Sari la conținut

Denisa 0726509974


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 7 ore, Denisaaa04 a spus:

Atunci când am vb mai exact pe la ora 19 daca nu mă înșel mai întrebat dacă ma mai găsești pe la ora 20 și un pic,ți-am zis că nu știu exact că trebuia să îmi vina cineva,ai zis că îți ia undeva la 40 de min sa ajungi că vi mai de departe...te-am întrebat dacă vi din locul respectiv doar sa...ai zis că nu,că u mai ai treabă și ți-am zis sună.ma sa vad ,nu ai sunat doar de 6-7 ori ai insistat maxim..mai aveam o programare cu un tip de la Pitești care trb sa vina la 9 doar că nu am mai putut să lucrez că a intervenit  cv,și cam atât. 

Puteai foarte frumos sa raspunzi si sa spui ca nu mai lucrezi,asa era frumos din partea ta...eu te-am sunat la 20 si ceva,exact cum am stabilit,dar nu ai vrut sa mai raspunzi...

Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea

🎀Buna!🎀

Azi am revenit în orașul vostru🤗mai jos o să găsiți prețul și serviciile mele 🥰

🎀100-fin🎀

🎀250-ora🎀(2fin)🎀

🎀Ap-50🎀

🎀On 🎀(în funcție de igiena)🎀

🎀NP🎀

Va pup și vă aștept cu drag🤗🥰

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 2 minute, Denisaaa04 a spus:

🎀Buna!🎀

Azi am revenit în orașul vostru🤗mai jos o să găsiți prețul și serviciile mele 🥰

🎀100-fin🎀

🎀250-ora🎀(2fin)🎀

🎀Ap-50🎀

🎀On 🎀(în funcție de igiena)🎀

🎀NP🎀

Va pup și vă aștept cu drag🤗🥰

Fk ? 🤔

Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
Acum 1 minut, Denisaaa04 a spus:

🎀Buna!🎀

Azi am revenit în orașul vostru🤗mai jos o să găsiți prețul și serviciile mele 🥰

🎀100-fin🎀

🎀250-ora🎀(2fin)🎀

🎀Ap-50🎀

🎀On 🎀(în funcție de igiena)🎀

🎀NP🎀

Va pup și vă aștept cu drag🤗🥰Snapchat-1138238695.jpg.8bb1183fa60b6d14c7065467d2640eb4.jpg

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator JohnBranch
Reputație: 0
Acum 20 ore, Denisaaa04 a spus:

🎀Buna!🎀

Azi am revenit în orașul vostru🤗mai jos o să găsiți prețul și serviciile mele 🥰

🎀100-fin🎀

🎀250-ora🎀(2fin)🎀

🎀Ap-50🎀

🎀On 🎀(în funcție de igiena)🎀

🎀NP🎀

Va pup și vă aștept cu drag🤗🥰

Bine ai revenit😍!

Dacă poți, dă-mi un mesaj în privat, să te întreb ceva.

😘

Link spre comentariu

Vizitat scurt...cu programare..respectat programarea...corp mișto.. caramelizat, se fute bine în toate pozițiile.. pizdoc cu labiile  mari și moi, numai bun de "lins"..aviz amatorilor...suge bine și se fute  rău.. GME..chiar ii place..poze reale.

10 aspect, 10 ON..locație mișto parter scoala Ghe Duca peste strada. Ușor de găsit. 10..

E chiar drăguță tipa.. părerea mea(si chiar i-am zis-o)..si-a greșit cariera.. de revenit, clar.

Decartat 100..preț chiar mic proporțional cu "Karamela"..Karmela.. sincer merita mai mult.

PS. În 15 minute eram fresh..și fetele pe care le vizitez frecvent știu ca e un timp scurt(la mine) ..aviz amatorilor..fata chiar merită..

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
Acum 19 ore, OXOXO a spus:

Vizitat scurt...cu programare..respectat programarea...corp mișto.. caramelizat, se fute bine în toate pozițiile.. pizdoc cu labiile  mari și moi, numai bun de "lins"..aviz amatorilor...suge bine și se fute  rău.. GME..chiar ii place..poze reale.

10 aspect, 10 ON..locație mișto parter scoala Ghe Duca peste strada. Ușor de găsit. 10..

E chiar drăguță tipa.. părerea mea(si chiar i-am zis-o)..si-a greșit cariera.. de revenit, clar.

Decartat 100..preț chiar mic proporțional cu "Karamela"..Karmela.. sincer merita mai mult.

PS. În 15 minute eram fresh..și fetele pe care le vizitez frecvent știu ca e un timp scurt(la mine) ..aviz amatorilor..fata chiar merită..

Mulțumesc frumos pentru cuvintele frumoase😁🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Lisbon
  • Oras:Lisbon
La 28.07.2022 la 14:08, Denisaaa04 a spus:

Buna! Am plecat...dar o sa revin😘

Da... o sa vii, dar cand?? Asteptarea e prea lunga!  Pe unde esti?

Sau, stie cineva pe unde activeaza? Sub ce ID?  Daca e prin "preajma", gen in judete limitrofe, merita o incercare....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...