Sari la conținut

CRISTINA GARANTEZ REVENIREA 💦


Postări Recomandate

  • Telefon: 0752853055
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0752853055
  • Oras:Bucuresti
Citat

Bună! Numele meu este Cristina. Am 20 de ani. 
Sunt o fată cu forme apetisante, sâni perfecți și chip de înger. Inteligentă cu o educație la bază. Sunt o persoana comunicativa , întelegatoare cu care ai ce vorbi. :) Rafinată și elegantă și bun gust. Îmi doresc plăcere reciprocă de aceea îmi voi da tot interesul ca și tu să simți asta . Vreau sa te simti bine lângă o persoană care te întelege și nu are inhibitii. Toate fanteziile tale să devină realitate iar plăcerea și extazul să le simțim la maxim. Știu să mă diferențiez de tot ceea ce ai întalnit până acum, îți GARANTEZ. Tocmai de aceea și revenirea ta la mine va fi cu siguranță garantată.
Locație de lux
Igiena pe primul loc
FAC ȘI DEPLASĂRI

NU RADPUND LA MESAJE

Contacteaza ma dacă îti dorești o femeie adevărată care să te satisfacă așa cum îți dorești!

Nu mă contactați INUTIL. Respectul trebuie să fie reciproc! 

http://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20211014/1728/3d1870559bfdc901aab534fa6f7f0aaf.jpg

http://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20211014/1728/4d3c449c4954602268a96239b9e274fe.jpg

 

Nr. telefon - 0738321647 

 

MI se pare cam FAKE --- pozele

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Din motive persoanale, nu am pozele mele , dar în mare parte sunt asemănătoare cu realitatea. Tocmai de aceea le am și pus. Sunt bruneta , cu sâni mari, fund mare. 

Serviciile mele sunt :

150 fin (oral, normal )

250 ora (oral, normal , mici fantezii, schimbari de pozitie ) 

Mai multe detalii la telefon. 

Scuzați faptul ca nu am postat la început aceste detalii, dar încerc să mă obișnuiesc puțin cu acest site. 

Vă mulțumesc pentru întelegere și vă aștept cu drag! ❤🙈

  • Trist 1
Link spre comentariu
4 hours ago, Miss_Absolut said:

Din motive persoanale, nu am pozele mele , dar în mare parte sunt asemănătoare cu realitatea. Tocmai de aceea le am și pus. Sunt bruneta , cu sâni mari, fund mare. 

Serviciile mele sunt :

150 fin (oral, normal )

250 ora (oral, normal , mici fantezii, schimbari de pozitie ) 

Mai multe detalii la telefon. 

Scuzați faptul ca nu am postat la început aceste detalii, dar încerc să mă obișnuiesc puțin cu acest site. 

Vă mulțumesc pentru întelegere și vă aștept cu drag! ❤🙈

Cam fake pozele la anuntul asta : https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/diverse/anunt/cristina-luxury-garantez-revenirea/257308id75f57gei2i64e3391g17e438.html

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 24 minute, Miss_Absolut a spus:

Bunăă! Mi am schimbat pozele din anunț , cu poze făcute în locația actuală. 

 

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/diverse/anunt/cristina-luxury-garantez-revenirea/257308id75f57gei2i64e3391g17e438.html

In anunt ai scris ca ai 20 de ani si aici spui ca ai 19.

Cumva ai activat pe Buzau?

Daca esti cea cu tatuajul pe picior imi amintesc ca re-am sunat de cateva ori in zile diferite dar de fiecare data mi-ai respins apelurile si ti-am dat si mesaje..

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:PRAHOVA
  • Oras:PRAHOVA
Acum 7 ore, Miss_Absolut a spus:

Bunăă! Mi am schimbat pozele din anunț , cu poze făcute în locația actuală. 

 

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/diverse/anunt/cristina-luxury-garantez-revenirea/257308id75f57gei2i64e3391g17e438.html

Locatia cred ca o stiu zona Jerry pizza?  E diferența intre pozele de ieri si cele de azi dar arăți beton let's see this week😍😍😛😜

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 18 ore, awokeone10 a spus:

In anunt ai scris ca ai 20 de ani si aici spui ca ai 19.

Cumva ai activat pe Buzau?

Daca esti cea cu tatuajul pe picior imi amintesc ca re-am sunat de cateva ori in zile diferite dar de fiecare data mi-ai respins apelurile si ti-am dat si mesaje..

Bunăă! Da , am fost și la Buzău. 

De obicei nu raspund când nu mai lucrez, dar îmi cer scuze și voi anunța aici de acum încolo cand încep activitatea (spre exemplu acum am încheiat, nu mai sunt în Ploiești) . 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

🥰

Acum 11 ore, djalex21 a spus:

Locatia cred ca o stiu zona Jerry pizza?  E diferența intre pozele de ieri si cele de azi dar arăți beton let's see this week😍😍😛😜

Nu este acolo Locația , e pe Carol Davila undeva în Vest, mersi oricum 😅😘😋

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 6 minute, Miss_Absolut a spus:

Bunăă! Da , am fost și la Buzău. 

De obicei nu raspund când nu mai lucrez, dar îmi cer scuze și voi anunța aici de acum încolo cand încep activitatea (spre exemplu acum am încheiat, nu mai sunt în Ploiești) . 

In ce oras esti?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...