Sari la conținut

⭐️⭐️ Kariina ⭐️⭐️0748371015


Kariina

Postări Recomandate

  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita

Salutare grup. Nu pot decat sa afirm ce au spus colegii despre d-ra Karina. Tipa e slim pe placul meu ,sani micuti dar frumosi. Am optat pt. o ora din prima ,repet arata cum imi place mie, servit o apa facut dus si trecut la actiune : OP acceptabil cu incercari de DT ,NP nu comenteaza la nici o pozitie si se implica si ea suficient de mult. Note nu prea imi place sa dau pt ca gusturile nu sunt la fel la toti dar pt minear fi cam asa : locatie 9 plus; dus curat,ap bloc nou ,un minus ar cam fi amplasarea locatiei,deoarece zona e cam circulata; aspect dpmdv 10(pe gustul meu); OP 9, NP 9 plus. Am stat o ora si un pic 2 fin halat 200. Eu zic ca e de vizitat pt cine prefera tipele slim( gen pustoaica rebela la 19 ani). 

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 56 minute, un_qvlad a spus:

Salutare grup. Nu pot decat sa afirm ce au spus colegii despre d-ra Karina. Tipa e slim pe placul meu ,sani micuti dar frumosi. Am optat pt. o ora din prima ,repet arata cum imi place mie, servit o apa facut dus si trecut la actiune : OP acceptabil cu incercari de DT ,NP nu comenteaza la nici o pozitie si se implica si ea suficient de mult. Note nu prea imi place sa dau pt ca gusturile nu sunt la fel la toti dar pt minear fi cam asa : locatie 9 plus; dus curat,ap bloc nou ,un minus ar cam fi amplasarea locatiei,deoarece zona e cam circulata; aspect dpmdv 10(pe gustul meu); OP 9, NP 9 plus. Am stat o ora si un pic 2 fin halat 200. Eu zic ca e de vizitat pt cine prefera tipele slim( gen pustoaica rebela la 19 ani). 

Mulțumesc frumos pentru recenzie și pentru cuvintele frumoase . Te pup și te mai aștept sa vii ❤️❤️💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
La 25.10.2021 la 16:52, Linhai a spus:

Lucian Blaga.                                                        Cu multă plăcere!

Mmmda am aflat și eu luni ...locația cunoscuta aventuri din Moldova în acea locație.

Deci fiind cu treaba ( din nou ) prin Bistrița și dacă tot nu am reușit să merg la ea in Cluj am zis sa incerc. Făcut programare ajuns la locația cunoscuta de mine unde am optat pentru o finalizare 100 Ron.

Domnișoara este slimi sâni micuți dar ok.

Servit un pahar cu apa dus în baia dotată corespunzător și apoi trecut la acțiune în camera. Aici un minus cearșaful părea cam folosit și de alți șogori,poate mă înșel deși nu cred.

Inceput cu ON binișor spre bine apoi lady on top după care eu deasupra și finalizat in balonaș. 

Fata este vorbăreață amabila sociala dar nicidecum nu are GFE...

Note 

ON 8 

NP 8

GFE 0 

Amabilitate 10 

De revenit poate din cauza prețului. Asta daca nu cumva o va deranja recenzia mea. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 6 ore, CR7aurel a spus:

Duminică după ora 14:00  o sa fii disponibila?Locația e aceeași? Aștept să ne revedem!

Bună  , da după ora 15:00 voi putea fi disponibila.  Locatia o sa vi-o spun în momentul programării , deoarece încă ma hotărăsc în ce.zona sa stau am de ales dintre doua locații 💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...