Sari la conținut

Premii anuale


Postări Recomandate

  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland
Acum 7 ore, _amarok_ a spus:

  ffsdnd tu esti batut in cap ? Mai citeste cateva topice  poate iti revii . Cand in viata asta a ta ai vazut ca am avut ceva cu Giulia ? Cand lam trimis pe marcus la ea cum lam trimis am crezut ca e baiat bun si  o va lasa in pace daca se va retrage , dar el tot ii tine topicul sus .

 

  greseala de al trimite asa pe marcus e a mea  .

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 8 ore, _amarok_ a spus:

  ffsdnd tu esti batut in cap ? Mai citeste cateva topice  poate iti revii . Cand in viata asta a ta ai vazut ca am avut ceva cu Giulia ? Cand lam trimis pe marcus la ea cum lam trimis am crezut ca e baiat bun si  o va lasa in pace daca se va retrage , dar el tot ii tine topicul sus .

 

  greseala de al trimite asa pe marcus e a mea  .

Tu m ai trimis pe mine la Giulia? 

Doamne fereste ce papagal esti, 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ 

Unde ai vazut tu ca scrie Giulia că e retrasă? 

Tu crezi că Giulia nu stie ce se intimpla pe topicul ei? 

Cînd mergeam eu la Giulia tu cautai femei la stradă. 

Aduti aminte cînd mai abordat prima data pe PM si mai intrebat dacă eu am contribuit să o bag pe Adelina la de evitat? 

Păi uitate pe contul nimfomanul sa vezi de cite ori am fost eu la Giulia pina atunci. Scrie ce vrei tu de pe ce cont vrei cui vrei dar pe mine nu mă adu in discuție. 

Aduti aminte cum mă îtrebai cu care mă înțeleg mai bine cu Giulia sau cu Alice, deci cum m ai trimis tu la Giulia? Poate intr o altă viață, oricum fetele recomandate de tine nu li am vizitat  am preferat să merg in Bucuresti să cunosc fete  nu am incredere in recomandările tale. 

Link spre comentariu
Vizitator _amarok_
Reputație: 0

@marcus6. Tu să stai jos și să ridici două dejte când te întreb ceva .  Vezi că am vorbit cu cineva de la tine din sat să mai de-a pe caiet la ai tăi că tu te-ai ajuns . Ăia te știau mort de covid , erau să îți facă de 40 de zile , iar eu te văd online pe nimfomane.

    @ffsdnd ușor cu băgatul in seama cu mine că nu ne tragem de șireturi amândoi . Unde m-am băgat în seamă cu tine fără să te bagi primul  ? Cauți atenție ?

 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
1 oră în urmă, _amarok_ a spus:

@marcus6. Tu să stai jos și să ridici două dejte când te întreb ceva .  Vezi că am vorbit cu cineva de la tine din sat să mai de-a pe caiet la ai tăi că tu te-ai ajuns . Ăia te știau mort de covid , erau să îți facă de 40 de zile , iar eu te văd online pe nimfomane.

    @ffsdnd ușor cu băgatul in seama cu mine că nu ne tragem de șireturi amândoi . Unde m-am băgat în seamă cu tine fără să te bagi primul  ? Cauți atenție ?

 

Esti pe arătură rău omule aici se vorbeste despre pizde, nu despre oamenii din sat sau din oras sau ce iti mai trece tie prin bilă. 

Decit sa iti faci 100 de conturi aici mai bine ai face si altceva, veziti de problemele tale si familia ta. 

Link spre comentariu
Vizitator _amarok_
Reputație: 0
Acum 46 minute, marcus6 a spus:

Esti pe arătură rău omule aici se vorbeste despre pizde, nu despre oamenii din sat sau din oras sau ce iti mai trece tie prin bilă. 

Decit sa iti faci 100 de conturi aici mai bine ai face si altceva, veziti de problemele tale si familia ta. 

  Să baneze @pisicuts toate cele 100 de conturi ale mele .

   Bă Marcus , n-am timp nici să stau pe acasă  , toată casa mii doar oglinzi , apoi de conturi pe aici.

    Mă îndoiesc că știi ce înseamnă să ai grijă de o familie . Tu abia poți să ai grijă de tine.

Link spre comentariu

Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 34 minute, _amarok_ a spus:

  Să baneze @pisicuts toate cele 100 de conturi ale mele .

   Bă Marcus , n-am timp nici să stau pe acasă  , toată casa mii doar oglinzi , apoi de conturi pe aici.

    Mă îndoiesc că știi ce înseamnă să ai grijă de o familie . Tu abia poți să ai grijă de tine.

Uite că eu chiar știu nustiu tu dacă știi sigur, pe mine nu mă plînge tu are cine hai să vorbim despre fete aici nu despre mine sau despre tine, cred că noi stim foarte bine multe ce nu trebuie vorbit pe un sait de curve😁

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...