Sari la conținut

🍭 Rebecca 0756580235 🍭


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat si eu căprioara.

Din punctul meu de vedere fata arata senzational. Înaltă, sani superbi(sa nu cumva să-ți treaca idei să le faci ceva), foarte bine proporționată,  fund mișto. Într-un cuvânt superbă.

Intalnirea a fost reușită deși nu m-am bucurat pe deplin si de păsărica pentru ca gogu meu m-a trădat la al doilea număr.  Dar oralul a fost bun si pentru ca am ales finalizare orală am apreciat ca a așteptat până am terminat si inca vreo câteva secunde dupa, ceea ce oferă o senzatie foarte plăcută.  

Mie mi-a plăcut și o recomand. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Salutare!

Am vizitat-o si eu aceasta mai devreme pe Rebeca. Programare stabilita pe whatsap cu o zi inainte. Am ajuns la ora stabilita, domnisoara este cea din poze, tinerica, corp de nota 10. Domnisoara este foarte sociabila, am stat la un pahar de apa, dupa care am trecut la treaba.

Nu o sa dau note, ce pot spune este ca m-am simtit foarte bine in prezenta ei, ca si cum as vizita o prietena sau amanta.

De revenit: Pentru mine, da.

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0 (756) 580 235
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0 (756) 580 235
  • Oras:Brasov
  • Disponibila

Buna baieti , pe 25 voi fi din nou la voi in oraș . Va aștept cu programări telefonic și pe wapp 😇 abia aștept sa va revăd ❤️

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti
  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti

Buna seara fratii mei!

Desi as putea sa scriu muuuult si foooarte frumos , o sa fac la cererea Rebecai cel mai scurt reviw din viata mea 🙈😂

Va pot spune doar atat: este o fata superba!

Serviciile sunt detaliate la confratii recenzari de mai sus!

Va salut cu drag!

@Rebecaaa22 see u soon ..over and over again!🥂

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0 (756) 580 235
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0 (756) 580 235
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
Acum 13 ore, v.antonov a spus:

 

Eu mi am început programul Va aștept in continuare cu programări telefonic și pe wapp ❤️ zi frumoasa 😇

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0 (756) 580 235
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0 (756) 580 235
  • Oras:Brasov
  • Disponibila

Buna baieti , pe data de 28 voi reveni din nou la voi in oraș ,  va aștept cu programări telefonic și pe wapp ❤️Va pup ,abia aștept sa va revăd 😇

Link spre comentariu
  • Telefon: 0 (756) 580 235
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0 (756) 580 235
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
La 26.04.2022 la 8:53, alexandru2012 a spus:

Buna Rebeca,

Nu ai cumva de gand sa ne vizitezi la Targu Mures?

Pupici!!!!

Nu știu ce sa spun.  Posibil pe viitor.  🤷‍♀️

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

sunat programat ajuns in fata blocului la ora stabilita sun imi raspunde si imi zice sa astept un pic, si astept si astept iau telefonul si sun si hopa telefonul inchis trageți voi concluzii( poate a ramas telefonul domnișoarei fara baterie, sau poate sunt eu mai ghinionist)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0 (756) 580 235
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0 (756) 580 235
  • Oras:Brasov
  • Disponibila

Eu mi am început programul Va aștept in continuare cu programări telefonic și pe wapp ❤️ zi cu soare ❤️

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Acum câteva zile am avut plăcerea de a o vizita pe Rebeca o fată frumoasă, în a cărei companie m-am simțit foarte bine. Programarea a fost făcută pe WhatsApp cu o zi înainte , și a fost confirmată de amândoi. 
Rebeca m-a prit într-o lenjerie sexy, am făcut cunoștință, și am stat de vorbă la un pahar cu suc , înainte ca eu să merg la duș.
Notele:
Locație: 9.5 Apartament curat, la duș geluri și apă de gură, prosop curat !
Aspect: 9 frumoasă la corp, sânii perfect rotunzi  și frumoși, forme sexy. La față e frumoasă, are ochi pătrunzători, și zâmbet drăguț. Pozele sunt reale .
Atitudine: 10 Nu m-am simțit grăbit, e comunicativă, m-a întrebat la început ce vreau să facem. A făcut ce a știut mai bine ca să-mi fie pe plac. 
Igienă: 10 Curată, a făcut duș după întâlnirea noastră.Pot spune că Rebeca  e o fată superbă, de vizitat. Mi-a plăcut mult să fiu în compania ei.
Mult succes Rebeca 😘

