Sari la conținut

Denisa 0726509974


Postări Recomandate

  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
Acum 1 oră, guy6700 a spus:

Ce fatã...bunã, bãbãeti! Eram curios de o vreme despre ea, cã din poze aratã tentant nu? Fiindcã, de la o vreme nu prea mai vizitez decât persoane la care am mai fost si stiu cã n-au figuri pe ele, am amânat aceastã întâlnire pânã de curând. Primirea a fost Ok, fata e "înfiptã", dar veselã si are un aer strengãresc si o privire asa, care mi-au plãcut. Peste anumite aspecte ale "actiunii" voi trece pt cã nu m-avantajeazã :)) Dar... Ceea ce vreau sã zic e cã poti pune bazã pe "Denisa" la sectiunea "preferinte kinky" - face cam tot ce vrei tu ca sã te simti bine cu ea. Dacã la început am venit, o recunosc, pt curul ei, care este un cur fain din multe pozitii, la final am plecat multumit de "conversatia XxX" si stilul de a se simti bine cu un futãlãu si de a-l face sa se simta la randu' lui bine. Nu am fost grãbit, nu am fost refuzat, doar ghidat si încurajat în permanentã. La capitolul "chimie" e "smekera"  gagica. Le are cu meseria asta si nu e putin lucru la ce exista pe piata! De revenit, cu siguranta 😈😈

Te pup și "m-ai vino pe la mine"😏😈😅

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0

Salutare, frati vâlceni 😉

"Tânjind " de ceva vreme după funduletul Denisei, m-am decis sa fac primul "Sex Trip" din "carieră ".😅

Am vorbit de ieri cu Denisa, despre programare și alte detalii și astăzi, am plecat "la drum".

Ajuns în locație, mi-a deschis ușa Denisa, cu o față zâmbitoare și primitoare😊.

După ce am stat la o țigară "de vorbă " si am făcut un duș de reîmprospătare, am "purces" spre "camera de joacă ".

Acțiunea in sine, nu o s-o detaliez.

Ca și observații personale:

Oral - 10, deep, cu mult scuipat, atenție la oo și cât vrei "tata", fără grabă. 

Np- 10, participa cu tine la acțiune, se umezește natural, da contre..."smecherie". Am încercat Lot, caprita, Lot reverse 😜.

Ap- 10, aici am încercat doar în caprita,  unde se "aseaza" foarte frumos, parcă invitandu-te sa "pompezi"🤗.

Igienă- 10, curata, parfumata, o pasarica "dulce" si tocmai bună de lins și futut.

Locație- 9, garsoniera, dotata cu de toate pe la baie, are și o oglinjoara interesanta, care da o nota de "kinky" întâlnirii. 🤭

Atitudine-10, zâmbitoare, serviabila,  pe "caterincă ", foarte mișto. 

De recomandat, din suflet.

De revenit, cu siguranță.

Taxa pe distracție- 250/h

@Denisaaa04, te pup😘😘, ma bucur tare mult ca te-am revăzut și ne vedem data viitoare.

Fraților, ciocane tari și spor la futut😉

Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
Acum 28 minute, Vladescu86 a spus:

Salutare, frati vâlceni 😉

"Tânjind " de ceva vreme după funduletul Denisei, m-am decis sa fac primul "Sex Trip" din "carieră ".😅

Am vorbit de ieri cu Denisa, despre programare și alte detalii și astăzi, am plecat "la drum".

Ajuns în locație, mi-a deschis ușa Denisa, cu o față zâmbitoare și primitoare😊.

După ce am stat la o țigară "de vorbă " si am făcut un duș de reîmprospătare, am "purces" spre "camera de joacă ".

Acțiunea in sine, nu o s-o detaliez.

Ca și observații personale:

Oral - 10, deep, cu mult scuipat, atenție la oo și cât vrei "tata", fără grabă. 

Np- 10, participa cu tine la acțiune, se umezește natural, da contre..."smecherie". Am încercat Lot, caprita, Lot reverse 😜.

Ap- 10, aici am încercat doar în caprita,  unde se "aseaza" foarte frumos, parcă invitandu-te sa "pompezi"🤗.

Igienă- 10, curata, parfumata, o pasarica "dulce" si tocmai bună de lins și futut.

Locație- 9, garsoniera, dotata cu de toate pe la baie, are și o oglinjoara interesanta, care da o nota de "kinky" întâlnirii. 🤭

Atitudine-10, zâmbitoare, serviabila,  pe "caterincă ", foarte mișto. 

