Sari la conținut

ROXANA 0750137994


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Snapchat-355632203.jpg.576a6eb134cd88610e81c71aad5c4e8b.jpg

Buna, numele meu este Roxana! Te astept pentru a petrece momente de neuitat împreună. Fără prea multe cuvinte in zadar, te vei convinge de amabilitatea mea la fata locului. Atentă la detalii, nu există o metoda mai buna de relaxare decât să petreci câteva clipe fierbinți alături de o femeie care stie ce are se facut! Te voi face sa te relaxezi complet, devenind total dezinhibat. Ofer respectul cuvenit si il astept la rândul meu. Ps: nu stau cu ochii pe ceas, Dar nu as vrea sa se profite de acest lucru. Va pupăcesc!🥰🥰🥰

Servicii :

- preludiu (mangaieri/sarutari corporale)
- deepthroat (in functie de marime)
- oral protejat/neprotejat daca igiena este impecabila
- sex normal (obligatoriu protejat)
- sex intre sani
- cunnilingus, anilingus 
- COB
- masaj de relaxare sau erotic 
🔞fantezii in limita bunului simt
 

CADOU- 150 LEI O FINALIZARE

250 LEI ORA

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Zona aproximativa scrisa recenzie=TIMP CASTIGAT!
  • Oras:Zona aproximativa scrisa recenzie=TIMP CASTIGAT!

Bine-ai venit si spor la bani in acest oras. Poti posta aici locatia ( zona aproximativa) si pana in ce zi mai poti fi gasita in oras?

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 7 ore, tot_lazy a spus:

Bine-ai venit si spor la bani in acest oras. Poti posta aici locatia ( zona aproximativa) si pana in ce zi mai poti fi gasita in oras?

Buna! Va multumesc frumos! Locația mea este pe strada Dorobanți pe principala...Nu stiu sigur cat mai stai la voi...abia ieri am ajuns 😁😁va anunt oricum 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Zona aproximativa scrisa recenzie=TIMP CASTIGAT!
  • Oras:Zona aproximativa scrisa recenzie=TIMP CASTIGAT!

E cu 10+ pentru mine titulara topicului, si asta dintr-un singur motiv…vi-l zic eu mai incolo…

Dupa cum puteti citi mai sus, mi-a raspuns la interpelare, chiar daca partial. Cand am ajuns in oras si m-am eliberat de ce-aveam de facut, am apelat-o. Asta, desi eram super obosit, si nu numai de treburile din cursul zilei ( prestasem la “dubla finalizare” doar cu 5-6 ore inainte!!). Uneori mai fac experimente de-astea, sa vad ce iese…In plus, aveam o banuiala( spre 90%) ca ghicesc blocul in care are locatia, drept pentru care m-am si infiintat langa imobilul “suspect”. Mi-a raspuns din prima, am salutat si am intrebat “la ce etaj esti in blocul …, ca sunt la intrare…sau nu e asta blocul?” “Ba da, daca esti in fatza, suna la …”. Si gata, intr-un minut ne-am aflat in prima pozitie- face to face. Amabila si cu tzatzele alea frumoase intr-un “dezabieu” sexy, m-a socializat la un tutun in bucatarie. Am scos din proprie initiativa 150 si i-am parcat sub scrumiera, in timp ce ma descaltam cu ochii-n tzatzele alea. Dupa ce mi-a zis ca are si colega, pe care mi-a prezentat-o la indemnul meu, m-a invitat la igienizare in baia apartamentului…m-am executat…in dormitor ma astepta in picioare. M-am asezat pe margine patului si...ne-am luat in primire. Prima data eu pe ea, cu sens unic, as zice, adica de la “nesimtzitele” ( scuze, Rox, da’ altfel nu pot sa zic!) alea de tzatze spre curul bombat. La ceva timp m-a impins usurel pe pat, m-a sters cu servetele umede si mi-a aruncat in treacat o vorba ("sper ca nu vrei neprotejat...”), reusind instantaneu o “crestere” de 50% ! S-a ocupat apoi, soft cum i-am cerut, de Lazy cel mic. Stiam ca nu e cazu’ de CIM, ma si anuntase, asa c-am lasat-o sa-si faca de cap…cu capu’ si nu numai. Si si-a facut, umed, adanc, cu adiacente…priceputa…as zice ca mult peste medie. Cand am solicitat sa treaca in “Lady on top” n-a zis nu, ci doar “esti sigur, ca vad ca nu esti …100%”. Nu eram, asa ca in 5 min. cu unduieli de serpoaica deasupra mea, m-a “capitulat”, fara finalizare. Chiar am anuntat-o ca a fost ok la cat de obosit eram, si ca mai stau 1 minut cu “nesimtzitele”(!) alea, si plec. Si trece minutu’ ala, dupa care imi zice: “Bine ca pleci, ca altfel te invitam sa cobori de la tzatze mai jos ca sa-mi provoci primul orgasm pe ziua de azi!”, asta in timp ce se masturba. A fost ceva de genu’ “mananci, calule, ovaz?”. I-am zis ca primesc provocarea si ca ma execut imediat…si dupa ceva timp, se uita inspre Lazy cel mic, zambeste, zice “hopa…buna dimineatza din nou, mai incercam?”. Pai dupa o asa resuscitare... vreo inca nu stiu cate minute au fost “ca surdu-n tobe”…la final jur ca am scapat de ultima picatura de lichid pe care-l mai aveam prin zona, iar ea…ce credeti, a continuat sa se masturbeze minute bune…va dati seama ca de la ce-am bolduit se trage nota aia de 10+ !!!

 

In rest, nu prea mai conteaza…notez doar ca sa fie regulamentar:

Locatie:10 ( mai ales ca mai recidivasem acolo)… usor de ajuns/parcat…str. Dorobanti, la bloc,  ap. la etaj intermediar…curatenie peste tot, la baie prosoape curate, apa de gura;

 Corp: 9,50 Nu e nici pe departe genul slim…carne tare, cur bombat…o tineretze de fata…trasaturi faciale un pic gen asiatic…”nesimtzitele” alea de tztze- piesa forte;

Atitudine, GFE: 10 ( chiar daca n-are in catalogul de servicii FK)- a fost dezinvolta, comunicativa…nu e cu ochii pe ceas…in actiune nu e deloc genu’ “scandura”, participa cu gemete si indemnuri;

Igiena: 10+. Pot sa zic ca e obsedata la capitolul asta, in sens pozitiv. Pasarica rasa proaspat…are gel dezinfectant cu care pulverizeaza degetele clientului daca vrei sa explorezi ceva cu ele, ma-ntelegeti…

ON: 10, cu minus ca nu e CIM, dar cu plus ca are grija de “adiacente” cu limba din proprie initiativa. E fara graba, umed, cu batai peste fatza, limba. N-are nicio retinere la schimbari de viteze/ pozitii

NP: 9 : in afara de culoarea rosie a protectiei ( nu prea am avut parte de chestii de genu’!), totul a fost ok. Te trage in ea…accepta orice poziti, in LOT stie cand/cum sa alterneze ritmul;

Tarif: 10: 150 per download. Rareori am cheltuit mai bine banii astia la activitati de genu’…Nici eu n-am stat cu ochii pe ceas, dar in mod sigur am depasit door to door ½ ora.

E de recomandat fatza de pasarile calatoare ce tranziteaza Buzaul de multi ani, cu texte gen “doar cateva zile”. Daca reusesc sa-mi sincronizez venirea mea cu a ei in oras( a zis ca e prima data la Bz.),  eu o s-o mai vizitez.

Spor in toate, Roxano!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...