Sari la conținut

Larysa 0721546690


Vizitator Bibolitana

Postări Recomandate

Vizitator Bibolitana
Reputație: 0

Buna sunt Larysa o tipa discreta, calduroasa ,rabdatoare care iti pot oferi anumite servici la mine in locatie.

Preturile pentru servici sunt:

Sex oral normal 100 finalizarea 

Sex oral normal 200 ora

Oralul se poate neprotejat depinde de igiena.

Pentru detali sunați-mă la nr. 0721546690

 

Link spre comentariu
Vizitator Bibolitana
Reputație: 0
Acum 2 ore, lilisor95 a spus:

Este buna,dar are servicii slabute pentru 100 finalizarea. Pana si cele cu 60/70 ofera ma mult in banii ceruti gen; fk,cim,gfe

Buna ai fost la mine sa vezi ce ofer nu sunt genul de persoana care detaliaza fiecare lucru pe care il face multumesc mult.

Link spre comentariu
  • Oras:DA
  • Oras:DA
1 oră în urmă, Bibolitana a spus:

Buna ai fost la mine sa vezi ce ofer nu sunt genul de persoana care detaliaza fiecare lucru pe care il face multumesc mult.

Noua ca sa venim la tine ne trebuie o lista cu servicii si preturi,nu trebuie sa te superi.Eu te invat de bine,nu o fac cu rautate.Uita-te si tu la celalalte fete si ai sa vezi cum si-au trecut serviciile si preturile ca sa fie vazute de catre toti

Link spre comentariu
Vizitator Bibolitana
Reputație: 0
Acum 23 ore, lilisor95 a spus:

Noua ca sa venim la tine ne trebuie o lista cu servicii si preturi,nu trebuie sa te superi.Eu te invat de bine,nu o fac cu rautate.Uita-te si tu la celalalte fete si ai sa vezi cum si-au trecut serviciile si preturile ca sa fie vazute de catre toti

Am spus sex oral normal 100 finalizarea sau 200 ora sexul oral se poate neprotejat depinde de igiena restul depinde de om multumesc mult o zi superba

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...