De recomandat, din suflet.

De revenit, cu siguranță.

Taxa pe distracție- 250/h

@Denisaaa04, te pup😘😘, ma bucur tare mult ca te-am revăzut și ne vedem data viitoare.

Fraților, ciocane tari și spor la futut😉

🎀Mulțumesc frumoa pentru vizita și cuvintele fruoase, mi-a făcut plăcere să-mi petrec timpul cu tine🤗 o să ne revedem curând 🎀Drum bun!🎀💋🤗😘

 

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0

Va salut si eu colegi valceni 😁👋

Tocmai ce am plecat de la papusica asta mica @Denisaaa04 ❤ mare norocosi sunteti ca o aveti la voi

Pai am facut programare ieri pentru astazi de respectat nici nu se pune problema eu venind cu un "coleg" a intrat el primul 😁😅

Minunatia asta mica m a asteptat in sutien si chilotei negri imi venea sa o mananc

Am stat de vb relax la o tigare apoi am intrat in dus pt refresh si am inceput frate frumos cu oral prot din partea ei cu un pic de deep se vede ca i place ce sa mai super misto dupa care am intors serviciul dar nu prea mult nu din cauza ca nu mi place pasarica ei ca as fi mancat o dar aveam chef sa intru in ea 😁😅

Am trecut la capra aoleo ce misto se "rupe" in pozitia asta dupaia am schimbat Lot unde n am avut sanse m a executat 🤣

Este super lipicioasa ❤ mor de ea 

Taxa 100 lei corecti investiti foarte bine

Note ce sa zic decat 10 😘

A urmat iar o discutie relaxanta apoi un dus si am imbratisat o strans si am plecat impreuna cu colegul meu 😁

Te pup dulce Denisa @Denisaaa04 sper sa ne revedem curand ❤😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
Acum 3 minute, daniel312 a spus:

Va salut si eu colegi valceni 😁👋

Tocmai ce am plecat de la papusica asta mica @Denisaaa04 ❤ mare norocosi sunteti ca o aveti la voi

Pai am facut programare ieri pentru astazi de respectat nici nu se pune problema eu venind cu un "coleg" a intrat el primul 😁😅

Minunatia asta mica m a asteptat in sutien si chilotei negri imi venea sa o mananc

Am stat de vb relax la o tigare apoi am intrat in dus pt refresh si am inceput frate frumos cu oral prot din partea ei cu un pic de deep se vede ca i place ce sa mai super misto dupa care am intors serviciul dar nu prea mult nu din cauza ca nu mi place pasarica ei ca as fi mancat o dar aveam chef sa intru in ea 😁😅

Am trecut la capra aoleo ce misto se "rupe" in pozitia asta dupaia am schimbat Lot unde n am avut sanse m a executat 🤣

Este super lipicioasa ❤ mor de ea 

Taxa 100 lei corecti investiti foarte bine

Note ce sa zic decat 10 😘

A urmat iar o discutie relaxanta apoi un dus si am imbratisat o strans si am plecat impreuna cu colegul meu 😁

Te pup dulce Denisa @Denisaaa04 sper sa ne revedem curand ❤😘😘

😚 Mulțumesc 🤗 o să ne revedem curând 💋

Link spre comentariu

Am fost ieri la ea

Locatie buna, iar ca si aspect fizic arata bine, naturala, draguta la fata, funduletul e piesa de resistenta 😅

Oralul a fost decent, cu ceva priviri sexy pe alocuri. Nu a incercat deep deloc si nici pe adiacente nu a pus pret. 

Normalul bun, te lasa sa ti faci de cap, de cursa lunga, accepta orice pozitie, contre. Mi s a parut ca joaca si un pic de teatru cu unele replici soptite in timpul actului, dar nimic suparator, incearca sa te faca sa te simti bine.

Analul bun, doar pe la spate am incercat. Un minus la al doilea numar unde n am mai avut parte si de anal, am simtit o mai reticenta.

Ca note

ON 7 (nimic spectaculos, CIM destul de slab, mai mult am finalizat in aer 😆)

NP 8.5 (foloseste lubrifiant, altfel as fi marit nota) 

AP 9 (se simte bine, destul de stramta)

GFE 7.5 (vorbeste frumos, putea fi mai lipicioasa, dar a fost prima intalnire, e de inteles)

De revenit.