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0 (756) 580 235
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0 (756) 580 235
  • Oras:Brasov
  • Disponibila

Buna baieti , voi posta aici reînceperea programului meu.  Momentan am luat o mică pauza , Telefonul cu care luam legătura cu voi  are momente când nu  citește  cartela așa ca va trebui sa remediez problema asta ❤️ 😘  va pup , abia aștept sa va revăd 😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0 (756) 580 235
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0 (756) 580 235
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
Acum 5 ore, Antonio69 a spus:

Acum câteva zile am avut plăcerea de a o vizita pe Rebeca o fată frumoasă, în a cărei companie m-am simțit foarte bine. Programarea a fost făcută pe WhatsApp cu o zi înainte , și a fost confirmată de amândoi. 
Rebeca m-a prit într-o lenjerie sexy, am făcut cunoștință, și am stat de vorbă la un pahar cu suc , înainte ca eu să merg la duș.
Notele:
Locație: 9.5 Apartament curat, la duș geluri și apă de gură, prosop curat !
Aspect: 9 frumoasă la corp, sânii perfect rotunzi  și frumoși, forme sexy. La față e frumoasă, are ochi pătrunzători, și zâmbet drăguț. Pozele sunt reale .
Atitudine: 10 Nu m-am simțit grăbit, e comunicativă, m-a întrebat la început ce vreau să facem. A făcut ce a știut mai bine ca să-mi fie pe plac. 
Igienă: 10 Curată, a făcut duș după întâlnirea noastră.Pot spune că Rebeca  e o fată superbă, de vizitat. Mi-a plăcut mult să fiu în compania ei.
Mult succes Rebeca 😘

Mulțumesc , te pup  😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0 (756) 580 235
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0 (756) 580 235
  • Oras:Brasov
  • Disponibila

13 mai, voi fi din nou la voi in oraș, va aștept cu programări telefonic și pe wapp.   Abia aștept sa ajung la voi baieti 😘

69296ED3-ABBA-4F5C-838F-042CC446D7FB.jpeg

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0 (756) 580 235
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0 (756) 580 235
  • Oras:Brasov
  • Disponibila

Eu mi am început programul , Va aștept in continuare cu programări telefonic și pe wapp ❤️ zi frumoasa

Link spre comentariu
  • Telefon: 0 (756) 580 235
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0 (756) 580 235
  • Oras:Brasov
  • Disponibila

Pe data de 25 ma voi intoarce baieti, Fac aceasta postare  pentru ca mulți dintre voi  mi-ati dat mesaj sa ma întrebati când ma întorc, am  ținut sa va răspund aici la toți printr-un mesaj😘. Ma bucur mult sa văd ca va este dor de mine.  ❤️ Va pup 😘

45EEEAA9-1A3F-46F9-8EB3-729DE5C6421F.jpeg

  • Like 3
  • Haha 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
La 20.05.2022 la 5:36, Rebecaaa22 a spus:

Pe data de 25 ma voi intoarce baieti, Fac aceasta postare  pentru ca mulți dintre voi  mi-ati dat mesaj sa ma întrebati când ma întorc, am  ținut sa va răspund aici la toți printr-un mesaj😘. Ma bucur mult sa văd ca va este dor de mine.  ❤️ Va pup 😘

45EEEAA9-1A3F-46F9-8EB3-729DE5C6421F.jpeg

Buna Rebeca, Pe la Sibiu ai de gand sa vii?

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator JamesHunt
Reputație: 0
Acum 3 ore, anony_eu a spus:

Buna Rebeca, Pe la Sibiu ai de gand sa vii?

 

Niciodată nu o sa înțeleg care e faza asta cu chematul. Mai ales la Sibiu când acolo sunteți mulți pe labă și când fata vine voi sunteți săraci sau intervine PR și se fac multe programări false. Din punctul meu de vedere va cam meritați soarta. Păcat de userii ok care nu au nici o vina. Dar din cauza unora ca tine are de suferit o comunitate întreagă. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...