Sari la conținut

Anuta-0752 878 274-fresh teen(sau fresh meat!)


Postări Recomandate

Vizitator Indecisu
Reputație: 0
Acum 17 ore, giancarlofis a spus:

Felicitari ptr descoperire.. si multumesc ca imparti cu noi info.

da ce mizerie de titlu ai ales.


Poate va citi si ea aici candva… daca stie un pic de engleza… o sa inteleaga ca ne uitam la ele ca la obiecte/gauri etc

si p’orma tot noi cu scandal ca se poarta aiurea sau sunt pe japca.

Scuzati interventia, da mi se pare de prost gust. Poate editeaza @pisicuts titlul putin

Fetelor le place cand se simt dorite si baietii vor sa le devoreze 😀

Cred ca e ok titlul ...

Nu degeaba este si o marca din lumea artistica de gen denumirea de 'Fresh meat '😀

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 18 ore, giancarlofis a spus:

Felicitari ptr descoperire.. si multumesc ca imparti cu noi info.

da ce mizerie de titlu ai ales.


Poate va citi si ea aici candva… daca stie un pic de engleza… o sa inteleaga ca ne uitam la ele ca la obiecte/gauri etc

si p’orma tot noi cu scandal ca se poarta aiurea sau sunt pe japca.

Scuzati interventia, da mi se pare de prost gust. Poate editeaza @pisicuts titlul putin

Lasa frate cu “fresh meat” daca intradevar asa este. O avantajeaza…zic.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Cum ar zice presedintele nostru, Klaus: Bifat, dar nu prea...

Adica, vizitat azi, blocul cu 5 etaje vizavi de spalatoria cu fise de pe Energeticienilor (9-11).

Nu am ramas deoarece: oral doar protejat, nu accepta sa ii faci oral, nu intorci capul dupa ea pe strada, micuta, nu pot spune urata, dar o figura modesta... nu cred ca reusea sa imi scoale pula, cu preze montat. Era infasurata intr-un prosop, nu am observat nici tate vizibile. Poate erau prea presate de prosop...

Bomboana de pe coliva, la intrarea in scara astepta un tip, cam pe saracie, asa. Adica hainele, da?. A intrat cand mi-a deschis mie si a ramas jos studiind telefonul.

Am intrebat-o daca mai asteapta pe cineva si a ras usor, zice "da, chiar asteptam". LOL, in gandul meu ca am prins loc, desi vorbisem cu ea de 30 de minute ca vin si a confirmat.

Peste 2 minute cand am coborat nu mai era pe acolo.

  • Like 5
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
4 minutes ago, singur eu said:

Cum ar zice presedintele nostru, Klaus: Bifat, dar nu prea...

Adica, vizitat azi, blocul cu 5 etaje vizavi de spalatoria cu fise de pe Energeticienilor (9-11).

Nu am ramas deoarece: oral doar protejat, nu accepta sa ii faci oral, nu intorci capul dupa ea pe strada, micuta, nu pot spune urata, dar o figura modesta... nu cred ca reusea sa imi scoale pula, cu preze montat. Era infasurata intr-un prosop, nu am observat nici tate vizibile. Poate erau prea presate de prosop...

Bomboana de pe coliva, la intrarea in scara astepta un tip, cam pe saracie, asa. Adica hainele, da?. A intrat cand mi-a deschis mie si a ramas jos studiind telefonul.

Am intrebat-o daca mai asteapta pe cineva si a ras usor, zice "da, chiar asteptam". LOL, in gandul meu ca am prins loc, desi vorbisem cu ea de 30 de minute ca vin si a confirmat.

Peste 2 minute cand am coborat nu mai era pe acolo.

Aprop, nu cred ca pozele din anuntul de pe prima pagina sunt ale ei. E drept ca nu am vazut-o despachetata, dar pare modesta atitudinea ei, fata de pozele de acolo care par mai profi. Parerea mea, subiectiva.

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 4 minute, singur eu a spus:

Cum ar zice presedintele nostru, Klaus: Bifat, dar nu prea...

Adica, vizitat azi, blocul cu 5 etaje vizavi de spalatoria cu fise de pe Energeticienilor (9-11).

