Sari la conținut

0764493328


iza77

Postări Recomandate

  • Oras:Neighbourhood
  • Oras:Neighbourhood

.................. decat sa transformi forumul asta in chat......

S-a transormat deja,si cred ca nici Izza nu este chiar nevinovata.

Prea multe Up-uri  din partea Ei(a se citi reclama).

Sa lasam recenziile sa "vorbeasca"

Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

culmea muuulta reclama si nimeni nu a incercat sa se incurce cu domnisoara in cauza...poate ma risc eu la un telefon maine si sigur voi face o recenzie sper sa fie una buna!!!si sa nu fie o teapa !!!daca cineva stie ceva sa ma anunte sa nu pierd timpul aiurea.

nu te supara draga iza dar e normal sa dai un search pe" domnu " google atunci cand vrei sa te interesezi de o dama de companie!!! si mai normal e sa impartasesti asta cu ceilalti membri mai noi sau mai vechi ai acestui forum...sa ai si u o seara buna ca toti ceilalti!!

  • Like 2
Link spre comentariu

ok hai sa facem o recenzie caprioarei Iza pe care am vizitato in cursul zilei de ieri .

Dupa cateva incercari de a avea contact macar vizual daca nu si lupte ca na cica a fost pe problemele lunare am reusit sa ma intalnesc cu caprioara.

Fusese in oras si am racolat-o de undeva de prin urbe si am mers la una din locatiile bine stiute de trageri in poligon.

Aspectul fizic al caprioarei la prima vedere este foarte ok la corp picioare lungi pantalonasi scurti bine proportionata la fata mai putin dar dragutica.

Ajunsi in camera incepe spectacolul ..... anal nu face ...caprioara asa scrie in anunt deci ce facem mintim lumea .... nu domle ca nu am scris eu si nu stiu ce ... ok trecem peste ajungem la oral... unde surpriza nu face CIM pai pe net si asta te lauzi... nu pot sa fac ca mi-am pus un pierce nou si bla bla bla ok trecem si peste asta daca tot am ajuns acolo zic sa o testam totusi ....... bani inainte  pana nu vede gologani nici nu se dezbraca  dupa ce decartez suma de 100 lei pentru o jumatate de ora si specificand ca e posibil sa stam o ora daca imi convine (150 lei ) se apuca si se descotoroseste de haine si surpriza nu mai arata asa bine dar de un 7-8 tot arata are o burtica cam inestetica dar merge. 

Trecem la actiune intins pe pat si incepe cu oralul care este de corijare mai facem ce mai facem dupa 5 min spun stop hai sa punem pelerina si sa vedem ce stii sa faci cu domnu imbracat ca la oral mai lamurit .... zis si facut aici iar surpriza eu dupa parerea mea zic ca trebuia sa compenseze pentru slaba prestatie de la oral dar surpiza aici repetenta ... nimic special eu intins pe spate si ea in picioare peste mine ...stiti voi de ce pozitie e vorba... dupa alte 5 min de calareala ma eliberez in pelerina ca na doar pentru asta am platit ma duc la dus sa ma igienizez ma intreaba daca mai stam ... o fac si eu pe ocupatu ca vezi doamne tre sa ajung la servici si bla bla si nu mai pot sta .....auzind astea abia atunci s-a dus la dush ma gandesc daca mai stateam nu se ducea la igenizare sau trebuia sa  o trimit eu ? nu stiu ce sa zic ..

Per total mie unu nu mi-a placut experienta deci nu recomand sau pentru piata noastra de un fast fuck merge dar sa mai lase din pretul pentru 30 min ..

Acum notele 

 

Aspect : 7-8 arata bine picioare lungi o strica burtica si putin fata 

Oral ; 4.5 pentru ca e neprotejat 

Normal :4 mie unu nu mi-a placut deci e parerea mea

Locatie : stiti voi mai bine unde sa va duceti ca fiecare are locul lui de nebunii 

 

Asa ca inchei relatarea mea aici si sper sa fi fost de ajutor.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

am vorbit cu domnisoara ieri  si am stabilit sa ne vedem la mine.este bruneta 1,65 slim  are piercing in buze foarte amabila,socializeaza bine.are sanii maricei tari si un fund ......face oral neptotejat si la normal se implica bine.nu e de evitat un nr 70ron o ora 150ron dar merge negociat la ora.chiar se merita ,atitudinea ei este foarte ok ,eu o sa mai apelez la ea.

