Sari la conținut

🔥Andreea🔥


Vizitator andreeakvl98

Postări Recomandate

  • pisicuts închis și deschis acest topic
  • Vizitator a închis acest topic
  • pisicuts a resetat ca important acest topic

  • Oras:România
  • Oras:România

Salut băieti,

Aseară la ora 20.45 am reușit să o cunoasc pe Andreea 😁.

Inițial stabilisem cu ea ora 20.15, dar a răspuns cu întârziere, spunând că este la un restaurant, și trebuie să mai aștept puțin....  Nu m-am supărat prea rău, deoarece are locația în centru, și m-am așezat la o terasă, la o bere.  Credeam că este în locație cu alt băiat/bărbat, și... dar când am am ajuns in locația ei am observat că la băie era totul f uscat. Cu siguranță nu a mai fost nimeni în locație de cel puțin 2-3 ore, și mi-a trecut "supărarea" 😁

Apropo, locația mi-a plăcut. Totul OK, foarte curat absolut peste tot, prosop "nou", baie echipata cu de toate, etc

Andreea este cea din pozele de pe Publi24... Este frumoasă și "cu lipici". Nu am idee câți ani are, dar are carnea tare pe ea, ceea ce înseamnă ceva.. 😀 

NU îmi place să detaliez "acțiunea".. nu sunt genul de om să povestesc ceva intim nici cu prietenii/amicii/colegii mei.

O RECOMAND pt doritorii de oral neprotejat... face ceea ce face din plăcere. Spun asta pt că eu nu am stabilit/nu i-am zis că vreau, dar a fost "cadoul" ei pt mine.  Un oral de calitate, fara sa se ajute de mâini, oral umed, facut cu pasiune (era puțin transpirata pe ceafă, ceea ce denota că era excitata). 

Momentan nu îmi permit financiar sa o mai vizitez, dar ESTE DE VIZITAT.  

Apropo, sa nu va îndrăgosti de ea, că o să vă coste..... 😁

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...