pe vreuna sa-ti faca curat ? Pacat ... ca ai o astfel de atitudine ... nasola ! 
Ma gandeam ca ti-ai luat masina din banii nostrii - nu inteleg supararile prostesti 

Nu stau sa urmaresc astfel de fete cu acest job , as face-o dar pentru alt tip posibil candva ...undeva DAR din moment ce te-am vazut in masina in parcarea de langa bloc ... nu iti da talente ca te urmaresc aiurea ! 

Eram sigur ca te ataci si ca sari de cur in sus referitor la igiena si curatenia interioara DAR  pune mana si fa curat apoi mai vorbim ! 

Mai făcut praf ce sa zic 😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 5 ore, _sahy_ a spus:

te cam incurci grav in bipolaritate ...hai sa-ti explic si de ce!

comentariile tale ..de fapt.. recenziile tale mincinoase.. (cum faci de altfel..cam pe la toate..din cate mi-au soptit ceva pasarici valcene*).. programari de pe diferite nr de tel.. pentru ca nu mai esti primit de nici una. hhmmm? DUBIOS!

revenind: "recenzii" bune.. pana in momentul in care te-am dat cu curu de gheata.:

..1.. nu se fac astfel de chestii.. dupa ce iesi de la fete..sa stai sa le urmaresti ce fac ele,dupa vizita ta...(fata a fost la salon.. ca daca era la intalnire cu "nr de GJ".. acum tastai cu ..nasul probabil.. ).. repet! STALKER! ceea ce mi s-a confirmat!. . daca ajungi si la hartuire, nu doar la urmarit fetele.. nu te vad deloc bine!

.. 2 .. 2 recenzii mincinoase, de pe conturi banate..

..3 .. nu se dau detalii despre locatie ..asa cum ai facut tu!.. astea 3 aspecte il rog pe @pisicutssa le i-a in vedere si sa i-a masuri... cat si motivul recenziei distinsului pupincurist! evidenta din postarile de mai sus.

ai dedus corect, ca cunosc fata.. si ai aplicat cea mai proasta strategie...oricum esti necredibil, pentru multa lume.. fetele care te cunosc, te evita.

la Denisa NU ai fost niciodata in trecut!.

pe mine nu asta ma intereseaza..ci actiunile tale on/offline..Hartuitor! Mincinos! Razbunator!

 

Parazit cu coloana vertebrala de rama - ma kk pe tot ce tastezi si iti debiteaza cacastoarea de se numeste creier si cap ! Esti prea retardat pentru inca 1000 de vieti de acum incolo , DEJA PUȚI ! Te astept sa-mi dai - 😂😂😂 , liniuta aia e tot creierul tau ! 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am reușit să ajung și eu la @Denisaaa04 într-un final.

Programarea: pentru că nu are WhatsApp (ar fi mai ușor pentru noi să ai WhatsApp, cel puțin penreu mesaje) am sunat-o la numărul din anunț 0726509974. Nu știa dacă mai ajunge cineva și m-a rugat s-o mai sun încă o dată în 20 de minute. Am revenit, mi-a confirmat că este ok și mi-a dat adresa și mi-a dat și punct de reper. 

Fata: mi-a deschis ușa o fată blondă îmbrăcată într-un tricou scurt și pantaloni scurți negri (mie sincer mi-a plăcut mai mult așa față de lenjerie intimă sau nud pentru că am avut senzația că m-am întâlnit cu o fată de liceu 🥰), zâmbitoare și bine dispusă. M-a întrebat dacă servesc un suc și am primit și o ciocolată Rafaelo 😁

Acțiunea: a început cu un On la cererea mea unde a încercat să o bage toată în gurița ei mică, am continuat cu LOT unde s-a mișcat ireproșabil și a schimbat ritmul de mai multe ori. Am putut să mă joc cu sânii și să mângâi fundul obraznic (de când am intrat pe ușă și era îmbrăcată cu pantalonii scurți, abia așteptam să o dezbrac și să pun mâna pe fundulețul obraznic). Am trecut și la poziția căpriță, unde după ce am prins-o de funduleț am început să măresc ritmul până când am terminat în balonaș. Anal nu am încercat, a fost suficient ON și NP. 

