Sari la conținut

Melissa💜‪+40 791 220 678‬


Melissa.19

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta-ciresica
  • Oras:Constanta-ciresica

 

Buna ,sunt Melissa , am revenit in orasul vostru . Sper sa ne cunoastem si sa ne imprietenim curand! ❤️Pentru programari,ma puteti contacta telefonic la nr din titlu sau pe wapp . 💜

Serviciile mele sunt:
-Oral n/p ,în funcție de igienă.
-Normal doar protejat.
- Masaj de relaxare. 
- Finalizare  corporală.
-69. 
❤️F.k in finctie de igiena /50 extra 
❤️Prețurile sunt 150 fin/250ora . 
Revin cu poze , si locatia cand ajung in oras , asta insemnand maine ,sau cel mai sigur poimaine . Sper  să ne ințelegem si sa va simtiti bine in compania mea❤❤❤

astazi o sa fiu dupa ora 18:00 la voi. De maine o sa postez cand imi incep activitatea ! Va pup! 💜

7F77CF33-0623-40AE-9DB5-3309412A039F.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 1 oră, Melissa.19 a spus:

Putina clateala pe ochi!!💜🥰❤️

3BE252D1-A24E-4B38-80A1-9CFD0044C5EC.jpeg

0D16C5EE-168F-4535-8D69-97A72B4E7DD9.jpeg

Buna Melissa , sunt noua pe acest forum doar ce am intrat și vad o fata cu un corb wow ce sâni frumoși rotunzi mi.as dori sa ne întâlnim in acest weekend sa ne simțim bine amândoi te pup 😘 . PS sa nu crezi că sunt ceva obsedat sexual din comentariul meu doar că asta am simțit pe moment 

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta-ciresica
  • Oras:Constanta-ciresica
Acum 17 ore, Alinp23 a spus:

Buna Melissa , sunt noua pe acest forum doar ce am intrat și vad o fata cu un corb wow ce sâni frumoși rotunzi mi.as dori sa ne întâlnim in acest weekend sa ne simțim bine amândoi te pup 😘 . PS sa nu crezi că sunt ceva obsedat sexual din comentariul meu doar că asta am simțit pe moment 

 

Buna . Nu este nicio problema . Ma poti contacta pentru o programare pe wapp !💜

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
On 10/22/2021 at 5:52 PM, Alinp23 said:

Buna Melissa , sunt noua pe acest forum doar ce am intrat și vad o fata cu un corb wow ce sâni frumoși rotunzi mi.as dori sa ne întâlnim in acest weekend sa ne simțim bine amândoi te pup 😘 . PS sa nu crezi că sunt ceva obsedat sexual din comentariul meu doar că asta am simțit pe moment 

 

Lasă fata sa creadă ca ești... 😀 Ea din ăștia prefera care când se uita la "corb" nu observa cum li se subțiază portofelu 👍

  • Haha 2
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta-ciresica
  • Oras:Constanta-ciresica
Acum 11 ore, _sahy_ a spus:

și eu mă uit la "corbul" ei.. și mi se umflă.... buzunaru.n-o fii de la bani, că dă p-afară,oare?..🤭

și totuși nu-nțeleg ..melissa sau nicolle?

melissa, melissa ..dorm dezvelit noapte asta..oi răci ..🤧

Sa fie pe intelesul tuturor , Melissa este numele meu real , eu cand am creat topicul nu mi am dat seama ca o sa apara numele Asta , si uite asa am ajuns la concluzia ca n are rost sa mi mai pun Nicolle ,pentru ca deja se vedea Melissa . Si cam asta este cu numele ! 😜🥰

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
1 oră în urmă, Melissa.19 a spus:

Sa fie pe intelesul tuturor , Melissa este numele meu real , eu cand am creat topicul nu mi am dat seama ca o sa apara numele Asta , si uite asa am ajuns la concluzia ca n are rost sa mi mai pun Nicolle ,pentru ca deja se vedea Melissa . Si cam asta este cu numele ! 😜🥰

 

nu tre sa 😡.. mi-am dat seama! era in spirit de gluma..ne f.. ,ne f.. dar mai si glumim..😝

zi frumoasa!😘

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
2 hours ago, Melissa.19 said:

Sa fie pe intelesul tuturor , Melissa este numele meu real , eu cand am creat topicul nu mi am dat seama ca o sa apara numele Asta , si uite asa am ajuns la concluzia ca n are rost sa mi mai pun Nicolle ,pentru ca deja se vedea Melissa . Si cam asta este cu numele ! 😜🥰

 

De la mine ai un 10 pt sinceritate. 👍 Sper sa ajung sa ma joc și cu corbul... 😀 😀 😀

  • Like 3
  • Haha 2
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...