Sari la conținut

🤤Roxana noua în oraș 0791220679🥰


roxana12

Postări Recomandate

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 2 ore, dan1984 a spus:

lasă-ma cu sala de forța și sala de mese; pe mine ma deranjeaza ce ți-ai făcut tu cu mâna ta, adică tatuajele, alea multe și mari

In primul rând nu mi le ai plătit tu și nu cred ca ai tu vreun drept sa îmi spui asta 😉

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Groyp
Reputație: 0
2 hours ago, dan1984 said:

lasă-ma cu sala de forța și sala de mese; pe mine ma deranjeaza ce ți-ai făcut tu cu mâna ta, adică tatuajele, alea multe și mari

Te-a scapat ma-ta din lesa, Dane? Ai in sfarsit glas? 

Link spre comentariu

La cum vorbește fata, e clar câți clienți va mai obține :))

totuși, eu sunt curios de ce și-a mărit tariful fix în Iași, în condiții în care și în celelalte orașe are recenzii aiurea, și aici deloc 

Fatucele astea chiar iau moldovenii drept cei mai prosti si darnici? 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi / Vaslui / Suceava / Botosani / Romania
  • Oras:Iasi / Vaslui / Suceava / Botosani / Romania
Acum 18 ore, roxana12 a spus:

Sa fii sanatos , de parca tu ești model 😂😂😂 și tu faci doar ,,sala de mese “ . Noroc cu noi, ca altele tot pe Manuela sau doamna de acasă o aveați 😉😳 ca dacă te văd pe strada nici un scuipat nu dau pe tine și tu îmi zici mie ca nu sunt Ok.  🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️Nu sunt de tine, bafta la alta ☺️

Dpmdv arați foarte bine, dar, dacă ai urmărit forumul pana acum ai văzut ca o atitudine de genul asta nu face decât să îți fugărească clienții (sau sa transforme topicul intr-o bălăcăreala). 
Eu zic să nu dai curs discuțiilor in contradictoriu pentru ca nu îți fac bine și chiar nu îți aduc nici un avantaj (indiferent cine te contrează). 
 

Ficare are motivele lui pentru care apelează la serviciile voastre (fie ca e frumușel sau nu, gras sau slab, etc) și aia cu “nu dau un scuipat pe tine” este o replica puțin cam tăioasă; este alegerea ta dacă vrei să ii iei banii sau nu. 
Asuma-ți criticile corecte sau incorecte de pe acest forum dacă tot ești aici (părerea mea). 
 

N-am fost la tine încă, nu știu dacă voi veni, dar fix acesta atitudine mă îndepărtează. Și păcat ca ești faină…
 

Poate nu ești pentru Dan, dar poate ești pentru mine. Omul și-a zis părerea și a considerat ca nu ești de el. Nu înțeleg de ce te-ai aprins?! Consider că greșești… dar e strict treaba ta cum îți faci reclama.

 

PS: după sâni și fizic te-as vizita cu drag, după atitudine mai ca aș apela la Manuela! 🤣 Înțelege ce vrei din postarea mea și Răspunde după cum crezi tu…


PS2: N-am nici un contract cu Dan sau cu cei cărora le-ai răspuns mai sus, ci doar m-au deranjat vizual reacțiile tale. Poți să nu mă bagi in seamă că e mai Ok 😅

Numai bine! 😎

  • Like 5
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
10 hours ago, alanalan said:

Dpmdv arați foarte bine, dar, dacă ai urmărit forumul pana acum ai văzut ca o atitudine de genul asta nu face decât să îți fugărească clienții (sau sa transforme topicul intr-o bălăcăreala). 
Eu zic să nu dai curs discuțiilor in contradictoriu pentru ca nu îți fac bine și chiar nu îți aduc nici un avantaj (indiferent cine te contrează). 
 

Ficare are motivele lui pentru care apelează la serviciile voastre (fie ca e frumușel sau nu, gras sau slab, etc) și aia cu “nu dau un scuipat pe tine” este o replica puțin cam tăioasă; este alegerea ta dacă vrei să ii iei banii sau nu. 
Asuma-ți criticile corecte sau incorecte de pe acest forum dacă tot ești aici (părerea mea). 
 

N-am fost la tine încă, nu știu dacă voi veni, dar fix acesta atitudine mă îndepărtează. Și păcat ca ești faină…
 

Poate nu ești pentru Dan, dar poate ești pentru mine. Omul și-a zis părerea și a considerat ca nu ești de el. Nu înțeleg de ce te-ai aprins?! Consider că greșești… dar e strict treaba ta cum îți faci reclama.

 

PS: după sâni și fizic te-as vizita cu drag, după atitudine mai ca aș apela la Manuela! 🤣 Înțelege ce vrei din postarea mea și Răspunde după cum crezi tu…


PS2: N-am nici un contract cu Dan sau cu cei cărora le-ai răspuns mai sus, ci doar m-au deranjat vizual reacțiile tale. Poți să nu mă bagi in seamă că e mai Ok 😅

Numai bine! 😎

Total de acord👍👍👍

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
La 19.10.2021 la 23:38, roxana12 a spus:

Buna , numele meu este Roxana . Am 21 de ani și mâine ajung in oraș vostru pentru prima data . Am 1,57 înălțime , 50 de kg, blonda, sâni naturali și pozele îmi aparțin 100%. 
Serviciile mele sunt ; Oral ( protejat sau neprotejat ) 

normal ( doar protejat )

finalizare corporală

diferite pozitii 

masaj de relaxare la ora

sărutări și mângâieri pe corp

diferite fantezii (în limita bunului simt ) 

Programările  se fac pe WhatsApp sau telefonic la numărul afișat. 
😇150 finalizarea(30 minute )

😇300 ora 

Maine o sa revin cu locația și programul de lucru . 🥰B8007CC4-6BB0-484A-9C7E-68752C6CA3DA.jpeg.b7ddc0ac038ec3c70ebf3ac5b0e753b2.jpeg

32562BB2-5B61-41E9-B4AF-0936390F64EB.jpeg

Tipa mai este în Iași? Este bună de pula în poze, dar pe aici pe forum are o atitudine cam nașpa. Și nu știu dacă își merită banii. 

Vreau să văd mai multe recenzii despre ea. 

Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland
Acum 11 minute, palarie a spus:

Tipa mai este în Iași? Este bună de pula în poze, dar pe aici pe forum are o atitudine cam nașpa. Și nu știu dacă își merită banii. 

Vreau să văd mai multe recenzii despre ea. 

Momentan este in Galati.

 

 

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...