Nu am ramas deoarece: oral doar protejat, nu accepta sa ii faci oral, nu intorci capul dupa ea pe strada, micuta, nu pot spune urata, dar o figura modesta... nu cred ca reusea sa imi scoale pula, cu preze montat. Era infasurata intr-un prosop, nu am observat nici tate vizibile. Poate erau prea presate de prosop...

Bomboana de pe coliva, la intrarea in scara astepta un tip, cam pe saracie, asa. Adica hainele, da?. A intrat cand mi-a deschis mie si a ramas jos studiind telefonul.

Am intrebat-o daca mai asteapta pe cineva si a ras usor, zice "da, chiar asteptam". LOL, in gandul meu ca am prins loc, desi vorbisem cu ea de 30 de minute ca vin si a confirmat.

Peste 2 minute cand am coborat nu mai era pe acolo.

M ai scutit de un drum lung. 😁👍

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:outcall
  • Oras:outcall
Acum 46 minute, singur eu a spus:

Cum ar zice presedintele nostru, Klaus: Bifat, dar nu prea...

Adica, vizitat azi, blocul cu 5 etaje vizavi de spalatoria cu fise de pe Energeticienilor (9-11).

Nu am ramas deoarece: oral doar protejat, nu accepta sa ii faci oral, nu intorci capul dupa ea pe strada, micuta, nu pot spune urata, dar o figura modesta... nu cred ca reusea sa imi scoale pula, cu preze montat. Era infasurata intr-un prosop, nu am observat nici tate vizibile. Poate erau prea presate de prosop...

Bomboana de pe coliva, la intrarea in scara astepta un tip, cam pe saracie, asa. Adica hainele, da?. A intrat cand mi-a deschis mie si a ramas jos studiind telefonul.

Am intrebat-o daca mai asteapta pe cineva si a ras usor, zice "da, chiar asteptam". LOL, in gandul meu ca am prins loc, desi vorbisem cu ea de 30 de minute ca vin si a confirmat.

Peste 2 minute cand am coborat nu mai era pe acolo.

sarutmana boierule !  am oprit urmarirea.....

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Ce repede s-a haladit 🤓! A avut cine s-o instruiască. Decorul mi s-a părut din start binecunoscut, chiar ma ofticam după ce-am văzut prima recenzie ca ma bătuse un gând chiar când a apărut anunțul, dar m-a dat înapoi decorul. Acum mi-a trecut 🤗

Link spre comentariu
  • Oras:outcall
  • Oras:outcall
1 oră în urmă, eugen2012 a spus:

Am vb cu asta. M-a întrebat din prima vârstă și dimensiunea... Wtf... Ori are 15 ani ori are pizda cusuta

pai ia' zi tata, ce varsta ai si ce dimensiuni ? ce plm....😁

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vizitat dominsoara...se ateste urmatoarele:

Locatia se afla momentan pe Bld. Energeticienilor, Nr. 9-11 vizavi de spalatoria Self Service. Daca nu stiti zona si bagati ca mine pe gogle maps o sa va trimita'n pl cu satelitu'. Cel mai bun reper ar fi vizavi de spalatoria asta.

Domnisoara e tanara probabil are pana in 20 de ani, ochi albastri, arata bine la corp, piza stramta, tate frumusele

La fel cum mentiona un frate de pizda..m-a asteptat cu invelita in prosop ceea ce nu constituie un avantaj pentru ea. I-am mentionat asta spre finalul intalnirii si a zis ca o sa se conformeze pe viitor

E incepatoare, se vede ca nu are experienta, totusi are o atitudine OK (nu te grabeste, sta cum o pui, implicare in limita skilurilor pe care le are)

Totul este protejat, fara FK

M-am dus cu asteprarile aferente unei intalniri cu o incepatoarea asa ca nu am sa dau note

Din ce am inteles urmeaza sa se mute pe la Unirii.

As aprecia ca are potential si timp sa invete.

Pentru 100 Lei/Fin as zice ca o sa mai revin cel putin odata

Nu va duceti cu asteptarile unei prestatii de Mia Khalifa ca nu e cazul

 

 

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, Anton91 a spus:

Vizitat dominsoara...se ateste urmatoarele:

Locatia se afla momentan pe Bld. Energeticienilor, Nr. 9-11 vizavi de spalatoria Self Service. Daca nu stiti zona si bagati ca mine pe gogle maps o sa va trimita'n pl cu satelitu'. Cel mai bun reper ar fi vizavi de spalatoria asta.