 

Link spre comentariu
  • Oras:valcea
  • Oras:valcea
Acum 7 ore, claudio14 a spus:

Am fost ieri la ea

Locatie buna, iar ca si aspect fizic arata bine, naturala, draguta la fata, funduletul e piesa de resistenta 😅

Oralul a fost decent, cu ceva priviri sexy pe alocuri. Nu a incercat deep deloc si nici pe adiacente nu a pus pret. 

Normalul bun, te lasa sa ti faci de cap, de cursa lunga, accepta orice pozitie, contre. Mi s a parut ca joaca si un pic de teatru cu unele replici soptite in timpul actului, dar nimic suparator, incearca sa te faca sa te simti bine.

Analul bun, doar pe la spate am incercat. Un minus la al doilea numar unde n am mai avut parte si de anal, am simtit o mai reticenta.

Ca note

ON 7 (nimic spectaculos, CIM destul de slab, mai mult am finalizat in aer 😆)

NP 8.5 (foloseste lubrifiant, altfel as fi marit nota) 

AP 9 (se simte bine, destul de stramta)

GFE 7.5 (vorbeste frumos, putea fi mai lipicioasa, dar a fost prima intalnire, e de inteles)

De revenit.

 

Cim- ai plătit extra? 

Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
Acum 11 ore, claudio14 a spus:

Am fost ieri la ea

Locatie buna, iar ca si aspect fizic arata bine, naturala, draguta la fata, funduletul e piesa de resistenta 😅

Oralul a fost decent, cu ceva priviri sexy pe alocuri. Nu a incercat deep deloc si nici pe adiacente nu a pus pret. 

Normalul bun, te lasa sa ti faci de cap, de cursa lunga, accepta orice pozitie, contre. Mi s a parut ca joaca si un pic de teatru cu unele replici soptite in timpul actului, dar nimic suparator, incearca sa te faca sa te simti bine.

Analul bun, doar pe la spate am incercat. Un minus la al doilea numar unde n am mai avut parte si de anal, am simtit o mai reticenta.

Ca note

ON 7 (nimic spectaculos, CIM destul de slab, mai mult am finalizat in aer 😆)

NP 8.5 (foloseste lubrifiant, altfel as fi marit nota) a

AP 9 (se simte bine, destul de stramta)

GFE 7.5 (vorbeste frumos, putea fi mai lipicioasa, dar a fost prima intalnire, e de inteles)

De revenit.

 

Îți mulțumesc frumos pentru vizita și îmi cer scuze daca nu m-am ridicat la nivelul așteptărilor tale😇doar că avem și noi zile și zile🥺,daca o sa mai avem ocazia de a ne reîntâlni,promit că o să mă revanșez😈👅🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
Acum 1 oră, mna a spus:

Nu are gram de cuvant,am vb la telefon,am stabilit ora iar vand am ajuns...surpriza,am sunat de vreo 6-7 ori,pauza,nu a vrut sa mai raspunda!caracter 

Atunci când am vb mai exact pe la ora 19 daca nu mă înșel mai întrebat dacă ma mai găsești pe la ora 20 și un pic,ți-am zis că nu știu exact că trebuia să îmi vina cineva,ai zis că îți ia undeva la 40 de min sa ajungi că vi mai de departe...te-am întrebat dacă vi din locul respectiv doar sa...ai zis că nu,că u mai ai treabă și ți-am zis sună.ma sa vad ,nu ai sunat doar de 6-7 ori ai insistat maxim..mai aveam o programare cu un tip de la Pitești care trb sa vina la 9 doar că nu am mai putut să lucrez că a intervenit  cv,și cam atât. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
Acum 3 minute, Denisaaa04 a spus:

Atunci când am vb mai exact pe la ora 19 daca nu mă înșel mai întrebat dacă ma mai găsești pe la ora 20 și un pic,ți-am zis că nu știu exact că trebuia să îmi vina cineva,ai zis că îți ia undeva la 40 de min sa ajungi că vi mai de departe...te-am întrebat dacă vi din locul respectiv doar sa...ai zis că nu,că u mai ai treabă și ți-am zis sună.ma sa vad ,nu ai sunat doar de 6-7 ori ai insistat maxim..mai aveam o programare cu un tip de la Pitești care trb sa vina la 9 doar că nu am mai putut să lucrez că a intervenit  cv,și cam atât. 

Am uitat sa menționez am 21 de apeluri de la tine și nu exagerez...sunt numărate și dacă stau bine să mă gândesc cred că nu am făcut o alegere rea

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...