Link spre comentariu
  • Oras:Samoa americana
  • Oras:Samoa americana

Buna scumpilor,,am citit,,mesajele voastre,,si suntetii,,niste,,dragalasi:*,,va multumesc,,mult,,pt parerile,,voastre,,si o sa incerc,,sa va raspund,,la totii,,cind sunt disponibila,,,PWP :atm ,,SI PROMIT,,K O SA MAI REVIN,,CU NISTE,,POZE

))))))))))))

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Buna seara,

 

Scuze de intarziere cu recenzia dar munca mi-a ocupat marea majoritate a timpului liber. Trecand la subiect, in perioada de blocaj national de viscol si coduri rosii pe drumurile nationale, m-am nimerit sa fiu blocat in Buzau pentru 3 zile, asa ca zic sa incerc sa contactez si eu noua dama din Buzau ca sa vad poate ne facem timpul mai placut amandoi in aceasta perioada. Asadar am luat legatura cu ea samabata si imi spusese ca nu are cum, ca nu circula taxiurile pe stradutele limitrofe si ca nu prea are timp asa ca o las pe ziua urmatoare. A doua zi revin cu un apel, foarte promta raspunde si imi spune ca tariful este de 200 RON pentru aceste " vremuri " de afara in care taxiurile se gasesc cum se gasesc iar eu aveam masina bloacata in zapada la hotel :( asa ca accept cu toate ca mai multe detalii nu le poate da la telefon si ca mai bine le vorbim fata in fata, pe scurt ajunge si Izza in camera mea de hotel la care apucam sa " povestim" tarifele si serviciile, asa ca anal nu face sub nici o forma ( cica ar fi o greseala in anunt si ca o rezolva - dar ea de fapt vrea reclama ) in acesta suma sunt incluse cele 2 finalizari. Accept suma si purcedem, pentru inceput un oral, care pentru mine unul a fost tragic, fara nici o implicare, miscari fixe si scurte fara continuitate si bineinteles de vina era " noul piercing " din obraz care o incomodeaza. Asa ca trecem mai departe peste acest moment si ii propun ceva doggy style care la fel pentru mine a fost foarte ciudat fiind fata foarte rigida si oricat as incerca sa ii spun cum sa se aseze facea in asa fel incat sa iti pice tie nasol, (daca ma pot exprima in acest fel) vazand ca nici asa nu se poate incerc si un misionarul unde am incercat totusi sa imi revin si sa "ma simt bine", asa ca am finalizat. Dupa acest moment consumat am hotarat ca sa incheiem aceasta intalnire cu speranta ca poate o sa ne mai intalnim pe viitor.

 

Asa ca sa revin la recenzii.

 

Aspect : 7-8 arata bine picioare lungi, dar las la judecata fiecaruia aceste detalii 

Oral ; 4.5 pentru ca a fost neprotejat ( protejat nici  macar nu se misca juniorul ) - dar tin sa evidentiez ca pentru mine nu a fost placut deloc.

Normal :4 mie unu nu mi-a placut deci e parerea mea

Tarif: 200 RON - 2 finalizari ( eu m-am rezumat doar la una )

Locatie : stiti voi mai bine unde sa va duceti ca fiecare are locul lui de nebunii :)

 

Cat despre o posibila reintalnire, din punctul meu de vedere sub nici o forma nu o sa mai fie.

 

Asa ca inchei relatarea mea aici si sper sa fi fost de ajutor.

 

O seara placuta va doresc

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Am primit si eu vizita Izei.In masina mi-a spus ca face sex oral si cand am ajuns la locul faptei nu a mai vrut acest lucru,a spus ca ca momentan nu poate.Sexul normal e jalnic,chiar daca fata arata binisor.Prin urmare nu o sa mai am de a face cu ea.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...