Domnisoara e tanara probabil are pana in 20 de ani, ochi albastri, arata bine la corp, piza stramta, tate frumusele

La fel cum mentiona un frate de pizda..m-a asteptat cu invelita in prosop ceea ce nu constituie un avantaj pentru ea. I-am mentionat asta spre finalul intalnirii si a zis ca o sa se conformeze pe viitor

E incepatoare, se vede ca nu are experienta, totusi are o atitudine OK (nu te grabeste, sta cum o pui, implicare in limita skilurilor pe care le are)

Totul este protejat, fara FK

M-am dus cu asteprarile aferente unei intalniri cu o incepatoarea asa ca nu am sa dau note

Din ce am inteles urmeaza sa se mute pe la Unirii.

As aprecia ca are potential si timp sa invete.

Pentru 100 Lei/Fin as zice ca o sa mai revin cel putin odata

Nu va duceti cu asteptarile unei prestatii de Mia Khalifa ca nu e cazul

 

 

Bravo colegu 🤠

Pozele sunt reale ?

Merci !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 10/30/2021 at 12:03 AM, da da da said:

Stie cineva daca e aceeasi sau are legatura cu tipa asta. Ca stau in acelasi bloc si nici asta nu prea raspunde la telefon.

https://www.anuntul.ro/anunt-masaj-energeticenilior-masaj-m0zaX6

0785475499

N-are treaba...asta din anuntul pus de tine dupa poze are 2 hectare de gaoaza, in schimb titulara topicului e mititica..

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost la ea, a făcut o pauza de 2 sapt din cauza unei răceli. Programare făcută prin sms. 

Tipa la prima impresie arata ok / bine. Față rotundă, prietenoasa.

Locația e in Colentina pe strada Cristea Mateescu, apartamentul e frumos echipat, dus, prosoape iar camera este curata cu un pat mare și un televizor pe care rula muzica orientala / manele.

Banii nu mi i-a cerut, i-am dat după dus. 

Ca aspect este cam de 20 ani, potrivita ca și conformație, ușor silm la partea de sus, are fund bombat și tâțe medii și ferme / tari. 

A debutat cu câteva îmbrățișări după care l-a montat. Un oral de 5 min fără chestii deosebite. Am schimbat 3 poziții, caprita, misionar și cu ea pe burta. Într-adevăr e tare strâmtă, la început ieșea aproape mereu când o retragem. 

S-a conformat la orice poziție. 

Pentru mine a fost o experienta simpla dar bună pt preț și aspect. Nu a grăbit. 

Locație 10

Aspect 8 / 8.5

Normal 8.5 (in mare parte fiindcă sta în orice poziție și e strâmtă) 

Oral 7 (cu prez și fără multe artificii) 

Atitudine 10

Gfe nu oferă 

Igienă 10

 

 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
La 11.11.2021 la 19:58, evantai a spus:

Am fost la ea, a făcut o pauza de 2 sapt din cauza unei răceli. Programare făcută prin sms. 

Tipa la prima impresie arata ok / bine. Față rotundă, prietenoasa.

Locația e in Colentina pe strada Cristea Mateescu, apartamentul e frumos echipat, dus, prosoape iar camera este curata cu un pat mare și un televizor pe care rula muzica orientala / manele.

Banii nu mi i-a cerut, i-am dat după dus. 

Ca aspect este cam de 20 ani, potrivita ca și conformație, ușor silm la partea de sus, are fund bombat și tâțe medii și ferme / tari. 

A debutat cu câteva îmbrățișări după care l-a montat. Un oral de 5 min fără chestii deosebite. Am schimbat 3 poziții, caprita, misionar și cu ea pe burta. Într-adevăr e tare strâmtă, la început ieșea aproape mereu când o retragem. 

S-a conformat la orice poziție. 

Pentru mine a fost o experienta simpla dar bună pt preț și aspect. Nu a grăbit. 

Locație 10

Aspect 8 / 8.5

Normal 8.5 (in mare parte fiindcă sta în orice poziție și e strâmtă) 

Oral 7 (cu prez și fără multe artificii) 

Atitudine 10

Gfe nu oferă 

Igienă 10

 

 

 

Și tariful? O finalizare o ora cât ai stat?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...