Concluzia: fata este cea din poze, arată sexy, se mișcă in timpul sexului, este acolo cu tine, nu mi s-a părut nimic mecanic, am conversat un pic înainte, este amabilă și cu bun simț. Pentru mine a fost o experiență frumoasă, nu-mi vine în cap nici-un motiv pentru care aș putea să mă plâng. Nu m-am simțit grăbit deloc. 

Pentru mine este de revenit. 

Te 😘 și ne vedem data viitoare. 

  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
1 oră în urmă, AlejandroRO a spus:

Am reușit să ajung și eu la @Denisaaa04 într-un final.

Programarea: pentru că nu are WhatsApp (ar fi mai ușor pentru noi să ai WhatsApp, cel puțin penreu mesaje) am sunat-o la numărul din anunț 0726509974. Nu știa dacă mai ajunge cineva și m-a rugat s-o mai sun încă o dată în 20 de minute. Am revenit, mi-a confirmat că este ok și mi-a dat adresa și mi-a dat și punct de reper. 

Fata: mi-a deschis ușa o fată blondă îmbrăcată într-un tricou scurt și pantaloni scurți negri (mie sincer mi-a plăcut mai mult așa față de lenjerie intimă sau nud pentru că am avut senzația că m-am întâlnit cu o fată de liceu 🥰), zâmbitoare și bine dispusă. M-a întrebat dacă servesc un suc și am primit și o ciocolată Rafaelo 😁

Acțiunea: a început cu un On la cererea mea unde a încercat să o bage toată în gurița ei mică, am continuat cu LOT unde s-a mișcat ireproșabil și a schimbat ritmul de mai multe ori. Am putut să mă joc cu sânii și să mângâi fundul obraznic (de când am intrat pe ușă și era îmbrăcată cu pantalonii scurți, abia așteptam să o dezbrac și să pun mâna pe fundulețul obraznic). Am trecut și la poziția căpriță, unde după ce am prins-o de funduleț am început să măresc ritmul până când am terminat în balonaș. Anal nu am încercat, a fost suficient ON și NP. 

Concluzia: fata este cea din poze, arată sexy, se mișcă in timpul sexului, este acolo cu tine, nu mi s-a părut nimic mecanic, am conversat un pic înainte, este amabilă și cu bun simț. Pentru mine a fost o experiență frumoasă, nu-mi vine în cap nici-un motiv pentru care aș putea să mă plâng. Nu m-am simțit grăbit deloc. 

Pentru mine este de revenit. 

Te 😘 și ne vedem data viitoare. 

Mulțumesc frumos pentru cuvintele frumoase 🤗💋

Link spre comentariu
  • Oras:Valcea
  • Oras:Valcea

Am vizitat-o si eu pe Denisa astazi... Am sunat-o si s-a tinut de programare, specificandu-i ca sunt curios sa o cunosc dupa ce am citit pe acest forum :) Prezenta placuta,poze reale, amabila , glumeata.. actiunea a costat doar in oral, nu a durat prea mult ca am fost eu un pic cam obosit si statut:)) si mai mult ne-am luat la povesti :)) dar nu regret nici timpul si nici banii cheltuiti :P :) si @Denisaaa04  sper ca data viitoare sa dai un suc :) sau ceva dulce :)) 

  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Oras:Lisbon
  • Oras:Lisbon

Ce fatã...bunã, bãbãeti! Eram curios de o vreme despre ea, cã din poze aratã tentant nu? Fiindcã, de la o vreme nu prea mai vizitez decât persoane la care am mai fost si stiu cã n-au figuri pe ele, am amânat aceastã întâlnire pânã de curând. Primirea a fost Ok, fata e "înfiptã", dar veselã si are un aer strengãresc si o privire asa, care mi-au plãcut. Peste anumite aspecte ale "actiunii" voi trece pt cã nu m-avantajeazã :)) Dar... Ceea ce vreau sã zic e cã poti pune bazã pe "Denisa" la sectiunea "preferinte kinky" - face cam tot ce vrei tu ca sã te simti bine cu ea. Dacã la început am venit, o recunosc, pt curul ei, care este un cur fain din multe pozitii, la final am plecat multumit de "conversatia XxX" si stilul de a se simti bine cu un futãlãu si de a-l face sa se simta la randu' lui bine. Nu am fost grãbit, nu am fost refuzat, doar ghidat si încurajat în permanentã. La capitolul "chimie" e "smekera"  gagica. Le are cu meseria asta si nu e putin lucru la ce exista pe piata! De revenit, cu siguranta 😈😈

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...